Nazwisko Imię Klub Numer Startowy Pakiet Płatność Pobierz numer
Bardecka Agnieszka 24 Premium Opłacone
Pokorny Joanna 27 Opłacone
Auguścik-Stępniak Katarzyna 30 Opłacone
Agafonova Irina 33 Premium Opłacone
Zowczak Dorota Rawa Team 36 Opłacone
Fik Katarzyna 39
Urbańska Magdalena 42 Premium
ŚWIĘTOCHOWSKA WIOLETTA 45 Premium Opłacone
Boryńska Ewa 48 Premium Opłacone
Palkowicz Marzena 51 Premium
Soćko Kamila 54 Opłacone
Tańska Brygida 56 Premium Opłacone
Karwasiecka Anna 60 Opłacone
Różyczka Joanna 63 Opłacone
Hauser Danuta 66 Premium Opłacone
Walczuk Barbara Chełmska Grupa Triathlonu 69 Opłacone
Ochocka Ewa Biegnięte Laski 72 Opłacone
Goździk Agata 75 Premium Opłacone
Baldy Ina 78 Premium Opłacone
Giluk Emilia 81 Premium Opłacone
Wojciechowska Katarzyna Kijkomaniacy PPL 84 Opłacone
Grzegorczyk Monika 87
Grzegorczyk-Pomin Małgorzata 88
Kołodziejska Justyna Miraz Race Team 91
Włocka-Maron Ewelina 105
Wojtkiewicz Gabriela Aktywny Wałbrzych 108 Opłacone
Włocka-Maron Ewelina 111 Opłacone
Korc Anna SASKA TEAM 114 Opłacone
Koc Iwona 117 Premium Opłacone
Sojka Joanna Rodzic Sportowca 120 Opłacone
Koscielewska Ewelina PŁOŃSZCZANKI 123 Premium Opłacone
Sobecka Wioletta Zawsze do przodu w swoim tempie 126 Opłacone
Pielasa Joanna Nordic Walking grupa fitness A Maciaszek 129 Premium
PIELASA Joanna Nordic Walking grupa fitness Ania Maciaszej 132 Premium Opłacone
CIELOSZYK Sylwia 135 Premium Opłacone
Kwilosz Agnieszka 138 Opłacone
Gancarczyk Karolina Biegowe Wariaty 141 Opłacone
Cieśla Sylwia 144
Popis Beata beataannapopis@gmail.com 147 Opłacone
Gabryelska ELA 150 Opłacone
Mazurek Agnieszka Iga 153 Opłacone
Kuźma Anna 156 Opłacone
Abramczyk Katarzyna Grażyny Abramsa 159
Chodak MAgdalena Grażyny Abramsa 160
Pawłowska Anna 163 Opłacone
Mozga Maria 166 Opłacone
Woźniak Agnieszka 169 Premium Opłacone
Borkowska Anna 172 Opłacone
Rzucidło Beata 175 Premium Opłacone
Kowalska Dorota 178 Opłacone
Gątkieeicz Katarzybs 181 Premium Opłacone
Grachel Beata 184 Premium Opłacone
Jabłońska Anna 187 Opłacone
Karabasz Ewa DSU 190 Premium Opłacone
Karas Agnieszka 193
Fligier-Sobczak Renata 196
GULIŃSKA Karolina 199
GULIŃSKA Karolina 202 Opłacone
Bąk Karina 205
Gromala Magdalena Nysą Biega 208 Opłacone
Śliwa Anna 211 Opłacone
Pęcherska Ewa 214 Opłacone
Sieczko Anna 217 Premium Opłacone
Lisowska Marzena 220 Premium Opłacone
Fongang Aleksandra 223 Premium Opłacone
Merchut Karolina 226 Premium Opłacone
Zientara Iwona 229 Premium Opłacone
Hilgner Bożena 232
Hilgner Bożena 235
Lazarieva Olena 238 Premium
Lazarieva Svitlana 239 Premium
