Nazwisko Imię Klub Numer Startowy Pakiet Opłacone
Jadasz Anna Klub Biegacza Gogolin 1 TAK
Firlus Milenka 2 PREMIUM TAK
Kurkowska Marta 3 TAK
Golanowska Natalia 4 TAK
Sosnowska Sylwia 5 PREMIUM TAK
Gidaszewska Jolanta Gidaś Team 6 PREMIUM TAK
KRAWCZYK Magdalena 7 TAK
REMISZEWSKA Lucyna 8 TAK
Pogodzińska Katarzyna 9 PREMIUM TAK
Czajkowski Piotr 10 TAK
Juszkiewicz Monika 11 PREMIUM TAK
Nowosielska Sabina Parkrun Kędzierzyn-Kozle 12 PREMIUM TAK
Kmiecińska Hanna 13 PREMIUM TAK
Naplocha Joanna 14 TAK
Dzikiel Beata Babki z klasa 15 PREMIUM TAK
Nowak Monika 16 TAK
Kotowicz Bernadetta 17 PREMIUM TAK
Mazurek Matylda 18 TAK
Dawidowska Barbara 19 TAK
Gonczarek Ewa 20 TAK
Andrzejewska Nina 21 TAK
Bonowicz Dorota 22 PREMIUM TAK
Madej Natalia 23 PREMIUM TAK
Peszko Kasia 24 PREMIUM TAK
Glińska Małgorzata #biegniezet 25 TAK
Kalita Klaudia 26 TAK
Stachowiak Karolina 27 TAK
Iwanejko Izabela FIGTERS GIRL Kej-Kej 28 TAK
Żak Marika 29 TAK
Kowalska Anna Szaleństwo Motania 30 TAK
Jasyk Bartczak Magdalena 31 TAK
Wszelak-Bębenek Anna 32 TAK
Rzońca-Nagły Karolina 33 TAK
Błońska Dorota 34 TAK
Ostrowska Katarzyna 35 TAK
Kupeć Sara 36 TAK
Chlebda Aleksandra 37 PREMIUM TAK
Ciesielska Sylwia 38 PREMIUM TAK
Urbanik Anna 39 PREMIUM TAK
Mielniczuk Agnieszka Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy 40 PREMIUM TAK
Szukała Joanna 41 PREMIUM TAK
Zyk Kristina 42 PREMIUM TAK
Zarzycka Julia 43 TAK
Dobrucka-Zarzycka Joanna 44 TAK
Schw Ewa RunSistersKK 45 TAK
Szczepańska Agnieszka 46 TAK
Pokorny Joanna 47 TAK
Gredys Marta 48 TAK
Malinowska Anna 49 TAK
Łągiewka Kasia Equi Vita 50 TAK
Bogacka Elżbieta Grupa Biegowa Crazy Teachers 51 TAK
Szynal Edyta 52 TAK
Szot Paulina Leniwe Pandy 53 PREMIUM TAK
Wanat Alicja Leniwe Pandy 54 PREMIUM TAK
Grałek Agnieszka Leniwe Pandy 55 PREMIUM TAK
Mucha Edyta Leniwe Pandy 56 PREMIUM TAK
Polak Elżbieta Leniwe Pandy 57 PREMIUM TAK
Sienkiel Aleksandra 58 PREMIUM TAK
Berezowska Joanna 59 TAK
Piwkowska Iga 60 TAK
Piwkowska Agnieszka 61 TAK
Piwkowski Paweł 62 TAK
Orkiszewska Katarzyna 63 PREMIUM TAK
Puła-Kobiałka Małgorzata 64 PREMIUM TAK
Kielar Agata Jestem Loco 65 PREMIUM TAK
Zielińska Agnieszka 66 PREMIUM TAK
Paradzińska Katarzyna Krejzolki 67 TAK
Desput Anna 68 TAK
Desput Jola 69 TAK
Malik Paulina 70 TAK
Smolarek Monika Leniwe Pandy 71 PREMIUM TAK
Darowna Hejmo Anna 72 PREMIUM TAK
Nagańska-Pilak Małgorzata 73 PREMIUM TAK
Gąszczak Iwona 74 PREMIUM TAK
Łechtańska Katarzyna Chodzież 75 TAK
Szczepańczyk Agnieszka 76 TAK
Kordek-Adam Ewelina 77 TAK
Matura Izabela 78 TAK
Nowak Agnieszka Wiry_i_Nowaki 79 PREMIUM TAK
Wira Anna Wiry_i_Nowaki 80 TAK
Nowak Izabela Wiry_i_Nowaki 81 PREMIUM TAK
Adam Paulina 82 PREMIUM TAK
Wrońska Daniela 83 PREMIUM TAK
Kozińska Iga 84 TAK
Budzar Justyna Parkrun Kędzierzyn 85 TAK
Święcka Joanna 86 PREMIUM TAK
Polak-Sikorzyńska Karolina Leniwe Pandy 87 PREMIUM TAK
Ćwiklińska Magdalena 88 TAK
Rajkowska Barbara 89 PREMIUM TAK
Samborska Edyta Kariera Na Obcasach 90 PREMIUM TAK
Jarzębowska Kamila Jarząbki Pieszków 91 PREMIUM TAK
Owczarek Magdalena 92 TAK
Pachuta Katarzyna Krejzolki 93 TAK
Pohl Anna KNW Biała 94 TAK
Ekalt Marta 95 TAK
Mądrecka Justyna Jazda z Kurkami 96 TAK
Ludziejewska Anna Jazda z kurkami 97 TAK
Perska Ewa Biegacze Stu Mostów 98 TAK
Bęben Agata Bębenki 99 PREMIUM TAK
Bęben Tomasz Bębenki 100 TAK
Wojtczak Barbara Stowarzyszenie Wrocławskich Morsów 101 TAK
Marcak Beata Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy 102 TAK
Hankiewicz-Bomirska Olga 103 PREMIUM TAK
Dąbrowska Marta Lotne bąki 104 PREMIUM TAK
Frydlewicz Ewa Lotne Bąki 105 PREMIUM TAK
Pęzioł-Jarmolińska Mirella 106 TAK
Kwaśniewska Wiesława Byle do mety 107 TAK
Kuźma Agnieszka 108 PREMIUM TAK
Wiktor Mateusz 109 TAK
Tram Anna 110 PREMIUM TAK
Barylska Monika Mama&córka 111 TAK
Barylska Kaja Mama&córka 112 TAK
Tomys-Trinczek Monika 113 TAK
Czekaj Justyna 114 TAK
Kuźma Agnieszka Antylopy 115 PREMIUM TAK
Jurek Marta Antylopy 116 PREMIUM TAK
Bielińska Magdalena 117 PREMIUM TAK
Zyguła Karolina 118 TAK
Budziewska Katarzyna Team Aktywni 119 TAK
Brożyńska-Labos Agnieszka 120 TAK
Wierzbicka Dorota 121 PREMIUM TAK
Dominiak Agata 122 PREMIUM TAK
Ruszczak Małgorzata Team Aktywni 123 PREMIUM TAK
Pietrzkiewicz Adriana 124 TAK
Orłowska Małgorzata 125 TAK
KARCZMARCZYK Laura 126 TAK
Dzik Andżelika Zielarki 127 PREMIUM TAK
Wrzesień Agnieszka Zielarki 128 PREMIUM TAK
Zheltonozhko Oksana Zielarki 129 PREMIUM TAK
Marszałek Ludwika 130 TAK
Przyborowicz Barbara 131 PREMIUM TAK
Górska Milena 132 PREMIUM TAK
Tomczyk Grażyna Biegowomi 133 PREMIUM TAK
Chyb Magdalena Biegowomi 134 PREMIUM TAK
Cybulska-Pacholska Agnieszka Biegowomi 135 PREMIUM TAK
Budzyń Małgorzata Biegowomi 136 PREMIUM TAK
Tietz Katarzyna 137 PREMIUM TAK
Olchowska-Kotala Agnieszka Lotne Bąki 138 TAK
Rynkiewicz Małgorzata Slow Jogging Olesnica 139 PREMIUM TAK
Pelc Łucja Wrocławskie Morsy 140 PREMIUM TAK
Czereba Alicja 141 TAK
Wojciechowska Monika 142 TAK
Kołodziejczyk Anna 143 PREMIUM TAK
Wolińska Urszula 144 PREMIUM TAK
Mroczek Monika 145 TAK
Chryplewicz Anita 146 PREMIUM TAK
Czapura Elżbieta MK team 147 PREMIUM TAK
Miłan-Berdzik Ewa 148 TAK
Szarwark KATARZYNA 149 TAK
Stelmaszek Ewa 150 TAK
Czerwińska Joanna Team Aktywni 151 PREMIUM TAK
Janusz Marta HEROS 152 TAK
Janusz Przemek HEROS 153 TAK
Matuszewska Agata 154 PREMIUM TAK
Raszczuk Grażyna 155 TAK
Taracinska-Cifuentes Magdalena 156 TAK
Cichoń Monika Team Aktywni 157 PREMIUM TAK
Kowalska Marczenko Dorota 158 PREMIUM TAK
Gardyna-Ciosek Marta 159 TAK
Dudek Barbara 160 PREMIUM TAK
Karakuła Marlena Focus Pokus 161 TAK
Foliżyńska Joanna Focus Pokus 162 TAK
Intagliata Agnieszka 163 PREMIUM TAK
Kozłowska Maria PanKo 164 TAK
Panek Julia PanKo 165 TAK
Dubiłowicz-Butkiewicz Barbara 166 PREMIUM TAK
Kowalczyk Aleksandra 167 PREMIUM TAK
Kozłowska Justyna 168 PREMIUM TAK
Talarczyk Marta Jestem Loco 169 TAK
Chełminiak Ewa Twins 170 TAK
Patrońska Anna Twins 171 TAK
Hornik Magdalena Fokus Pokus 172 TAK
Hornik Maja Fokus Pokus 173 TAK
Skrzypczak Małgorzata Bb-biegająca babcia 174 PREMIUM TAK
Zielińska Aleksandra 175 PREMIUM TAK
Lesiakowska Małgorzata 176 PREMIUM TAK
Janich Agnieszk 177 TAK
Konopińska-Karbownik Katarzyna 178 PREMIUM TAK
Konieczek Magdalena FocusPokus 179 TAK
Harupa Katarzyna 180 PREMIUM TAK
Kochon Marzena 181 PREMIUM TAK
Zazula Agnieszka FocusPokus 182 TAK
Kulesza Eliza 183 TAK
Kęska Aneta 184 TAK
Cygan-Wachnik Magdalena 185 TAK
Kozłowska Anna 186 PREMIUM TAK
Reszka Iwona 187 PREMIUM TAK
Adamczyk - Basałyngowicz Magdalena 188 PREMIUM TAK
Pilarska Wioletta 189 TAK
Radomska Renata 190 TAK
Jankowska Edyta 191 TAK
Fahgan Monika Focus Pokus 192 TAK
Tajs Daria 193 PREMIUM TAK
Szelka Ewelina 194 TAK
Pałęcka Katarzyna 195 TAK
Stefaniak Ewa 196 TAK
Kurt Ewa W kupie siła 197 TAK
Hołyk Monika Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy 198 TAK
Rzepka Agnieszka 199 PREMIUM TAK
Romaniuk Monika 200 TAK
Połchowska Anita 201 TAK
Łobczowska Joanna 202 TAK
Miękus Agnieszka 203 TAK
Mirecka Monika 204 TAK
Markowska Anna Smolecka(za)Dyszka 205 PREMIUM TAK