Hajdysz Karolina 242 Opłacone
Zagrobelna Anna 245 Premium
Pajkert Natalia 248
Pajkert Jolanta 249
Pajkert Anna 250
Wrońska Ola 253 Opłacone
Branny Julia Rybnicki Klub Nordic Walking 256 Opłacone
Czajkowska Aleksandra 259 Premium
Prusiewicz Beata 262 Premium
Gąsiorek Beata 267 Opłacone
Czerniak Iwona indywidualnie 270 Opłacone
Mazur Urszula 273 Premium
Kurzawska-Sadowska Danuta ProArt5150 276 Premium Opłacone
Rybaczyk Marzena 279 Premium Opłacone
Gacia Joanna 282 Premium Opłacone
Grzesiak Magdalena 285
Grzesiak Patrycja 286
Piwarska Anna 289 Opłacone
Żłobiński Mateusz 292
Michalec Marzena 295 Premium
Karwat Magdalena 298 Premium
Palkowicz Marzena 301
Nowak Pauli 304 Premium Opłacone
Makuchowska Anna Przemyśl - przyjaciółki 307
Maksym Krystyna Przemyśl - przyjaciółki 308
Sochacka Jolanta Przemyśl - przyjaciółki 309
Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna Devi Himal Team 312 Opłacone
Bąk Karina 315 Opłacone
Ponoś Magda 318 Opłacone
Ślotała Elwira Fitness Buk 321 Opłacone
Targosz Agnieszka Fitness Buk 324 Opłacone
Barczak-Brzezińska Jowita 327
Andrzejewska Anna Kościan 333
Rumińska Ilona Kościan 334
Wolna Magdalena Kościan 335
Andrzejewska Anna Kościan 336
Pawlak Magdalena RH8 339 Premium Opłacone
Sadowska Ewa Kijowe Królowe 342 Opłacone
Urbaniak Marta 345 Premium Opłacone
Walusz Beata 346 Premium Opłacone
Kolanowska Agata 347 Premium Opłacone
Kudzia Agnieszka 350
Kudzia Agnieszka 353 Opłacone
Pawlik Katarzyna 356
Groborz Karolina 357 Premium
Składanek Monika SENSORY WEDEL TEAM 360 Opłacone
Dąbrowska Katarzyna Sensory Team Wedel 363 Opłacone
Jarecka Magdalena Fundacja W Związku Z Rakiem 366 Premium Opłacone
Palej Elżbieta 369
Lisiecka Ewelina 372
Cywińska Ewa 375 Opłacone
Witkowska Katarzyna 378 Opłacone
Porada Basia 381 Opłacone
ZIÓŁKOWSKA ANNA BIEGAJĄCY TCZEW 384 Opłacone
Talarczyk Agata 387
Dudzińska Małgorzata 390 Opłacone
Kurpiewska Elżbieta 393 Premium Opłacone
Haufa-Dworzyńska Weronika Dworki Team 396 Opłacone
Wesołowska Magdalena 399 Opłacone
Okonek Paulina Suchy Las 402 Premium Opłacone
Wójcis Alina 405 Premium Opłacone
Styzinska Barbara 408 Premium
Trojak Luiza 411 Premium Opłacone
Zoń Anna 412 Opłacone
Melska Karolina 415 Opłacone
świercz marcela 418
Szczepańczuk Kasia 419
Maksym Eliza 422
Potrzebowska Agata DEAF 425 Premium Opłacone
Rogowska Ewelina Sensory Team 428
Leończuk Artur Sensory Team 429
Bukowska Barbara Sensory Team 430
Gawlak Dagmara Sensory Team 431
Szulim Natalia Sensory Team 432
Wojtczuk Izabela 437 Premium Opłacone
Ostrowska Renata 440 Premium