Markowska Aleksandra 206 PREMIUM TAK
Kus Aneta 207 PREMIUM TAK
Gromek Katarzyna 208 TAK
Żyszkiewicz Ewelina 209 PREMIUM TAK
Kiaszewicz Joanna 210 TAK
Flank Paweł Władek Team 211 TAK
Marchewka Patrycja Marchewka team 212 TAK
Zuchowska Agata Władek Team 213 TAK
Krajewska Patrycja Byle dobiec 214 PREMIUM TAK
Krajewska Magdalena Byle dobiec 215 PREMIUM TAK
Orleańska Kamila Trenuj z Rozumem 216 PREMIUM TAK
Kamzol Marta 217 TAK
Konwent Marta 218 TAK
Kic Izabela 219 TAK
Szlichta Klaudia 220 TAK
Potępa Agata 221 TAK
Borowiec-Potępa Agata 222 TAK
Pietrzak Bernadeta 223 PREMIUM TAK
Płachta Anna 224 PREMIUM TAK
Fabisz Ilona 225 PREMIUM TAK
Szyińska Alicja Nazgule 226 PREMIUM TAK
Kowalczyk Monika 227 TAK
Kawka Katarzyna 228 PREMIUM TAK
Młyniec-Kuleczka Barbara 229 TAK
Hrehorowicz Renata 230 TAK
Hrehorowicz Artur 231 TAK
Kozubek Katarzyna 232 PREMIUM TAK
Kapiciak Monika 233 PREMIUM TAK
Kraińska Julia 234 PREMIUM TAK
Krzyżosiak Marlena 235 PREMIUM TAK
Kuźma Maciej Antylopy 236 TAK
Kuźma Magdalena Antylopy 237 TAK
Waleszczak Anna 238 TAK
Wrońska Magdalena 239 PREMIUM TAK
Curyło-Dziuba Ilona 240 PREMIUM TAK
Lisowska Katarzyna 241 PREMIUM TAK
Szeliga Dominika 242 TAK
Różańska Małgorzata Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy 243 TAK
Bojanowska-Bilińska Paulina 244 TAK
Bojanowska Anna 245 TAK
Markuszewska Anna WCO 246 PREMIUM TAK
Markuszewski Antonio WCO 247 TAK
Barska Emilia 248 PREMIUM TAK
Navrotska Natalia 249 TAK
Stasiak Agata Byle dobiec 250 PREMIUM TAK
Adamek-Pukacz Eliza Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy 251 TAK
Sałapata Beata Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy 252 TAK
Majchrzak Renata 253 PREMIUM TAK
Dzik Weronika 254 TAK
Kolanek Katarzyna Yoga Girls 255 PREMIUM TAK
Jedlińska Dorota Yoga Girls 256 PREMIUM TAK
Koślacz Anna Team Aktywni 257 TAK
Grot Paulina SzosowcyMTB 258 TAK
Dończyk-Karsznia Katarzyna Kobiety w biegu 259 TAK
Hodera Monika Klub555 260 PREMIUM TAK
Basińska Joanna 261 TAK
Wojciechowska Karolina 262 PREMIUM TAK
MAKUCHOWSKA ANNA Przyjaciółki 263 TAK
KUPINIAK KAROLINA Przyjaciółki 264 TAK
MAKSYM KRYSTYNA Przyjaciółki 265 TAK
SOCHACKA JOLANTA Przyjaciółki 266 TAK
Bączek Marika Team Aktywni 267 PREMIUM TAK
SOŁTYS EWELINA eweLOVEjoga 268 TAK
Terka Katarzyna 269 TAK
Maciejczak Gabriela 270 PREMIUM TAK
Siembida Marlena 271 TAK
Drozdowska Hania Krejzolki 272 TAK
Drozdowska Magdalena Krejzolki 273 TAK
Zawiła Agnieszka 274 TAK
Szerszeńak Paulina Świnki Trzy 275 TAK
Kobus Gosia Świnki Trzy 276 TAK
Chlebosz Aleksandra Świnki Trzy 277 TAK
Piskorska Agnieszka Chocimskie Babeczki 278 TAK
Kowalska Krystyna 279 PREMIUM TAK
Jakubowska Małgorzata Team Aktywni 280 TAK
Kiedrowska Zofia Dream Team 281 TAK
282 TAK
Cieślicka Magdalena Slow jogg team Wołczyn 283 TAK
Geres Beata 284 PREMIUM TAK
Stec Katarzyna 285 PREMIUM TAK
Muzalska Edyta 286 TAK
Robak Małgorzata 287 TAK
Sawicka Agnieszka Nazgule 288 TAK
Lasecka Magdalena 289 PREMIUM TAK
Nakoneczna Anna 290 TAK
Grodzka Anna 291 PREMIUM TAK
Lesiuk Aleksandra 292 PREMIUM TAK
Twardochleb Patrycja 293 TAK
Włoch Ewa 294 TAK
Bosek Aleksandra 295 TAK
Frycz Anna 296 TAK
Dym Anna 297 TAK
Lalik Magdalena 298 TAK
Zabłocka Ewelina 299 PREMIUM TAK
Zieliński Damian 300 PREMIUM TAK
Kłak Anna 301 PREMIUM TAK
Michniewicz Karina 302 PREMIUM TAK
Bacińska Małgorzata 303 PREMIUM TAK
Bacińska Zuzanna 304 TAK
Kozielska Małgorzata 305 TAK
Mazur Elżbieta 306 TAK
Komaniecka Natalia 307 TAK
Siwek Katarzyna 308 PREMIUM TAK
Rozumkiewicz Sonia Trenuj z Rozumem 309 TAK
Rubacha Lena 310 TAK
Rubacha Hana 311 PREMIUM TAK
Rubacha ALICJA 312 TAK
Woźniak Dorota 313 PREMIUM TAK
Staszkowian Magda Team Aktywni 314 TAK
Moskot Alicja 315 TAK
Moskot Agnieszka 316 TAK
Hyżyk Anna Hyzia Ekipa 317 PREMIUM TAK
Felisiak Kasia 318 PREMIUM TAK
Kowalczyk Marta Nordiki 319 TAK
Samol JOLANTA 320 TAK
Poturaj Honorata Odporne 321 PREMIUM TAK
Jarmusz Wiktoria Odporne 322 TAK
Jarmusz Kamila Odporne 323 TAK
Majta Emilia 324 PREMIUM TAK
Kojro Agnieszka 325 TAK
Pieniążek Sabina 326 TAK
Pieniążek Rafał 327 TAK
MARKUSZEWSKA Ilona 328 TAK
Ochman Aleksandra 329 PREMIUM TAK
Klapa Edyta 330 PREMIUM TAK
Doziwska Agata 331 PREMIUM TAK
Kurek Agata 332 PREMIUM TAK
MAĆKÓW AGNIESZKA 333 PREMIUM TAK
Łuciów Iwona 334 PREMIUM TAK
Makos Karina 335 TAK
Sierotnik Maria 336 TAK
Kudzia Milena 337 TAK
Gałecka Arleta McCain 338 PREMIUM TAK
Domańska Elżbieta 339 TAK
Antkowiak Kamila 340 PREMIUM TAK
Byczkowska Anna 341 PREMIUM TAK
Lepich Angelika 342 PREMIUM TAK
Przybylak Katarzyna Kopytka 343 PREMIUM TAK
Ohia Zuzanna Ora et labora 344 TAK
Filipek Agnieszka Klub Bobika 345 TAK
Murlikiewicz Elżbieta 346 PREMIUM TAK
Kasperowicz Ewa 347 TAK
Kapica Małgorzata MK team 348 PREMIUM TAK
Murlikiewicz Daria 349 PREMIUM TAK
Kasperowicz Karolina 350 TAK
Malinowska Magdalena 351 TAK
Nowak Katarzyna 352 TAK
Mackiewicz Anna 353 PREMIUM TAK
Gronczewska Marta 354 TAK
Muca Marta Grupa Biegowa Crazy Teachers 355 TAK
Woźniak Marta 356 TAK
Śliska Aleksandra Panda team 357 TAK
Semeniuk Jowita 358 PREMIUM TAK
Ogonowska Justyna 359 PREMIUM TAK
Tkaczyszyn Katarzyna 360 PREMIUM TAK
Starzyńska Anna 361 PREMIUM TAK
Piątkowska Agnieszka Puszcza 362 PREMIUM TAK
Zawojska Anna 363 TAK
Korbut Aleksandra 364 PREMIUM TAK
Sobczak-Pałaszewska Karolina 365 TAK
Turowska Elżbieta 366 TAK
Krzyżańska Malwina Panda Team 367 TAK
Falikowska Jadwiga Nasz Team 368 TAK
Maciejewska Hania 369 PREMIUM TAK
Szymańska Ania 370 TAK
Kupczyk Gosia 371 TAK
Skuza Wioletta 372 TAK
Jęsiek Ilona 373 TAK
Gostomska Joanna 374 TAK
Łach Justyna 375 TAK
Wesołowska Joanna Amatorki Run Team 376 PREMIUM TAK
Bialikiewicz Maria 377 PREMIUM TAK
Galińska Aga 378 PREMIUM TAK
Głowacka Agnieszka 379 PREMIUM TAK
Żurawska Anna Nasz Team 380 TAK
Lipka Joanna Brak 381 PREMIUM TAK
Dymińska Agnieszka Puszcza 382 TAK
Czarnecka Karina Lucy Team 383 PREMIUM TAK
Szabat-Wawruszczak Magdalena PUSZCZA 384 TAK
Banaszczyk Małgorzata 385 TAK
Ochocka Emilia 386 TAK
Jabłońska Paulina 387 PREMIUM TAK
Szarek Małgorzata Puszcza 388 TAK
Dobkowska Dorota Kopytka 389 TAK
Paradowska Kinga 390 PREMIUM TAK
Sierpowska Katarzyna Ali ;-) babki 391 TAK
Patelska-Greczyło Jolanta 392 PREMIUM TAK
Michałowska Anna 393 TAK
Rogala Agnieszka Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy 394 PREMIUM TAK
Płotycia Aleksandra Slow Jogg Team Wołczyn 395 TAK
Ganszczyk Joanna 396 PREMIUM TAK
Piech Joanna 397 TAK
Bogucka Katarzyna 398 TAK
Krzywińska Agata 399 TAK
Krzywińska Agata 400 TAK
Klimczak Anna 401 TAK
Romańska Anita 402 TAK
Gryboś Ewa KS Polonia 403 TAK
Grzegorek Anna 404 TAK
Nowak Aleksandra 405 TAK
Trykowska Blanka 406 TAK
George Ewa 407 PREMIUM TAK
Wolbiś Dominika 408 TAK
Stencel Hanna 409 TAK
Kicińska Aleksandra 410 TAK
Pawelec Elżbieta 411 TAK
Domin Krystyna MKteam 412 PREMIUM TAK
Mikołajczak Elżbieta 413 PREMIUM TAK
Urbanowicz Ewa 414 PREMIUM TAK
Bekalarek Grażyna 415 TAK
Barczak Magdalena 416 PREMIUM TAK
Owczarska Krukar Anna Antylopy 417 PREMIUM TAK
Połomska Edyta 418 PREMIUM TAK