Ostrowska Renata 443 Premium Opłacone
Woźniak Anna 446 Premium Opłacone
Urbanowska Marzena 449
Hampel Monika 452 Premium
Płatosz Katarzyna 455 Premium Opłacone
Gawrońska Karolina 458
Romaniuk Monika 461
Połchowska Anita 462
Nowak Danuta 463
Strzępka Aneta 466 Premium Opłacone
Woźna-Kaczmarek Serafina 469 Premium Opłacone
Dembińska Anna 472 Premium Opłacone
Nowakowska Ewa 475 Premium Opłacone
Grunwald Aleksandra 478 Opłacone
Kaniecka Krystyna Parkrun Grudziądz 481
Banach Patrycja 506 Premium Opłacone
Jakobiszyn Iwona JaSama 517
Zięta Katarzyna Orki z... 520 Opłacone
Bukowska Alina Orki z ... 523 Opłacone
Sojkin Wioleta 526
Sojkin Wioleta 529 Opłacone
Gołek Maria 532 Premium
Wojdat Renata 541
Chęcińska Beata 544
Gruszewska Krystyna 549
Szafrańska Karolina 552 Opłacone
Wett Patrycja 555
Krosnowska Agnieszka 560 Premium
Korsun Liudmila 568
Grajczynska Beata 573 Premium Opłacone
Troper - Szczepuła Agnieszka 576 Opłacone
Pawłowska-Jurek Paulina KS Florian 581 Premium
Barć Barbara BB Team 586 Premium
Richert Agnieszka 591
Guzanowska Anna Płońszczanki 594
Michalska-Hasiak Katarzyna 603
Prabucka Anna 606
Żurawska Małgorzata 609 Premium Opłacone
Szczudlik Małgorzata 612
Bielska Aneta KS Satart Pułaski Warka 615
Antkowiak-Bronowicka Agnieszka Drużyna Szpiku, Żółw i Zając 623 Premium
Tłokińska Ewelina 628
Kornicka Aneta 631
Brzezińska Anna Joanna A&J 639 Premium Opłacone
Doskocz nina 642
Simon Dagmara 647
Avun Yasemin 650 Premium Opłacone
Nadolna Ewelina śmigielska grupa nordic walking 657
Marciniak Patrycja śmigielska grupa nordic walking 658
Michałowska Marlena śmigielska grupa nordic walking 659
Kaszuba-Śmieja Małgorzata BANDA Z POŁUDNIA 662
Łukasik Jagoda 673
Groszewska Emilia 676
Menżyk Agnieszka 694
Bielińska Elżbieta 703 Premium Opłacone
Gibowicz Joanna 706 Premium Opłacone
ćmikiewicz Alicja 723 Premium
Peła Ania 730
Sienkiewicz Anna 739
Surdel Anna Cisowianki Active 746
Mihułka Sylwia Cisowianki Active 747
Chudeusz Natalia Cisowianki Active 748
Reszka Aleksandra Cisowianki Active 749
Monkiewicz Joanna Cisowianki Active 750
Osowska Honorata 755 Opłacone
Rozmus-Orczyk Anna Kozy bigaja, a nie skaczą ! 760 Premium
Pirek Natalia 763 Opłacone
Rozmus-Orczyk Anna Kozy bigaja, a nie skaczą ! 766 Premium
Cichoń Zuzanna 779
Cichoń-Kleta Elżbieta 780
Owczarek Anna Mentoring Witalny by Anna Owczarek 796
Owczarek Anna Mentoring Witalny by Anna Owczarek 801 Opłacone
Przybył Marianna 812 Opłacone
Piekuś Aleksandra Pędzące Kuny 829
Abramczyk Justyna 834
Nadolny Anna 843 Premium Opłacone
Kamińska Sylwia Aktywni na 5 851 Opłacone
Mikołajewicz Beata Aktywni na 5 854 Opłacone
Kubat Iwona 888 Premium Opłacone
Nowak Katarzyna 891
Byrska Patrycja 894 Opłacone
Poźniak Ewelina 897 Opłacone
Pyra-Kuczyńska Marzena 904 Premium
Dzikiel Beata Babki z Klasą 914 Premium Opłacone
Zarychta Agata 921
Bartos Karolina 924 Opłacone
Walkowiak Judyta 929 Premium Opłacone
Abraham Dorota 930 Premium Opłacone
Wajda Regina Team Tenerife 933 Premium
Guillermina Rekers Patricia Team Tenerife 934
HERNÁNDEZ MARTÍN Josefina Team Tenerife 935
Pawlak Katarzyna Mamy-Biegamy 940 Premium
Mrozowicz Agnieszka 1001 Premium Opłacone
Borowska Beata 1025 Premium
Borowska Beata 1028
Zagrobelna Anna 1071 Premium
Gryczka Magdalena 1087
Skwierawska Katarzyna 1138 Premium Opłacone
Mularczyk Agnieszka 1197 Opłacone
Szczygielska Maria 1207 Premium
Zarichna Svitlana 1218 Opłacone
Bielińska Magdalena Dream Team 1273 Premium Opłacone
Figlarek Aleksandra 1276
Kornacka Monika mBank 1302
Pietrusz Małgorzata SASKA TEAM 1314
Rózga Iwona MaszerujemyZnogamiWchmurach 1319 Opłacone
Kudeń Agnieszka MaszerujemyZnogamiWchmurach 1320 Opłacone
Bobińska Monika MaszerujemyZnogamiWchmurach 1321 Premium Opłacone
Walewska Urszula MaszerujemyZnogamiWchmurach 1322 Opłacone
Kwintal Barbara MaszerujemyZnogamiWchmurach 1323 Opłacone
Orlińska Anna MaszerujemyZnogamiWchmurach 1324 Premium Opłacone
Banasiak Dorota MaszerujemyZnogamiWchmurach 1325 Opłacone
Wrzesińska Kasiola MaszerujemyZnogamiWchmurach 1326 Opłacone
Langwerska Wioleta MaszerujemyZnogamiWchmurach 1327 Premium Opłacone
Zajączkowska Bożena MaszerujemyZnogamiWchmurach 1328 Opłacone
Kobiela Alina MaszerujemyZnogamiWchmurach 1329 Opłacone
Piwko Anna 1340
Piwko Anna 1343 Opłacone
Kotlicka Kamila 1369
Rusiecka Karolina 1382 Premium Opłacone
Witkowska Ewa 1421
Maliszewska Joanna KS Crossminton Team JJ Wrocław 1434
Maliszewska Joanna KS Crossminton Team JJ Wrocław 1437
becker karolina 1444 Opłacone
Gałgańska Paulina 1449
Taracinska-Cifuentes Magdalena 1454
Taracińska Anna 1455
Gajewska Małgorzata 1458 Premium Opłacone
Peszko Kasia 1466
Klepuszewska Irena 1471 Premium Opłacone
Szczudlik Małgorzata 1488
Strozyk-Kozlowska Paulina 1493 Opłacone
Cnotalska Aneta 1496
Żywko Elżbieta Rozbiegane Działdowo 1507 Premium
Górska Dorota 1512 Opłacone
Ceglińska Mariola 1515 Opłacone
Kuras Justyna Pekabex Pref S.A 1518
Palisa Maria 1523 Premium
Parczewska Jolanta 1528 Opłacone
Mroczkowska-Gralec Agnieszka "Kto rano daje..." 1533
Kondratowicz Justyna 1538
Łasak Karina 1545 Premium Opłacone
Grabacka Edyta 1548 Opłacone