Majchrzak Paulina 419 TAK
Przysiężnik Aleksandra 420 TAK
Przysiężnik Agnieszka 421 TAK
Szczepko Joanna 422 PREMIUM TAK
Kapelan Edyta 423 TAK
Król Agnieszka 424 PREMIUM TAK
Owsianik Sylwia 425 PREMIUM TAK
Myszywoda Monika 426 TAK
Wieczorek Monika 427 TAK
Bartoszewicz Wiktoria 428 PREMIUM TAK
Małek Anna Dream Team 429 TAK
Wronkowska Andżelika 430 PREMIUM TAK
Jastrzębska Sabina 431 TAK
Ciechowicz Agnieszka Slow Jogging Wrocław 432 TAK
Zając Magdalena 433 TAK
Hunkiewicz Ewa 434 PREMIUM TAK
Bartkowiak Izabela 435 TAK
Jankowska Alicja RunSistersKK 436 TAK
Hamrol Anna 437 PREMIUM TAK
Dobrowolska Agnieszka 438 PREMIUM TAK
Kasprzak Izabela 439 TAK
Bratuś Hanna 440 PREMIUM TAK
Natkaniec Grażyna 441 TAK
Golec Lidia 442 TAK
Krogulec Magdalena 443 PREMIUM TAK
Świtalska Marta 444 PREMIUM TAK
Pirek Natalia 445 PREMIUM TAK
Pirek Agata 446 PREMIUM TAK
Pirek Paweł 447 TAK
Krysik Dorota 448 TAK
Kutarba Kamila 449 TAK
Wrembel Eliza 450 TAK
Zboralska Ewa 451 TAK
Marek Małgorzata ŚWO 452 PREMIUM TAK
Jaszcz Monika 453 TAK
Chrobak Kamila Babki z klasą 454 TAK
Becquet Marta 455 TAK
Becquet Johan 456 TAK
Krzemińska Katarzyna Dolny Śląsk 457 PREMIUM TAK
Stachaczek Ewa Babki z klasą 458 TAK
Kaczmarek Anna 459 PREMIUM TAK
Błach Barbara Rozwinąć Skrzydła 460 TAK
Chojnacka Marzenna Rozwinąć Skrzydła 461 TAK
Lempart Paulina 462 TAK
Siemianów Małgorzata 463 PREMIUM TAK
Kłodnicka Sabina 464 TAK
Korbiel Dorota 465 PREMIUM TAK
Wojtasik Seweryn 466 TAK
Magnuszewska-Wojtasik Malwina 467 TAK
Szecel Anna 468 TAK
Ignatowicz Ewa Yoga Girls 469 PREMIUM TAK
Jasnowska Monika 470 PREMIUM TAK
Penar Magdalena 471 PREMIUM TAK
Koczur-Miedziejko Magdalena 472 TAK
Kaczorowska Dorota 473 TAK
Godzik Ewelina 474 TAK
Jaworska Katarzyna 475 TAK
Pietruszczak Karolina 476 TAK
Homan Natallia Natallia 477 TAK
Butor Edyta Crazy Teachers 478 TAK
Różańska Magdalena 479 TAK
Kołodziej Małgorzata Crazy teachers &Friends Runner Group 480 PREMIUM TAK
Sarnicka Agata 481 TAK
Talarczyk Elżbieta 482 TAK
Zielke Katarzyna 483 PREMIUM TAK
Gajdemska Magdalena 484 TAK
Pavelková Monika 485 TAK
Białek Anna - 486 TAK
Dziób Wiktoria 487 TAK
Janus Aleksandra 488 PREMIUM TAK
Byczek Paulina 489 TAK
Więcek Małgorzata 490 TAK
Michalak Justyna 491 TAK
Handzlik Iwona 492 TAK
Gabryelska Elżbieta 493 TAK
Pastuszka Paulina 494 TAK
Hildebrandt Katarzyna 495 TAK
HeilmanMrożek Maja 496 TAK
Bieniek Iwona UKS Arkady Raszkow 497 TAK
Bieniek Marta 498 TAK
Modrzyk Joanna 499 PREMIUM TAK
Skoniecka Magdalena 500 TAK
Fejdak Katarzyna Spice Girls 501 TAK
Rękas Oliwia Spice Girls 502 TAK
Długołęcka Dominika 503 TAK
Brodziak Karolina 504 TAK
Makuch Marcelina 505 TAK
Kochańska-Szypa Patrycja 506 PREMIUM TAK
Dziób Magda 507 TAK
Pietkiewicz Agnieszka 508 PREMIUM TAK
Kozłowska Maria Jolanta PanKo 509 TAK
Zawer-Wasiewicz Kornelia 510 TAK
Rutkowska Iwona 511 TAK
Zając Karina Lekkoatletyczny Klub Sportowy Ziębice 512 PREMIUM TAK
LESIUK ADRIANNA 513 PREMIUM TAK
Baranowska Marta 514 TAK
Szymusiak Karolina 515 TAK
Kobylańska Nina 516 TAK
Ostrowska Edyta 517 PREMIUM TAK
Wiera Alicja 518 TAK
Bestiuk Tetiana 519 PREMIUM TAK
Skowronek-Walasek Katarzyna Studio Formy Treningi personalne 520 TAK
Krasovska Yuliia 521 PREMIUM TAK
Kaczmarek Julia Studio Formy Treningi Personalne 522 TAK
Stachera Alicja 523 PREMIUM TAK
Zadka Dominika 524 TAK
Cybulska Ewelina 525 TAK
Lang Anna Grzanki 526 TAK
Lang Grzegorz GrzAnki 527 TAK
Wróblewska Agnieszka 528 TAK
Domatowicz Dorota brak 529 TAK
Kida Joanna 530 TAK
Dybka Emilia 531 TAK
Dybka Zuzanna MKS Siechnice 532 TAK
Knuth Malwina RehaFit 533 PREMIUM TAK
Zielonka Joanna Green team 534 TAK
Kapica Wiktoria 535 TAK
Sapińska-Adamek Marta 536 TAK
Mydlikowska Aleksandra 537 PREMIUM TAK
Adaszkiewicz Marzanna 538 TAK
Walaszczyk Monika 539 PREMIUM TAK
Sender-Janeczek Aleksanda 540 TAK
Sikora Beata 541 TAK
Śniatecka Joanna 542 TAK
Kisiel Weronika 543 PREMIUM TAK
Łukowska Katarzyna 544 TAK
Molenda Monika 545 TAK
czarny konstancja 546 TAK
Gąsiewicz Anna 547 TAK
Krzysztoń Elżbieta 548 TAK
Cierniak Zuzanna 549 TAK
Marcinek Anna 550 TAK
Myśkiewicz Ewelina Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy 551 PREMIUM TAK
Widzińska Aga 552 TAK
Łuciów Adriana 553 PREMIUM TAK
Osojca Dorota 554 PREMIUM TAK
Kuśmidrowicz Barbara 555 TAK
Raif Monika 556 PREMIUM TAK
Raif Zuzanna 557 PREMIUM TAK
Radwańska Ewa 558 PREMIUM TAK
Śmietana Martyna Brak 559 TAK
Adamczyk Ola 560 TAK
Antoszczak Karolina Matner Running Team 561 TAK
Stadnicka-Jankowska Kornelia 562 PREMIUM TAK
Maliga Katarzyna 563 TAK
ANDRUSYNA EMILIA 564 TAK
ANDRUSYNA KALINA 565 TAK
Szczepańska Sylwia 566 TAK
Dadacz Edyta 567 PREMIUM TAK
Kozak Marta Logistyka jest kobieta 568 TAK
Malcherczyk Natalia 569 PREMIUM TAK
Kasprowska-Horst Iwona 570 PREMIUM TAK
Maltseva Oleksandra 571 TAK
Wawrecka Katarzyna 572 TAK
Toporowska Doris II LO Brzeg 573 TAK
Kluczewska Magdalena 574 TAK
Chmiel Sylwia 575 TAK
ZABIEGLIŃSKA Marta Królowe Życia 576 TAK
Semik Halina 577 PREMIUM TAK
Mularczyk Agata KŁYSTE MORSY Wrocław 578 PREMIUM TAK
Wąsik Helena KŁYSTE MORSY Wrocław 579 PREMIUM TAK
Wąsik Marek KŁYSTE MORSY Wrocław 580 PREMIUM TAK
Kołodziejek Izabela 581 TAK
Jozwiak-Mason Adriana 582 PREMIUM TAK
Jagiełło Anna 583 PREMIUM TAK
Ulatowska Honorata 584 TAK
Ulatowska Jagoda 585 TAK
Ochmann Anna 586 TAK
Szymańska Julia 587 TAK
Stasiak Katarzyna 588 TAK
Słoma-Mroczek Dorota 589 PREMIUM TAK
Kida Monika 590 TAK
Toms Natalia 591 PREMIUM TAK
Bloch Agnieszka 592 TAK
Swiryd Joanna 593 TAK
Jones Matthew 594 TAK
Szałajko Anna Parkrun 595 PREMIUM TAK
Szałajko Jerzy Parkrun 596 TAK
Bagniuk Katarzyna 597 TAK
Grzegorczyk Kinga 598 TAK
Paliniewicz Sandra 599 TAK
Słobodzian Anna 600 PREMIUM TAK
Michalska Dagmara 601 PREMIUM TAK
Krauze Mirela Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy 602 PREMIUM TAK
Kawalec Małgorzata 603 TAK
Skrzypiec Anna 604 PREMIUM TAK
Osojca-Sontowska Bernadeta 605 PREMIUM TAK
Górka Jolanta 606 PREMIUM TAK
Osojca Kinga 607 TAK
Zapart-Czasławska Ewa Agat Złotoryja 608 TAK
Jagła Melania Agat Złotoryja 609 TAK
Lisek-Derek Monika 610 TAK
Dymek Renata 611 PREMIUM TAK
Wołoszyn Magdalena Orki z Majorki 612 TAK
Nawrocka Dominika Krejzolki 613 TAK
Brożyna Anna 614 TAK
Gryka Karolina 615 TAK
KUŚWIK Elżbieta slowJogging Oleśnica 616 PREMIUM TAK
Klemczak Zofia Biegam na raty 617 TAK
Kwaśna Violetta Biegam na raty 618 TAK
Wencel Lidia Biegam na raty 619 TAK
Kosiorek Iwona Biegam na raty 620 PREMIUM TAK
Bawolska Małgorzata Biegam na raty 621 PREMIUM TAK
Dobrowolska-Świątek Elżbieta Zabiegani Dobrowolscy 622 TAK
Wieczorek Agata 623 TAK
Kurek Milena Krejzolki 624 TAK
Długosz Karolina 625 PREMIUM TAK
JARZĄBEK AGNIESZKA 626 PREMIUM TAK
Ziemba-Zięba Martyna 627 TAK
Wandzel Agata Performance Academy 628 PREMIUM TAK
Rurarz Urszula Drużyna A 629 TAK
Łagiewka Beata Drużyna A 630 TAK
Wolanik Monika Drużyna A 631 TAK
Kowalczyk Joanna Drużyna A 632 TAK
Rynkowska Anna 633 TAK
Łazaruk Magdalena 634 TAK
Oksiak Jolanta 635 TAK
Olszyńska Kamila Agata Kozak Team 636 TAK
Iwanowicz Gabriel #AGAT 637 TAK
Zawadzka Ewa 638 TAK
Pawłowicz Karina 639 TAK
Stajno-Wawrzyniak Paulina 640 TAK
Wieczorek Monika 641 TAK
Wróblewska Anna 642 PREMIUM TAK
Wójt Joanna 643 TAK
Kimszal Weronika 644 TAK
Tereba-Zawadzka Agnieszka 645 TAK
Rajewska Agnieszka Wrocławskie Stowarzyszenie Nordic Walking 646 TAK
Radawiec Katarzyna 647 PREMIUM TAK
Radawiec Ewelina 648 PREMIUM TAK
Strakulska Milena 649 PREMIUM TAK
Wójt Janusz 650 TAK
Żeglicka Joanna 651 TAK
Wojnacka Agnieszka 652 PREMIUM TAK
Kaczmarczyk Ewelina 653 PREMIUM TAK
Kosińska Halina Biały Szkwał 654 PREMIUM TAK
Sarnowska Dorota 655 PREMIUM TAK
Sokołowska Aleksandra 656 PREMIUM TAK
Rutkowska Katarzyna SNOW GIRLS 2.0 657 TAK
Krzyż Ewa SNOW GIRLS 2.0 658 TAK
Lebiedzka Zuzanna SNOW GIRLS 2.0 659 TAK
Biel Anna 660 TAK
Pilecka Patrycja SNOW GIRLS 2.0 661 TAK
Różańska Anna 662 PREMIUM TAK
Łazaruk Oliwia Łazaruczek 663 TAK
Włodarczyk Barbara 664 TAK
Prokop Ilona 665 TAK
Andrzejewska Paulina PCH SPORT TEAM 666 TAK
Rajewska Agnieszka 667 TAK
Kołecka Kasia 668 TAK
Wiklik-Szczeblewska Agata Kolorowe raki 669 TAK
Bublis Agnieszka 670 TAK
Kaczorowska Elżbieta 671 TAK
Sas Justyna 672 TAK
Sturlis Monika 673 TAK
Szałaj Jadwiga Zawsze razem 674 PREMIUM TAK
Salanda Oksana 675 PREMIUM TAK
Baran Olga 676 TAK
Wołczecka Anna Zarząd Zasobu Komunalnego 677 TAK
Borowska Monika Zarząd Zasobu Komunalnego 678 TAK
Bagińska małgorzata Zarząd Zasobu Komunalnego 679 TAK
Winnicka Arleta Zarząd Zasobu Komunalnego 680 TAK
Musijenko Anna Zarząd Zasobu Komunalnego 681 TAK
Wierzbicka Monika Zarząd Zasobu Komunalnego 682 TAK
Ait Elhafid Monika Zarząd Zasobu Komunalnego 683 TAK
Kazimierak Iwona 684 TAK
Kołodziej Sylwia Zarząd Zasobu Komunalnego 685 TAK
Stempkowska Beata Zarząd Zasobu Komunalnego 686 TAK
Radecka Weronika Zarząd Zasobu Komunalnego 687 TAK
Cichawa Żaneta Zarząd Zasobu Komunalnego 688 TAK
689 PREMIUM TAK
Duśko Joanna Trenuj z Rozumem 690 TAK
Malesza Maja 691 TAK
Lenart Oliwia 692 TAK
Jaśkowski Paweł 693 TAK
Sztogryn Liliana 694 TAK
Duśko Beata Trenuj z Rozumem 695 TAK
Sztogryn Przemyslaw 696 TAK
Górska Ewa 697 TAK
Gałan Justyna 698 TAK
Jasińska Partycja 699 TAK
Sikora Dariusz Zarząd Zasobu Komunalnego 700 TAK
Hyjek Ewa 701 TAK
Gerlach Agnieszka 702 TAK
Kruczkowska Marzena 703 TAK
Hałas Izabella Parkrun 704 PREMIUM TAK
Kuriata Kinga 705 TAK
Kuriata Helena 706 TAK
Kuriata Kamila Team 707 PREMIUM TAK
Paszkowska Maria Team 708 PREMIUM TAK
Szplit Agata 709 TAK
Owczarek Agnieszka - 710 PREMIUM TAK
Zamelek Renata Zarząd Zasobu Komunalnego 711 TAK
Garbacz Renata Gminny Żłobek w Kielczowie 712 TAK
Matusiak Anna Zarząd Zasobu Komunalnego 713 TAK
Lepich Dominika 714 TAK
Dechnik Izabella 715 PREMIUM TAK
Pawlak Marzena Zarząd Zasobu Komunalnego 716 TAK
Dewerenda Julita 717 TAK
Węglar Hania 718 TAK
Jeżewska Paulina 719 TAK
Dukat Aneta 720 TAK
Giza Sylwia 721 TAK
Marciniec Joanna SNÓW GIRLS 2.0 722 TAK
Śmigrodzka Justyna W siostrach siła 723 TAK
Lasak Jolanta W siostrach siła 724 TAK
Kawka Joanna 725 TAK
Szafraniec Paulina 726 TAK
Nowak Małgorzata 727 TAK
Roznowska Natalia Rozbiegani Chojnów 728 PREMIUM TAK
Roznowska Monika Rozbiegani Chojnów 729 PREMIUM TAK
Cybulska Agnieszka 730 PREMIUM TAK
Gabryś Agnieszka Gminny Żłobek w Kiełczowie 731 TAK
Rak Ewa 732 TAK
Staudt Ewa 733 TAK
Żygadło Lidia 734 TAK
Lewandowska Anna 735 TAK
Łomińska Aleksandra Slow Jogging Oleśnica 736 PREMIUM TAK
Łomińska-Juszczyk Dagmara Slow Jogging Oleśnica 737 PREMIUM TAK
Łomińska Dominika Slow Jogging Oleśnica 738 PREMIUM TAK
Miodek Róża Slow Jogging Oleśnica 739 PREMIUM TAK
Garlińska Emilia Slow Jogging Oleśnica 740 PREMIUM TAK
Brzozowska Anita BABY GÓRĄ 741 TAK
Brzozowska Klaudia BABY GÓRĄ 742 TAK
Tatarek Anna BABY GÓRĄ 743 TAK
Lenartowicz Anna BABY GÓRĄ 744 TAK
JANUCHTA-ZDYCH Anna BABY GÓRĄ 745 TAK
Soja Joanna BABY GÓRĄ 746 TAK
Stacewicz Aleksandra BABY GÓRĄ 747 TAK
Grobelna Celestyna 748 TAK
ZAJĄCZKOWSKA IRENA KŁYSTE MORSY Wrocław 749 PREMIUM TAK
Pindera Beata Ali;)babki 750 TAK
Olszowiak Aldona 751 PREMIUM TAK
Małecka Agnieszka 752 PREMIUM TAK
Nieznlaska Iwona Gminny Żłobek w Kiełczowie 753 TAK
Kališová Mirka šneci v běhu 754 TAK
Truchel-Mudrewicz Joanna 755 TAK
Drzyzga Dorota Predators Wałbrzych 756 PREMIUM TAK
Fesz-Chlebowska Krystyna Wołów Biega 757 TAK
Sobolak Anna 758 PREMIUM TAK
Baron Dorota 759 PREMIUM TAK
Ładna Danuta WROCŁAWSKIE MORSY 760 TAK
Duczymińska Karolina SNOW GIRLS 2.0 761 TAK
Paliwoda Beata Gminny Żłobek w Kiełczowie 762 TAK
świerczek anna Stan Umysłu Lewin Biega 763 TAK
Diakow-Czubak Daria 764 PREMIUM TAK
Czubak Przemysław 765 TAK
Cwyl Katarzyna 766 PREMIUM TAK
Grzelak-Lencka Katarzyna 767 TAK
Nosal Beata 768 TAK
Nosal Aleksandra 769 TAK
Kokarcali Renata MYkobieTY 770 PREMIUM TAK
Krasnicka Katarzyna Gminny Zlobek w Kielczowie 771 TAK
Jankowska Ewelina Dynamitki 772 TAK
BIAŁKOWSKA JOANNA Gminny Żłobek w Kiełczowie 773 TAK
Dąbal Zofia Gminny Żłobek w Kiełczowie 774 TAK
Wolska-Merc Klaudia Eurometki 775 TAK
Wysocka-Andrulewicz Agnieszka 776 TAK
Kurzawa Ewa 777 PREMIUM TAK
Nocuń Martyna Eurometki 778 TAK
Rospond Anna Maripositas 779 TAK
Bijak Dorota parkrun wrocław 780 PREMIUM TAK
Wcisło Justyna Gminny Żłobek w Kiełczowie 781 TAK
Zachwiej Agnieszka 782 PREMIUM TAK
Garbicz Katarzyna KEA 783 TAK
Kaniowska-Bednarek Ewelina KEA 784 TAK
Wittmann Magdalena 785 TAK
Kaczmarczyk Kinga 786 TAK
Pawłowska Patrycja Gminny Żłobek w Kielczowie 787 TAK
Nojek Agnieszka Team 788 PREMIUM TAK
Markowicz Stanisław Team 789 PREMIUM TAK
Jajuga Małgorzata 790 TAK
Gargulákova Šárka Šneci v běhu 791 TAK
Żak Alicja 792 TAK
Żak Pola 793 TAK
Cieloch Anna 794 PREMIUM TAK
Osowska Władysława JUSTYNA TEAM 795 PREMIUM TAK
Gejo Barbara JUSTYNA TEAM 796 PREMIUM TAK
Maciejewska Magdalena JUSTYNA TEAM 797 PREMIUM TAK
Rogalewicz Magdalena JUSTYNA TEAM 798 PREMIUM TAK
Rogalewicz Jadwiga JUSTYNA TEAM 799 PREMIUM TAK
Jakieła Anna Matner running team 800 PREMIUM TAK
Gębuś Renata 801 TAK
Serej Daria Maripositas 802 PREMIUM TAK
Przybylska Ludwika 803 PREMIUM TAK
Maćków Małgorzata 804 TAK
Maćków Klaudia 805 TAK
Jońca-Grzelak Katarzyna 806 TAK
Kaczmarek Zofia Zarząd Zasobu Komunalnego 807 PREMIUM TAK
Maćkowska Anna 808 TAK
Skibińska Renata 809 PREMIUM TAK
Siepsiak Joanna 810 TAK
Siepsiak Julia 811 TAK
Nowakowska Joanna Poznań 812 TAK
Mogilnicka Agnieszka Sisters 813 PREMIUM TAK
Geldarska Adrianna Sisters 814 PREMIUM TAK
Konieczka Maria eMari 815 PREMIUM TAK
Stefańska Magdalena eMari 816 PREMIUM TAK
Gorzko Agnieszka eMari 817 PREMIUM TAK
Śliwińska Aleksandra eMari 818 TAK
Kuźma Patrycja eMari 819 PREMIUM TAK
Krawczyk Marta eMari 820 PREMIUM TAK
Filatova Oleksandra 821 TAK
Tomas Marcelina 822 TAK
Moras Daria 823 PREMIUM TAK
Ożóg Monika 824 PREMIUM TAK
Sieczkowski Łukasz 825 TAK
Niewieściuk Małgorzata 826 PREMIUM TAK
Orlińska Edyta 827 TAK
Osika Paulina 828 TAK
Jasińska Anna ZZK 829 PREMIUM TAK
Olesiak Patrycja Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy 830 TAK
Murowicka Agata 831 TAK
Kuźma Bernadetta Skrzydlate Laski 832 TAK
Kuźma Adrianna Skrzydlate Laski 833 TAK