Góra Beata 1570 Opłacone
Kaczanowska Magdalena 1573 Premium
Siemińska Katarzyna SAN WARSZAWA 1576 Opłacone
Podolak Wanda 1585 Premium Opłacone
Stanicka Grażyna SAN Warszawa 1603
Wszołek Alicja 1609 Opłacone
Holetzke Dorota 1618
Holetzke Dorota 1621
KUČERKA KATARZYNA KASIA I KUBA 1627 Opłacone
Czaplicka Klaudia 1632 Premium Opłacone
Szczepaniak Ewa 1641
Pieprzyk Katarzyna 1642
Jurdeczka Małgorzata 1643
Pypłacz Monika 1663
Krupa Katarzyna Rhenus Team 1666
Kurowska Katarzyna Rhenus Team 1667
Bartkowiak Kamila Rhenus Team 1668
Lichoś Anna Rhenus Team 1669
Granek Karolina Rhenus Team 1670
Mazur Patrycja Rhenus Team 1671
Puza Agnieszka Rhenus Team 1672
Puza Monika Rhenus Team 1673
Zemla Bogna Rhenus Team 1674
Osiecka-Kardyka Sonia Rhenus Team 1675
Łucka Renata Rhenus Team 1676
ŚLIWIŃSKA DANUTA KLUB SENIORA PONIEC 1682
WROTYŃSKA ANETA KLUB SENIORA PONIEC 1683
FERENS MONIKA KLUB SENIORA PONIEC 1684
OLEJNICZAK KRYSTYNA KLUB SENIORA PONIEC 1685
LIPOWICZ MARIA KLUB SENIORA PONIEC 1686
PSZEGOŃ FERDYNANDA KLUB SENIORA PONIEC 1687
PACEWICZ EWA KLUB SENIORA PONIEC 1688
GLABŚ JUSTYNA KLUB SENIORA PONIEC 1689
JĘCZKOWSKA KRYSTYNA KLUB SENIORA PONIEC 1690
MIRECKA JOLANTA KLUB SENIORA PONIEC 1691
PISARCZYK ANNA KLUB SENIORA PONIEC 1692
MAĆKOWIAK MARIA KLUB SENIORA PONIEC 1693
ROSZAK DANUTA KLUB SENIORA PONIEC 1694
REPAK RADOMIŁA KLUB SENIORA PONIEC 1695
LARSKA URSZULA KLUB SENIORA PONIEC 1696
GUBAŃSKA MARTA KLUB SENIORA PONIEC 1697
PAZOŁA ILONA KLUB SENIORA PONIEC 1698
ŚLIWIŃSKA DANUTA KLUB SENIORA PONIEC 1703
WROTYŃSKA ANETA KLUB SENIORA PONIEC 1704
FERENS MONIKA KLUB SENIORA PONIEC 1705
OLEJNICZAK KRYSTYNA KLUB SENIORA PONIEC 1706
LIPOWICZ MARIA KLUB SENIORA PONIEC 1707
PSZEGOŃ FERDYNANDA KLUB SENIORA PONIEC 1708
PACEWICZ EWA KLUB SENIORA PONIEC 1709
GLABŚ JUSTYNA KLUB SENIORA PONIEC 1710
JĘCZKOWSKA KRYSTYNA KLUB SENIORA PONIEC 1713
MIRECKA JOLANTA KLUB SENIORA PONIEC 1714
PISARCZYK ANNA KLUB SENIORA PONIEC 1715
MAĆKOWIAK MARIA KLUB SENIORA PONIEC 1716
ROSZAK DANUTA KLUB SENIORA PONIEC 1717
REPAK RADOMIŁA KLUB SENIORA PONIEC 1718
LARSKA URSZULA KLUB SENIORA PONIEC 1719
GUBAŃSKA MARTA KLUB SENIORA PONIEC 1720
Biernat Danuta Krosinko biega :) 1723 Opłacone
WAWRZYNIAK LUCYNA Bo-Ja-Nowa Bojanowo 1737
BELTER MONIKA Bo-Ja-Nowa Bojanowo 1738
BELTER WERONIKA Bo-Ja-Nowa Bojanowo 1739
LIPOWCZYK HENRYKA Bo-Ja-Nowa Bojanowo 1740
MARIAMPOLSKA JUSTYNA Bo-Ja-Nowa Bojanowo 1741
MARIAMPOLSKA MAGDALENA Bo-Ja-Nowa Bojanowo 1742
WITEK MARIA Bo-Ja-Nowa Bojanowo 1743
FIEBICH BARBARA Bo-Ja-Nowa Bojanowo 1744
KOŁATA ANETA Bo-Ja-Nowa Bojanowo 1745
CHMIELIŃSKA TERESA Bo-Ja-Nowa Bojanowo 1746
Krzeminska Klaudia 1755 Opłacone
Lesik Karolina 1758
Błądek Katarzyna 1763 Premium Opłacone
Pawlikiewicz Anna Hall_om_mig 1766 Opłacone
Żurawska Małgorzata 1769
Gröger Karolina 1774
Koziel Mirela 1777 Premium Opłacone
Lata Monika 1780 Premium
Lata Piotr 1781
Kaleta Anna 1784
Sofińska Anna Napalone Dziki 1789 Premium Opłacone
Sofiński Arkadiusz Napalone Dziki 1792
Smaga Ania 1807
Smaga Ania 1810
Michalec Marzena kkk 1817 Premium
Karlikowska-Antosiak Małgorzata 1824
Dymek Ludmila 1829
Pawlicka Daria 1832 Opłacone
Domagalska Katarzyna 1837 Opłacone
Wasilewska Marta - 1844 Opłacone
Gajdamowicz Beata 1852 Opłacone
Wieczorek Magdalena Polacy biegają w Nl 1859
Goździńska Magdalena 1868 Premium
Szymak Ewelina 1871 Premium
Zawitowska Izabela 1876 Opłacone
Beno-Gęsikowska Dorota 1881 Opłacone
Goździńska Magdalena 1884 Premium
Grachel Beata 1887 Premium
Floryszczyk Joanna Rotmanka 1890 Premium Opłacone
Ludian Kasia 1893 Premium Opłacone
Tarczyńska Agnieszka 1896
Kościelna Grace 1904 Premium
Mazur Agnieszka 1909
Mielniczuk Agnieszka 1915 Premium Opłacone
Osipiuk Sylwia 1918 Opłacone
Kurpiewska Elżbieta 1921 Premium Opłacone
Kłosowska Iwona 1924
Góralczyk Izabela 1927 Opłacone
Wasiak Katarzyna 1930 Opłacone
Stanoch Karolina 1933 Premium Opłacone
Nastenko Julia JulkaClub 1938
Kubisz Magdalena 1941 Opłacone
Goździńska Magdalena 1944 Premium
Ratajska Magda 1947
Sowa Agnieszka 1950 Premium
Zajkowska Marta Nadaktywni 1953
Gołyszny Marta Fundacja Jeppsena 1956 Premium Opłacone
Oruba Natalia 1959 Premium
Korejwo Beata 1962 Premium
Kapała Milena 1965 Premium Opłacone
Sobota Magdalena 1968 Opłacone
Rogowska Daria Vege runners 1971 Opłacone
KOKOT Basia 1974 Premium
WŁOSIŃSKA Beata BiegaMYsłowice 1977 Premium Opłacone
Sobisz Joanna Fundacja Jeppesena 1980 Premium
Mundzia Anna 1989 Premium Opłacone
Szerszeń Agata Dtr biega / Mario team 1992 Premium
Lewińska Dominika 1997
Kollek Anna Biegamy Razem Władysławowo 2000 Opłacone
Ratajczak Aldona 2003 Premium Opłacone
Rycyk Wioletta 2006
Gołębiowska Małgorzata Mamy biegamy 2009 Opłacone
Kubala Martyna 2023 Opłacone
SIKORA Monika 2026 Opłacone
Wojtkowiak Renata Piątkowo na Biegowo 2029 Premium
Felkel Ewa Piatkowo na Biegowo 2032 Premium
Gizelska Agnieszka Piątkowo na Biegowo 2033 Premium
Krzyżaniak Ilona Piątkowo na Biegowo 2036 Premium Opłacone
Stajer Malgorzata 2039 Premium
Stachura Karolina 2046 Opłacone
Chęcińska Beata 2049 Premium
bińczyk barbara 2052
Kowalska Elżbieta Akademia Małego Człowieka 2057