Kuźma Mariola Skrzydlate Laski 834 TAK
Guzowska Jola 835 TAK
Hojka Karolina Motyle 836 PREMIUM TAK
Zawadzka Ewa Żaróweczki 837 TAK
Jakubowicz Marta Żaróweczki 838 TAK
Domagała Marta KGW Zawońskie Babeczki 839 TAK
Jeziorska Anita KGW Zawońskie Babeczki 840 TAK
Borkowska Anna 841 PREMIUM TAK
Grzyb Justyna 842 TAK
Kurosz Renata 843 TAK
Jaworska Monika 844 TAK
Piasecka Aleksandra 845 TAK
Iwanowska Aleksandra 846 PREMIUM TAK
Brzyk Anna 847 PREMIUM TAK
Węckowska Agnieszka 848 PREMIUM TAK
Bujak Teresa 849 PREMIUM TAK
Sowa Alina WKB Piast Wrocław 850 TAK
Kleparska Anna 851 PREMIUM TAK
Cioroch Monika Duch Gór 852 PREMIUM TAK
Czernik Katarzyna Kilometry Pomocy 853 TAK
Czernik KATARZYNA KILOMETRY POMOCY 854 TAK
Kobus Anna 855 PREMIUM TAK
Szymiczek Justyna 856 TAK
Bochenek Barbara 857 PREMIUM TAK
Bochenek Emilia 858 PREMIUM TAK
Turska Agnieszka 859 PREMIUM TAK
Ociepko Krystyna 860 PREMIUM TAK
Szadzianiec Marzena 861 TAK
Łuciów Agnieszka 862 TAK
Tychanycz Joanna Zielona Góra 863 PREMIUM TAK
Niemczyk Aneta 864 PREMIUM TAK
Smółkowska-Lemiecha Karolina 865 TAK
Smółkowska-Grzelak Martyna 866 TAK
Żelazo Dorota 867 TAK
Sioła Agata 868 TAK
Trzeciak Martyna 869 TAK
Legierska Agnieszka Slow Jogg Team w Wołczyn 870 PREMIUM TAK
Gawrońska Maria Slow Jogg Team w Wołczyn 871 PREMIUM TAK
Rudnicka Katarzyna 872 TAK
Węgrzyn Justyna 873 PREMIUM TAK
Kozłowska Marta Kopytka 874 PREMIUM TAK
Tomicka Marta 875 PREMIUM TAK
Majewski Szymon 876 TAK
Czerwonajcio Agata 877 TAK
Kotlińska Katarzyna 878 TAK
Szeląg Anna 879 TAK
Goliat-Kamińska Anna 880 TAK
Soszka Paulina Maripositas 881 PREMIUM TAK
Grzegorczyk Grażyna 882 TAK
Galantowicz Dorota 883 TAK
Jarosz Aneta X 884 TAK
Mikołajczyk Marzena 885 TAK
kozioł Angela 886 PREMIUM TAK
Binek Agata 887 PREMIUM TAK
Radomska Aleksandra 888 TAK
Strzelczyk Martyna Biegające Żabcie 889 TAK
Geisler Weronika 890 TAK
Kozioł Renata Słów Jogging Jawor 891 PREMIUM TAK
Bartosiewicz Anna Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy 892 TAK
Małecka Anna Bzowa Run 893 TAK
Baranowska Paulina 894 TAK
Gugnacka Justyna Morsy z Jelcza 895 TAK
Filipowiak Aleksandra Przybyszewskie 896 TAK
Kłowaty Aneta Przybyszewskie 897 PREMIUM TAK
Krzyżanowska Katarzyna Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy 898 PREMIUM TAK
Strachulska-Jabłońska Dagmara Cała Oleśnica Biega 899 TAK
Maciejasz Mariola 900 PREMIUM TAK
Cymerman Danuta Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy 901 PREMIUM TAK
Dąbrowa Agata 902 TAK
Dąbrowa Iwona 903 TAK
Mueller Barbara Nocna zmiana 904 PREMIUM TAK
Dranchuk Tetiana 905 TAK
Kobus Aleksandra 906 TAK
Letniowska Patrycja 907 TAK
Wiącek Iwona 908 TAK
Wiącek Sławomir 909 TAK
Kleinwechter-Dwojak Barbara 910 TAK
Sierżant Renata 911 TAK
Sierżant Alicja 912 TAK
Józwiak - Węclewska Mariola 913 TAK
Chuć Marcin #BrilliantCare 914 TAK
Chuć Aleksandra #BrilliantCare 915 TAK
Maslianyk Iuliia #BrilliantCare 916 PREMIUM TAK
Garncarz Anna 917 PREMIUM TAK
Majewska Adriana 918 TAK
Peikow Karolina Opalenicki Klub Biegacza 919 TAK
Luchowska Karolina WKB PIAST 920 PREMIUM TAK
GADZIŃSKA KRYSTYNA WKB PIAST WROCŁAW 921 TAK
Józefowicz Barbara 922 TAK
Sadłowska-Cal Małgorzata 923 PREMIUM TAK
Motała Małgorzata 924 PREMIUM TAK
Jeleniewska Adriana 925 TAK
Olech Izabela 926 PREMIUM TAK
Kuba Monika 927 PREMIUM TAK
Kunecka Małgorzata 928 TAK
Nowacka Justyna 929 TAK
Wolwacz Natalia 930 TAK
Piotrowicz Andrzej 931 PREMIUM TAK
Zimny-Szymańska Dominika 932 TAK
Iwanik Barbara 933 TAK
Woldan Michalina 934 TAK
Stępek Joanna 935 PREMIUM TAK
Królak Iwona Wrocławskie Morsy 936 TAK
Niewiadomska Weronika 937 PREMIUM TAK
Grzebyk Anna 938 TAK
Pomarańska Marta 939 PREMIUM TAK
Ćwieluch Paula 940 PREMIUM TAK
Prochera Izabella 941 PREMIUM TAK
Zajączkowska Anna 942 TAK
Dolata Marta 943 TAK
Muzyka Katarzyna Slow-Jogg Team Wołczyn 944 TAK
Ciupka Magda 945 TAK
Kubś Marzena 946 PREMIUM TAK
Czerniak Zuzanna Maripositas 947 TAK
Owsińska Katarzyna Wataha Ząbkowice Śląskie 948 TAK
Schubertová Júlia Maripositas 949 TAK
Surkont Hanna 950 TAK
Cwalina Ewa 951 PREMIUM TAK
Wierzbicka Jola 952 TAK
Bukowska Ela Swim Club Masters 953 TAK
Wierzbicka Danuta 954 TAK
Chrobot Sylwia 955 TAK
Ceglińska Mariola 956 TAK
Gałuszka Aleksandra 957 TAK
Puciłowska Renata Babskie Spacery 958 PREMIUM TAK
Dymarek Emilia 959 TAK
Marchewka Agata 960 TAK
Świątek Agnieszka 961 TAK
Czułkowska Marta 962 PREMIUM TAK
Herbutowicz Justyna Gminny Żłobek w Kiełczowie 963 TAK
Poznar Adam Lindy Squad 964 TAK
Jańczak Monika 965 TAK
Konon Elżbieta 966 TAK
Konon Laura 967 TAK
Konon Olimpia 968 TAK
Kłeczek Renata Sudeciaki 969 PREMIUM TAK
Wojda Agnieszka 970 TAK
Nogaj Marta 971 TAK
Adamovich Stanislau 972 TAK
Adamiec Monika 973 TAK
Adamiec Agnieszka 974 TAK
Fiodorenko-Dumas Żanna 975 PREMIUM TAK
Jakubowska-Kapka Justyna 976 TAK
BABIK Krystyna 977 TAK
Raszczuk Zofia 978 TAK
Mikołajczyk-Łaban Aleksandra 979 PREMIUM TAK
Kornak Anna Drużyna ML 980 TAK
Lenart Natalia Drużyna ML 981 TAK
Herbuś Ewa 982 PREMIUM TAK
Sobczyk Barbara Zarząd Zasobu Komunalnego 983 PREMIUM TAK
Baran Barbara 984 PREMIUM TAK
Berghauzen Krzysztof 985 PREMIUM TAK
Bagińska Katarzyna 986 TAK
Adamcio Ewa 987 PREMIUM TAK
Mruk Aleksandra 988 TAK
Górnik Agnieszka 989 TAK
Mazurkiewicz-Kania Marta Króliczki 990 PREMIUM TAK
Kurek Marta - 991 TAK
Muskus Karolina 992 TAK
Kawka Aleksandra 993 TAK
Kamaj Alina 994 TAK
Kamaj Izabela 995 TAK
Mielnik Weronika 996 TAK
Wojtczuk-Ciesielska Olga 997 PREMIUM TAK
Rutkowska-Kucharska Alicja Mama z córką 998 PREMIUM TAK
Rostalska Violeta 999 PREMIUM TAK
Hładyszowska Elżbieta atomówki 1000 TAK
Harkavenko Yevheniia atomówki 1001 PREMIUM TAK
Kocjan Paulina atomówki 1002 TAK
Tomala Sylwia atomówki 1003 TAK
Tupaczyńska Magdalena 1004 TAK
Wrońska Katarzyna 1005 TAK
ZBIERSKA JADWIGA Wrocławskie Morsy 1006 TAK
Kapral Anna Gminny Żłobek w Kiełczowie 1007 TAK
Ozimek Alicja Dynamitki 1008 PREMIUM TAK
Ozimek Dominika Dynamitki 1009 PREMIUM TAK
1010 PREMIUM TAK
MIELNIK EWA 1011 TAK
Zalewska Oliwia 1012 TAK
Wójcik Irena Slow Jogging Oleśnica 1013 PREMIUM TAK
Banaś Kasia 1014 TAK
Romer Edyta 1015 PREMIUM TAK
Żebranowicz Anna 1016 PREMIUM TAK
Górska Małgorzata UTW Oleśnica 1017 TAK
Górski Henryk UTW Oleśnica 1018 TAK
Wójcik Henryk UTW Oleśnica 1019 TAK
Strąk Agnieszka 1020 TAK
Strąk Grzegorz 1021 TAK
Wesołowska Agnieszka 1022 PREMIUM TAK
Mrotek Kasia 1023 TAK
Szelwach Sylwia 1024 TAK
Szczuraszek Izabela Hot Girls 1025 TAK
Kulaszczyk Agnieszka Hot Girls 1026 TAK
Ejsmont - Palińska Agnieszka Hot Girls 1027 TAK
Krawczyk Paulina Hot Girls 1028 TAK
Kopacz Irena Hot Girls 1029 PREMIUM TAK
Chorążewska-Gębka Sandra 1030 PREMIUM TAK
Rudyszyn Ewa 1031 TAK
Reszke Paulina 1032 TAK
Tanecka Barbara 1033 PREMIUM TAK
Mrozowicz Sylwia Dynamitki 1034 PREMIUM TAK
Knap Aleksandra Szybkie nóżki 1035 TAK
Martyka Monika Zielone Kobiety 1036 PREMIUM TAK
Kierzkowska-Grzybek Marta GreenPower 1037 TAK
Gałka Marzena VIP, Cała Oleśnica Biega 1038 PREMIUM TAK
Stopczyńska Dorota VIP 1039 PREMIUM TAK
Godlewska Agata Mama z córką 1040 PREMIUM TAK