Stajer Malgorzata 2069 Premium
Dębicka Dorota 2072 Opłacone
Heród Ewa 2075
Binkowska Agnieszka 2078 Opłacone
Wachowiak-Muszyńska Magdalena 2081 Premium
KOLORZ BLANKA 2084 Opłacone
Mazur Agnieszka Bez nazwy 2093 Opłacone
Rodak Renata 2096
Pabian-Krzyżak Kinga 2097
Jaworska Justyna 2100 Opłacone
Wiśniewska Henryka 2103 Opłacone
Gelc Violetta Loco Team 2106 Premium Opłacone
Kisielińska Anna 2111 Premium Opłacone
Rucińska Joanna 2116 Opłacone
Hutek Katarzyna 2119 Premium Opłacone
Góra Emilia 2126 Premium Opłacone
Żurawska-Fiałek Anna 2129 Premium Opłacone
Knasiecka-Falbierska Karina 0 2135 Opłacone
Wójt-Marciniak Katarzyna Sportowy Kaźmierz 2142 Premium Opłacone
Tomczyk Dorota 2147
Syrek Ewa Ostrów Mazowiecka 2150 Premium Opłacone
Kłosińska Milena Sportowy Kaźmierz 2153 Premium
Wróbel Agnieszka 2159 Premium Opłacone
Siedlik Violetta Team Czarownice 2166 Premium
Jarkiewicz Katarzyna 2175 Opłacone
Jarkiewicz Dawid 2178
Bogucka Anna 2181
Czosnowska Magdalena 2186 Premium Opłacone
Tokarska Monika 2191 Premium Opłacone
Brzęczek Izabela 2194 Opłacone
Szyszło Aleksandra Fundacja Jeppesena 2199 Opłacone
Pilśniak Agata Grupa Biegowa NDI 2205 Premium
Saba Małgorzata KOBIETY W BIEGU /Watacha /Największa Armia Świata 2212
Nowak Basia 2218 Opłacone
Hryń-Morawska Elżbieta Mama w Trojmiescie 2221 Premium Opłacone
Śniegoska Sandra Kneipp Team 2224
Podraza Danuta 2229
Mardzińska Sylwia Młode dziki 2232
Kiełbasa Anna 2238 Premium Opłacone
Cichoń-Kleta Elżbieta 2241
Ostaszewska Aleksandra 2244 Premium Opłacone
NOWAK EWA Diabelskie pioruny 2247 Premium Opłacone
Glimańska Agnieszka 2250 Opłacone
Wojtowicz Jolanta 2253 Opłacone
Romanowska Agnieszka Płońszczanki 2256
Mazur Małgorzata NWPL Garrosa Team 2267
Łapińska-Małkiewicz Kasia 2270 Premium
Marczak Ola 2273
Szyba Anna 2276 Opłacone
Arbaszewska Agnieszka 2279
Wojtanis Magdalena SPC 2284 Opłacone
Lachowicz-Pianka Anna Nidzica Biega 2289
Kramarz Izabela 2292 Premium
Pakulska Anna 2295
Kramarz Izabela 2298 Premium
Wdowiak Monika Nidzica biega 2301 Opłacone
Piotrowska Anna Spartanie dzieciom 2304 Premium
Piotrowska Dorota 2305 Premium
Brozowska Dominika Zakątek Zdrowia 2308 Premium
Hrapek-Walczak Mariola 2314 Premium Opłacone
Michalik Edyta 2323
Niedzielska Kasia Locas Chicas 2326
Szalacka Monika 2331 Premium
Dąbkowska Malgorzata 2332 Premium
Wolko Barbara Nordicus Strzybnica 2335 Premium Opłacone
Twardowska Agnieszka 2340
Twardowska Agnieszka 2343 Opłacone
Lentas Wioleta 2346 Premium Opłacone
Sioła Agata 2349 Premium Opłacone
Ratkowska-Kacperska Anna Biegaczki Siłaczki 2352 Premium