sobiechowska mariola babki z klasą babylon 1041 PREMIUM TAK
Sikorska Iwona GreenPower 1042 PREMIUM TAK
Bednarska - Tyc Andrzelina VIP 1043 PREMIUM TAK
Kabzuńska Iwona VIP 1044 PREMIUM TAK
Jerczyńska Magdalena 1045 PREMIUM TAK
Bohdziul Sabina 1046 TAK
Milewska Joanna Zielone kobiety 1047 PREMIUM TAK
Banaś Emilia VIP 1048 PREMIUM TAK
PAPKE SABINA VIP 1049 PREMIUM TAK
Pawelska Aleksandra 1050 TAK
Pawelska Katarzyna 1051 TAK
Wybrańska Aleksandra A 1052 PREMIUM TAK
Majka Monika JAWOR TEAM 1053 PREMIUM TAK
Mikołajczak Anna TEAM JAWOR 1054 PREMIUM TAK
Grabowska Marta 1055 TAK
SIENDZIELORZ KATARZYNA JAWOR TEAM 1056 PREMIUM TAK
TRYBUŁA ANNA JAWOR TEAM 1057 PREMIUM TAK
Kupfer Aleksandra Fuchs Oil Team 1058 TAK
Sadowska Izabela 1059 PREMIUM TAK
Styrna Edyta 1060 PREMIUM TAK
Prusicka Magdalena 1061 TAK
Nowak Dagmara 1062 TAK
Górska Małgorzata Wrocławskie Morsy 1063 TAK
Górski Jacek Wrocławskie Morsy 1064 TAK
Cieślik Katarzyna 1065 TAK
Patryarcha Katarzyna 1066 PREMIUM TAK
Lichtarska Joanna 1067 PREMIUM TAK
Kikowska Natalia 1068 TAK
Mikołajczyk Anna Slow Jogg Team Wołczyn 1069 TAK
Kaszyńska Patrycja Szybkie Nóżki 1070 TAK
Oleksy Jadwiga Szybkie nóźki 1071 TAK
Kasprzyk Anita Crazy teachers and friends Runner group 1072 TAK
Jakóbczak-Kuźmicz Justyna 1073 PREMIUM TAK
Kuźmicz Jakub 1074 PREMIUM TAK
Sobejko Ewa 1075 TAK
Bodnar Anna 1076 PREMIUM TAK
BRUŻDZIAK-Beck Bożena Wrocławskie Morsy/ Rekin I przyjaciele 1077 TAK
BRUŹDZIAK Andrzej Wrocławskie Morsy/ Rekin I przyjaciele 1078 TAK
Mazur Anna Dolny Śląsk 1079 TAK
Serwatka Monika 1080 TAK
Lindner Natalia 1081 TAK
Górka Beata 1082 TAK
1083 PREMIUM TAK
malinowska-kudzia izabela 1084 TAK
Jurczyk-Romanowska Ewa EDUsfera 1085 TAK
Rink Katarzyna Leonardo da Vinci Niepubliczna Szkoła Podstawowa 1086 PREMIUM TAK
Staniszewska Anna Leonardo da Vinci Niepubliczna szkoła Podstawowa 1087 PREMIUM TAK
Woźniak Małgorzata Leonardo da Vinci. Niepubliczna Szkoła Podstawowa 1088 TAK
Marchwiak Ewa 1089 PREMIUM TAK
Marchwiak Michał 1090 PREMIUM TAK
Drewno Andżelika Leonardo da Vinci Niepubliczna Szkoła Podstawowa 1091 PREMIUM TAK
Pieńkowska Anna Leonardo da Vinci Niepubliczna Szkoła Podstawowa 1092 PREMIUM TAK
Skrzypek Jola 1093 PREMIUM TAK
Kasprzyk Magdalena 1094 TAK
Krych Ewa 1095 TAK
Krych Marta 1096 TAK
Szczepanowska Anna Leonardo da Vinci Niepubliczna Szkoła Podstawowa 1097 PREMIUM TAK
Kamińska Magdalena 1098 TAK
Rysiak-Wawrzaszek Karolina Alibabki 1099 TAK
Karmelita Justyna 1100 PREMIUM TAK
Leoniak Angelika 1101 PREMIUM TAK
Durka Barbara 1102 TAK
Tomczak Agnieszka Biegające Żabcie 1103 TAK
Kamińska Teresa 1104 TAK
Rutkowska Karolina Energoterm Sports Team 1105 PREMIUM TAK
Ciesiółka Magdalena Energoterm Sports Team 1106 TAK
Kuczyńska Ewwlina 1107 PREMIUM TAK
Świątek-Tokarska Anna Slow Jogg Team Wołczyn 1108 TAK
Biel Zofia 1109 TAK
Rusiniak Magdalena 1110 TAK
Ajchenlaub Agnieszka ENDORFINY WĄSOSZ 1111 TAK
Gezela Joanna EuforiaBiegacza Team 1112 TAK
Pruczkowska Magda Slow Jogg Team Wołczyn 1113 TAK
Poczta Magdalena 1114 PREMIUM TAK
Chmielewska Jadwiga The Powerpuff Girls 1115 PREMIUM TAK
Świątek Dorota 1116 PREMIUM TAK
Król Sandra 1117 PREMIUM TAK
Nogal Kamila 1118 TAK
Grądys Anna 1119 TAK
Hass Anna Active Ladies 1120 PREMIUM TAK
Zawada Biszczad Agnieszka Active Ladies 1121 PREMIUM TAK
Jakubas Lidia Active Ladies 1122 PREMIUM TAK
Palka Joanna 1123 PREMIUM TAK
Waligóra-Frącz Marta 1124 PREMIUM TAK
Wasilewska Paulina COB 1125 TAK
Koclęga Katarzyna 1126 TAK
Martyniak Aga 1127 PREMIUM TAK
Kowalska-Pyzalska Anna 1128 TAK
Pyzalska Aleksandra 1129 TAK
Koprowska Magdalena 1130 PREMIUM TAK
Andruszków Elwira 1131 TAK
Sierakowska Monika 1132 TAK
Roślicka-Bajsarowicz Barbara 1133 TAK
Ignasiak Monika 1134 TAK
Gruning Mateusz 1135 TAK
Owczarek Amelia 1136 TAK
Wierzbicka Marta 1137 PREMIUM TAK
Bochenek Agnieszka Team Jawor 1138 PREMIUM TAK
Uroda Ewelina 1139 PREMIUM TAK
Bugaj Agata Ramię w ramię 1140 TAK
Woźny Ewa Cleopatras 1141 TAK
Karolewska Anna KKC Kiełczów 1142 PREMIUM TAK
Rubik-Czyżewska Małgorzata KKC Kiełczów 1143 PREMIUM TAK
Kozar Beata KKC KIEŁCZÓW 1144 PREMIUM TAK
Kamińska Bogumiła KKC Kiełczów 1145 PREMIUM TAK
Domagalska Katarzyna 1146 PREMIUM TAK
Maszka Danuta Slow-Jogg Team Wołczyn 1147 TAK
BUTOR ALEKSANDRA Crazy Teachers &friends runner group 1148 TAK
Ławrowska Agnieszka 1149 TAK
Pindak Karolina 1150 TAK
Karolak Paulina 1151 TAK
Tobis Eva Malinowe Dziewczyny 1152 TAK
Wróbel Magdalena Malinowe Dziewczyny 1153 TAK
Majerczyk-Godlewska Jadwiga Wrocławskie Morsy 1154 PREMIUM TAK
Cyran Agata 1155 PREMIUM TAK
Pałczyńska Marta 1156 TAK
Gawęska Izabela KKC Kiełczów 1157 PREMIUM TAK
Giezek Magdalena 1158 TAK
Kozimor Katarzyna 1159 TAK
Kozimor Wiktoria 1160 TAK
Badurska Anna 1161 PREMIUM TAK
Radecka Zuzanna 1162 TAK
Krasińska Anna Gminny Żłobek w Kiełczowie 1163 TAK
Szwarczewska Małgorzata KKCKIEŁCZÓW 1164 PREMIUM TAK
Szeja Karolina KKC Kiełczów 1165 PREMIUM TAK
Strauss Martyna 1166 TAK
Kotapska Anna Boart Longyear 1167 TAK
Pinkowska Elwira Boart Longyear 1168 TAK
Gaweł-Bolsewicz Monika Boart Longyear 1169 TAK
Żygadło Natalia Boart Longyear 1170 TAK
Czaban Dorota Boart Longyear 1171 TAK
Welnicka Alina Boart Longyear 1172 TAK
Czadankiewicz Daria Boart Longyear 1173 TAK
Sławińska Karolina Boart Longyear 1174 TAK
Listwan Ilona Boart Longyear 1175 TAK
Zadorożna Magdalena Boart Longyear 1176 TAK
Bernaś Justyna Boart Longyear 1177 TAK
Fita Karolina Boart Longyear 1178 TAK
Horodyska Klaudia Boart Longyear 1179 TAK
Senków Anna 1180 TAK
Ebertowska Natalia 1181 TAK
Ragus Katarzyna KKC Kiełczów 1182 PREMIUM TAK
1183 TAK
Bartoszek Renata Gminny Żłobek w Kiełczowie 1184 TAK
Marcinkowska Marlena EndorfinyTeam 1185 TAK
Madej Ewelina 1186 PREMIUM TAK
Bazylak Sylwia 1187 PREMIUM TAK
Kaźmierczak Gabriela 1188 PREMIUM TAK
Kołtun Ewelina 1189 TAK
Brzeźniak Dorota 1190 TAK
Popielnicka Iwona 1191 TAK
Korecka Beata 1192 PREMIUM TAK
Piotrowska Joanna Malinowe Dziewczyny 1193 TAK
Rudzińska Marzena 1194 TAK
Sabik Małgorzata 1195 TAK
Krzywiecka Beata 1196 TAK
Brodowicz Grażyna Auto-Zatoka 1197 PREMIUM TAK
Boczar Lena 1198 TAK
Boczar Zoja 1199 TAK
Boczar Kornelia 1200 TAK
Krzysztofik Kamila 1201 TAK
Beer Karolina 1202 PREMIUM TAK
Zych-Podlasińska Katarzyna 1203 TAK
Małysko Patrycja 1204 TAK
Wittenbeck Patrycja Gwiazdy Team 1205 TAK
Błońska Agnieszka 1206 TAK
Rzeźnik Paulina 1207 PREMIUM TAK
Auksel Katarzyna 1208 TAK
Grabowska Agnieszka Runnes Team Nysa 1209 TAK
Nadolska Sylwia 1210 PREMIUM TAK
Tawczyńska Marzena 1211 PREMIUM TAK
Nowak Katarzyna 1212 TAK
Sawicka Agnieszka 1213 TAK
Juskowska Honorata 1214 TAK
Starczewska Paulina 1215 TAK
Hasik Pola 1216 PREMIUM TAK
Stachowiak Anna 1217 TAK
Stachowiak Henryka 1218 TAK
Stachowiak Zuzanna 1219 TAK
Hachoł Justyna 1220 TAK
Halicka Agnieszka 1221 PREMIUM TAK
Kamińska Jola 1222 TAK
Kłodnicka Marta 1223 TAK
Aleksander Joanna Siła jest kobietą 1224 PREMIUM TAK
Kluba Wioletta 1225 TAK
Zięcik - Tyka Julita 1226 PREMIUM TAK
Sztorc Jolanta 1227 TAK
Łasak-Gąsiecka Kornelia KKC 1228 PREMIUM TAK
Bil Dominika 1229 TAK
Samek Joanna Fitnesiary 1230 PREMIUM TAK
Karwala Monika Fitnesiary 1231 PREMIUM TAK
Kwiatek Anita FITNESIARY 1232 PREMIUM TAK
Mazurek Joanna 1233 TAK
Moryson Małgorzata 1234 TAK
Wiszniewska Dagmara 1235 TAK
Andrzejewska Magdalena 1236 TAK
Andrzejewska Lena 1237 TAK
Karlińska Jadwiga 1238 TAK
Schneider Grażyna Sylwiateam 1239 PREMIUM TAK
Siwek-Zaryczańska Katarzyna Błyskawice 125p 1240 TAK
Papierkowska Agnieszka Błyskawice 125p 1241 TAK
Matusik Iwona 1242 PREMIUM TAK
Górnicka Małgorzata 1243 TAK
Kuc Agnieszka 1244 TAK
Spyrczak Halina 1245 TAK
Kędziora Joanna Team Króliczki 1246 PREMIUM TAK
Olszewska Elwira 1247 TAK
Wojciechowska Katarzyna Kijkomaniacy PPL 1248 TAK
Wolbiś Aneta 1249 TAK
Kata Anna Team Active Ladies 1250 PREMIUM TAK
Kalemba Ania 1251 TAK
Wierzbicka Jolanta Pluszowe misiaczki 1252 PREMIUM TAK
Znamirowska Sylwia Pluszowe misiaczki 1253 PREMIUM TAK
Wittig Monika Pluszowe misiaczki 1254 PREMIUM TAK
Bieda Lidia Pluszowe misiaczki 1255 PREMIUM TAK
Paleczny Jolanta 1256 TAK
PALECZNY JUSTYNA 1257 TAK
Paleczny Alinka 1258 TAK
1259 PREMIUM TAK
Smolińska Justyna Gminny Żłobek w Kiełczowie 1260 TAK
Łubińska Katarzyna 1261 PREMIUM TAK
Łubiński Paweł 1262 TAK
Kozioł Katarzyna Korff Activ 1263 PREMIUM TAK
Jańczyk Magdalena 1264 TAK
Mikołajewska Dominika 1265 TAK
Szafran Beata 1266 PREMIUM TAK
lewandowska viola Króliczki 1267 TAK
Lewandowski Włodek Króliczki 1268 TAK
Paszkowska Jadwiga 1269 TAK
Wróbel Marcelina 1270 TAK
Świerczyńska Sylwia 1271 TAK
Anufriieva Maryna 1272 PREMIUM TAK
Trelińska-Abramowicz Joanna Lotne Bąki 1273 PREMIUM TAK
Sikora Agnieszka Garage Girls Team 1274 TAK
Skupień Anna 1275 TAK
Zielińska Agnieszka 1276 TAK
Bucka-Oleszko Magdalena Garage Girls Team 1277 TAK
Królikowska Sylwia Garage Girls Teams 1278 TAK
Kazuła IZABELA 1279 TAK
Kozak Monika Gwiazdy Team 1280 TAK
Smolak Małgorzata VIP 1281 PREMIUM TAK
Grzesiak Joanna VIP 1282 PREMIUM TAK
Baran Ewa Why not 1283 TAK
Butsko Yana IBA girls 1284 TAK
Bienkowska Grażyna Leonardo da Vinci Niepubliczna Szkoła Podstawowa 1285 TAK
Margas Bożena Leonardo da Vinci Niepubliczna Szkoła Podstawowa 1286 TAK
Grządziel Agnieszka 1287 PREMIUM TAK
Pajek Krzysztof 1288 TAK
Jeż Alina 1289 TAK
Szkwarek Magdalena 1290 TAK
Kroszczyńska Jowita 1291 PREMIUM TAK
Kosior Katarzyna 1292 TAK
Wójcik Agnieszka WCO 1293 TAK
Michalak Tomasz WCO 1294 TAK
Sieradzan Weronika 1295 TAK
Łabuz Ewa 1296 TAK
Chałupczak Małgorzata 1297 TAK
Łękawska Anna 1298 PREMIUM TAK
Pawlicka Paulina 1299 PREMIUM TAK
Napierała Anita 1300 TAK
Greloch Iwona 1301 TAK
Chorostkowska Monika 1302 TAK
Nieroda Ewelina 1303 TAK
Wiatr Anna Garage Girls Team 1304 TAK
Chorostkowska Anna 1305 TAK
Tas-Lewandowska Urszula VIP 1306 PREMIUM TAK
Dworczyk Marta 1307 PREMIUM TAK
Dworczyk Julia 1308 PREMIUM TAK
Tas-Londo Izabela VIP 1309 PREMIUM TAK
Mukhina Viktoria Macopharma 1310 PREMIUM TAK
Tabiszewska-Bobel Katarzyna 1311 PREMIUM TAK
Okrzeja Aleksandra 1312 TAK
Onisk Aleksandra Garage Girls Team 1313 TAK
Baszak Agnieszka 1314 TAK
Bielawna Magdalena 1315 TAK
Piliszko Paulina Puszcza 1316 TAK
Mikusek-Przystajko Joanna Noclegi na Turystycznej w Kudowie-Zdroju 1317 PREMIUM TAK
Adamska Dorota 1318 TAK
Lochmajer Hanna 1319 TAK
1320 TAK
1321 TAK
Kozubal Elżbieta Malinowe Dziewczyny 1322 TAK
Szwabińska Halina VIP 1323 PREMIUM TAK
Iwanik Alekaandra 1324 PREMIUM TAK
Iwanik Karolina 1325 PREMIUM TAK
Buga-Dziewiątkowska Anna 1326 PREMIUM TAK
Żuławnik Magdalena 1327 PREMIUM TAK
Piasecka Jadwiga 1328 PREMIUM TAK
Skrodzka Anna Noclegi na Turystycznej 1329 PREMIUM TAK
Muszynska-Kaminska Dagmara 1330 PREMIUM TAK
Kaj Iwona Mega Laski 1331 TAK
Dydak Karolina Puszcza 1332 TAK
Sokalska-Tuszakowska agnieszka 1333 PREMIUM TAK
Książek Gabriela Fitnesiary 1334 PREMIUM TAK
Deka Anna FITNESIARY 1335 PREMIUM TAK
Korol Małgorzata 1336 PREMIUM TAK
Chrabańska Monika KKC Kiełczów 1337 PREMIUM TAK
Burzyńska Kinga 1338 TAK
ORZOŁ BEATA EDI TEAM ZGORZELEC 1339 PREMIUM TAK
ORZOŁ DARIUSZ EDI TEAM ZGORZELEC 1340 TAK
Kuś -Smaga Anna 1341 TAK
kozioł ewa Jedlińska Werwa 1342 TAK
Kurek Ewa XXXXX 1343 TAK
Żuławnik Aleksandra 1344 TAK
PŁOCICA MARCIN MIESZANKAWYBUCHOWA 1345 TAK
JAROSZ MAGDALENA MIESZANKAWYBUCHOWA 1346 TAK
Zaigrajew Vladimir 1347 TAK
Kozłowska Barbara 1348 TAK
Lipińska Renata 1349 PREMIUM TAK
Pankow Anna 1350 PREMIUM TAK
Kircuń Katarzyna 1351 TAK
Łukaszczyk Jolanta 1352 PREMIUM TAK
Amanowicz Aurelia Maripositas 1353 TAK
Witan Paulina 1354 TAK
Kopeć Justyna 1355 TAK
Goraj Alicja ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO 1356 PREMIUM TAK
1357 TAK
Grabelus Izabela 1358 TAK
Zalewska Dorota 1359 TAK
Ptak Magdalena 1360 TAK
Woźniak Oliwia 1361 PREMIUM TAK
Przybył Joanna 1362 TAK
Strzelczyk Joanna Dziewczyny z dzielni 1363 PREMIUM TAK
Czarnopolska Bogna Dziewczyny z Dzielni 1364 PREMIUM TAK
Kunicka Justyna Dziekan Dziewczynki 1365 TAK
Garus-Saramak Agnieszka FIGHTERS GIRL KEY-KEY 1366 TAK
Urzędowska Marzena Babki z Klasą 1367 PREMIUM TAK
Kowalczyk Ewa 1368 TAK
Pitura Anna Pozytywnie nakręceni 1369 TAK
Czarnecka Edyta 1370 TAK
Biedrzyńska Aneta 1371 TAK
Orlińska Gabriela Dziewczyny z Dzielni 1372 PREMIUM TAK
Jaraszek Lilla Dziewczyny z Dzielni 1373 PREMIUM TAK
Górecka Zofia Zarząd Zasobu Komunalnego 1374 PREMIUM TAK
Jarecka Magdalena W Związku Z Rakiem 1375 TAK
Łabuda Agata W Związku Z Rakiem 1376 TAK
Pintér Anna 1377 TAK
Trela Karolina 1378 PREMIUM TAK
Zaryczańska Oktawia 1379 TAK
Owczarek-Kowalska Marty a Motylarnia Miejsce Działań Twórczych 1380 TAK
Ołdakowska Kamila Zarząd Zasobu Komunalnego 1381 PREMIUM TAK
Zatońska Anna 1382 TAK
Kaczmarek Wojciech Acteam.pl 1383 TAK
Kubicka Jolanta Slow jogg team Wołczyn 1384 TAK
Chwiszczuk Kateryna 1385 TAK
Klimek Monika 1386 TAK
Żurawiecka Anna Maripositas 1387 TAK
Kałużna Aleksandra Bez Teamu 1388 PREMIUM TAK
Zielińska Wioleta 1389 TAK
Czarska Karolina 1390 TAK
Kubasik Sandra 1391 TAK
Czaińska Anna 1392 TAK
Cymer Wioletta Żłobek Kiełczów 1393 TAK
Zdańska Urszula XXXXX ZAGRODNO 1394 TAK
Czyż Paulina Eurometki 1395 TAK
Zaradna-Szymańska Iwona MK team 1396 PREMIUM TAK
Praiss Paulina 1397 TAK
Widczak Aleksandra Rezydentki z Dyrekcyjnej 1398 PREMIUM TAK
Bożemska Beata Rezydentki z Dyrekcyjnej 1399 PREMIUM TAK
Kozioł Magdalena Rezydentki z Dyrekcyjnej 1400 PREMIUM TAK
Adamczyk Barabara Rezydentki z Dyrekcyjnej 1401 PREMIUM TAK
Szkudlarek Wioletta Rezydentki z Dyrekcyjnej 1402 PREMIUM TAK
Mazurek Sylwia Rezydentki z Dyrekcyjnej 1403 PREMIUM TAK
Adachowska Magdalena Rezydentki z Dyrekcyjnej 1404 PREMIUM TAK
Cupak Paulina Rezydentki z Dyrekcyjnej 1405 PREMIUM TAK
Kosior Agnieszka Rezydentki z Dyrekcyjnej 1406 PREMIUM TAK
Kołodziej Grażyna Rezydentki z Dyrekcyjnej 1407 PREMIUM TAK
Bogdał-Mętel Beata Rezydentki z Dyrekcyjnej 1408 PREMIUM TAK
Kobiałka Małgorzata VIP 1409 PREMIUM TAK
Rybczyńska Anna Rozbiegani Chojnów 1410 TAK
Wojtczak Joanna 1411 TAK
Horodyska Katarzyna Dziewczyny z Dzielni 1412 PREMIUM TAK
Jędrzejewska Małgorzata 1413 TAK
Karwasz-Jarmolińska Agata 1414 TAK
Bojko Katarzyna 1415 PREMIUM TAK
Gul Katarzyna 1416 TAK
Gul Ewelina 1417 TAK
Romanowicz Izabela 1418 TAK
Salwa Anna 1419 TAK
Harbatowska Ewelina 1420 TAK
Tomaszewska Edyta 1421 TAK
Tomaszewski Darek 1422 TAK
Bojarowska Sylwia 1423 TAK
Nóżka Sylwia 1424 TAK
Szczepaniak Martyna 1425 TAK
Ilina-Nowak Natalia 1426 PREMIUM TAK
Walczak Anna 1427 TAK
Krzywicka Agata 1428 TAK
Przybycień Zosia 1429 TAK
Nowak Targosz Dorota 1430 TAK
Dec Kamila 1431 TAK
Miecznikowska Ania 1432 PREMIUM TAK
Czarnota Elżbieta 1433 TAK
Świercz Anna 1434 TAK
Mucha Alina Korff Aktiv 1435 PREMIUM TAK
Kamińska Krystyna 1436 TAK
Ciukaj Aleksandra 1437 TAK
Pawlak-Weiss Katarzyna 1438 PREMIUM TAK
Piwowońska Dorota XXXXX 1439 TAK
Ożóg Karolina 1440 TAK
Bogus Agnieszka Wybiegany TEAM 1441 PREMIUM TAK
Bogus Agnieszka Wybiegany TEAM 1442 PREMIUM TAK
Socha Agnieszka Znudzone Wiewiórki 1443 TAK
Stanisławska Anna Znudzone Wiewiórki 1444 TAK
Krawczyk Marta 1445 TAK
Stanisławski Maciej Znudzone Wiewiórki 1446 TAK
Mamińska Anna 1447 TAK
Łuczak Marta Biegające Żabcie 1448 TAK
Szwed Anna 1449 PREMIUM TAK
Bugaj Marta 1450 PREMIUM TAK
Bugaj Joanna 1451 PREMIUM TAK
Kurpik Małgorzata 1452 PREMIUM TAK
Drewnicka Julia 1453 TAK
Drewnicka Magdalena 1454 TAK
Zaskórska Aneta 1455 TAK
Dworaczyńska Izabela 1456 PREMIUM TAK
Waskań Julia Typiary z 6A 1457 TAK
Dziaduła Katarzyna 1458 TAK
Orman Agnieszka 1459 TAK
Orman Alicja 1460 TAK
Orman Piotr 1461 TAK
Osipiuk Monika 1462 PREMIUM TAK
Koral Anna 1463 TAK
Szymańska Agata Maria 1464 TAK
Mazur Julia 1465 TAK
Marciniak Marzena 1466 TAK
Kaczurba Barbara 1467 PREMIUM TAK
Sobota Klaudia 1468 TAK
Kaczurba Witold KB SOBÓTKA 1469 TAK
Urbaniak Izabela 1470 PREMIUM TAK
KALINA ŁUKASZ 1471 TAK
Chmiel Kamila 1472 TAK
Skotarek Dominika 1473 TAK
Mirowska Estera 1474 TAK
Baraniecka Żaneta Mary Kay 1475 TAK
Ratajczak Karolina 1476 TAK
Rudno-Rudzinska Julia 1477 PREMIUM TAK
Widziński Cezary 1478 TAK
Trzcińska Justyna 1479 PREMIUM TAK
Mielczarek Marta 1480 TAK
Koziarska Monika 1481 TAK
Rogowska Agnieszka SKKW Pokrzywa Góra 1482 PREMIUM TAK
Kamińska Agnieszka 1483 TAK
Chrapowicz Marta Gminny Żłobek w Kiełczowie 1484 TAK
Warmuzińska-Wach Ewa 1485 TAK
Jaroch-Konwent Marta 1486 TAK
Jaroch Lucyna 1487 TAK
Zdunek Beata 1488 TAK
Guzniak Anna 1489 TAK
Nowicka Gabriela 1490 TAK
Romanova Elena 1491 TAK
Węgrzyn Kamila 1492 TAK
Szymańska Joanna 1493 TAK
Iwaniec Dorota 1494 TAK
Jaroch Joanna 1495 TAK
Jaroch Katarzyna 1496 TAK
Jaroch Zuzanna 1497 TAK
Frymar-Jaroch Katarzyna 1498 TAK
Konwent Julia 1499 TAK
Kaczorowska Violetta 1500 TAK
Lipińska Anna 1501 TAK
Widawska Zuzanna 1502 TAK
Natkaniec Dorota 1503 TAK
Natkaniec Martyna 1504 TAK
Poprawska Aleksandra 1505 TAK
Kosinska Malgorzata Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy 1506 TAK
Senko Yana 1507 TAK
Jaglińska Klaudia 1508 TAK
Jaglińska Sylwia 1509 TAK
Sroka Katarzyna Fajne Laski 1510 PREMIUM TAK
Piejko Elżbieta 1511 PREMIUM TAK
Wantrych Marta 1512 PREMIUM TAK
Gontarz Anna 1513 TAK
Heltman Katarzyna Pakiecik 1514 TAK
Adamczyk Anna 1515 TAK
Andrzejewska Katarzyna 1516 TAK
Krężel-Pulst Joanna Chocimskie Babeczki 1517 TAK
Skiba Małgorzata 1518 TAK
Stykała Anna Rozbiegani Chojnów 1519 TAK
Jerye Angelika Zarząd Zasobu Komunalnego 1520 TAK
Piękna Magdalena 1521 TAK
Jędrzejewska Joanna 1522 TAK
Piasta-Grybś Natalia 1523 TAK
Bojko Ewa 1524 PREMIUM TAK
Sempik Edyta 1525 TAK
Zalewska-Klemens Marta Ladies V 1526 PREMIUM TAK
Klemens Leon 1527 TAK
Juzyszyn Izabela Agata Kozak Zumba 1528 TAK
Subat Hanna Ladies V 1529 PREMIUM TAK
Kisiel Laura 1530 PREMIUM TAK
Blicharz Kamila Adrian Danilewicz Group 1531 PREMIUM TAK
Talyanskaya Nadezda 1532 TAK
Mielcarek Adrianna 1533 PREMIUM TAK
Klepacki Grzegorz 1534 TAK
Klepacka Bożena 1535 PREMIUM TAK
Arutiunian Violetta 1536 TAK
Frydlewicz Dominika Lotne Bąki 1537 TAK
Kaczmarek Karolina 1538 TAK
Lewińska Monika 1539 TAK
Morillon Ilona 1540 TAK
Bobik Alina 1541 TAK
Grzeszczuk-Kuć Karolina 1542 PREMIUM TAK
Wojciechowska Jadwiga 1543 PREMIUM TAK
Grzywocz Irena 1544 TAK
Liakhouskaja Katsiaryna 1545 PREMIUM TAK
Szajkowska-Kalita Aleksandra 1546 TAK
Krzyżaniak Jolanta 1547 PREMIUM TAK
Wachnik Magdalena 1548 PREMIUM TAK
Tomaszewska Monika 1549 TAK
Klimczuk-Malczewska Anna CeKA 1550 TAK
Wysocka Ewa 1551 TAK
Zadorożna Ula Pędzące Gabonie 1552 PREMIUM TAK
KOZIELSKA KARINA LOS CARACOLES 1553 TAK
Lech Joanna 1554 PREMIUM TAK
Gilewska Aleksandra 1555 PREMIUM TAK
Włodarczyk Aneta 1556 TAK
Matulewicz Monika Ladies V 1557 PREMIUM TAK
Chmura Ewelina 1558 PREMIUM TAK
Klimasz Maria 1559 TAK
Mróz Joanna Maripositas 1560 TAK
Siedlecka Agnieszka 1561 PREMIUM TAK
Pravdiuk Ilona 1562 TAK
Woźniak Natalia 1563 TAK
Czekaj-Hudziak Agniesyka 1564 TAK
Szczykowska Anna Nerki Nelki 1565 TAK
Pieniak Ewa Nerki Nelki 1566 TAK
Szczykowska Otylka Nerki Nelki 1567 TAK
Wolska Monika 1568 TAK
Kałuża Katarzyna 1569 TAK
Bocheńska Natalia 1570 TAK
1571 TAK
Klimasz Zofia 1572 TAK
1573 PREMIUM TAK
Kozioł Marta 1574 TAK
Hoja Małgorzata FITNESIARY 1575 PREMIUM TAK
Hasik Edwin 1576 TAK
Drozd Ewelina 1577 TAK
ROZŁĄKOWSKA BARBARA Basia i Piotro 1578 TAK
1579 TAK
Szymecka-Krata Dorota Żerków Team 1580 PREMIUM TAK
Szulc Karolina Kadra FIT 1581 TAK
sierechan-stachow violetta matner running team 1582 TAK
Gąska Sandra 1583 PREMIUM TAK
Wąsowicz Aneta 1584 PREMIUM TAK
Kuźmicz Oliwia 1585 PREMIUM TAK
Jóźwiak Monika 1586 PREMIUM TAK
Mirowska Gosia 1587 PREMIUM TAK
Mirowski Marek 1588 TAK
Podkalicka Eliza 1589 PREMIUM TAK
Żelazińska Anita 1590 PREMIUM TAK
Chudy Małgorzata 1591 PREMIUM TAK
Wysoczańska Marzena 1592 TAK
Naleśniak-Kubicka Magdalena 1593 TAK
Ziętek Małgorzata 1594 TAK
Czochara Katarzyna 1595 TAK
Zdulska Aneta Biegające Żabcie 1596 TAK
Podkowa Małgorzata 1597 PREMIUM TAK
Wójtowicz Jakub 1598 TAK
Baraniak Weronika A Studio 1599 TAK
Janyst Magdalena 1600 PREMIUM TAK
Malczewska Zofia CeKA 1601 TAK
Niedźwiecka Aneta 1602 PREMIUM TAK
Śliż Marzena Nocna zmiana 1603 TAK
Krakowiak Basia TriathlonClubWrocław 1604 PREMIUM TAK
Sikoń-Wilczyńska Magdalena 1605 TAK
Żmuda Hryszkiewicz Marta 1606 PREMIUM TAK
Zysk Magdalena 1607 TAK
Magdziarczyk Iwona 1608 PREMIUM TAK
Magdziarczyk Piotr 1609 PREMIUM TAK
Łanucha Katarzyna 1610 PREMIUM TAK
Magdziarczyk Zbigniew 1611 PREMIUM TAK
Królikowska Anita Bergson Team 1612 TAK
Akonom Aleksandra 1613 PREMIUM TAK
Krzesińska Karolina 1614 PREMIUM TAK
Marczak-Puślecka Roksana 1615 TAK
Skibińska Danuta 1616 TAK
Skibińska Małgorzata 1617 TAK
Babik Magdalena 1618 TAK
Potocka Aleksandra One 1619 TAK
Potocka Barbara One 1620 PREMIUM TAK
Rajczakowska Ewa Anioły 1621 PREMIUM TAK
Maj Kinga Anioły 1622 PREMIUM TAK
Wrzosek Magdalena 1623 TAK
Dolatowska Martyna 1624 TAK
Stelnicka Monika 1625 TAK
Dawiskiba-Spaleniak Justyna Gang z przedszkola & co 1626 TAK
Bielas Ilona 1627 TAK
Bielas Aleksandra 1628 TAK
Liczner Joanna 1629 PREMIUM TAK
Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka). Obiecujemy, że wszystkie są FIT :)
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć ciasteczka
AKCEPTUJĘ