Kacperska Anna Biegaczki Siłaczki 2355 Premium
Kacperska Anna BIEGACZKI-SIŁACZKI 2358 Premium
Tęcza-Pokrywa Dorota 2361 Premium Opłacone
Aleksandrowicz Monika 2368 Premium Opłacone
Kocińska Katarzyna 2371 Premium Opłacone
Trzewikowska Paulina 2374 Premium Opłacone
Gołębiowska Monika 2378 Premium
Niemiec Anna 2381
Kowalczyk Kamila Silni ponad miarę/Cross Fordon 2384 Premium Opłacone
Urbańczyk Anna 2387 Premium Opłacone
Panasz Anna 2390 Premium Opłacone
Słowik Sylwia Klub 555 2393 Premium
Bubak Iwona 2398 Premium Opłacone
Gąsior Asia 2401 Premium Opłacone
Michalak Magdalena 2404 Premium
Wysocka Agnieszka 2407 Premium Opłacone
Wozniak Karolina Karolina W🙂 2410 Premium Opłacone
Nowacka-Komada Renata 2413 Premium Opłacone
Hyra Anita 2416 Premium Opłacone
Figuła Dorota 2419 Premium Opłacone
Smyczek Katarzyna 2422 Opłacone
Filip Joanna „Zośka” 2427
Kopylova Irina 2430 Opłacone
Rejman Edyta 2433
Rejman Edyta 2436
Michalska Barbara 2439 Opłacone
Maciejewska Hanna 2442
Banaszek Lucyna Aktywni Wegrów 2447
Plichcińska Małgorzata Ekonomik 2450 Premium
Sankowska Anita 2455 Premium Opłacone
Gornowicz Emilia BBL Starogard Gdański 2458
Kossakowska Dorota Aktywni Węgrów 2461 Premium Opłacone
Wójtowicz Agnieszka 2464 Opłacone
Nowicka Ula Żołyńska Grupa Biegowa Zośka 2467 Premium Opłacone
Kruk Anna 2470 Opłacone
Rogowska Katarzyna Żołyńska Grupa Biegowa "Zośka" 2473
Rogowska Katarzyna Żołyńska Grupa Biegowa "Zośka" 2478 Opłacone
Sapryk Katarzyna Aktywni Węgrów 2481 Premium Opłacone
Tuchowska Danuta 2484 Premium Opłacone
Karlińska Katarzyna 2487
Mierny Katarzyna 2492 Opłacone
Mostowska-Grzesik Magdalena 2495 Premium
Grzesik Inga 2496 Premium
Sajewska Karolina Wataha - łączy nas bieganie 2499 Opłacone
Nytko Katarzyna 2502
Ostrowska Marta ROSSMANN 2505 Opłacone
Kapustka Katarzyna 2508
Pyra-Kuczyńska Marzena 2511 Premium
Pyra-Kuczyńska Marzena 2514 Premium Opłacone
Czech Joanna Night Runners 2519 Premium Opłacone
Kuć Ewelina 2522 Premium
Gadawska Wioleta 2527 Opłacone
Kozanecka RENIA Viking Bike Team 2530
Kiewrel Katarzyna 2533 Premium Opłacone
Wójcik Iwona Aktywni Węgrów 2536 Premium Opłacone
Kroczek Karina 2544 Premium
Rejman Edyta 2560
Bąk Ewelina 2563 Premium
Bąk Ewelina 2566 Premium Opłacone
Kostrubaj Joanna 2569 Opłacone
Siupka Małgorzata 2572
Kobielska-Kalisz Joanna 2575 Opłacone
Kuras- Smolnik Magdalena Sieradz Biega 2578 Premium
Rogala Maria 2581
Grun Joanna 2584 Premium Opłacone
Kotynia Ewelina 2590
Ordon Mariola 2593 Opłacone
Pytka Agnieszka 2596
Sykuła Zofia 2599
Chrząszcz Danuta 2602 Opłacone
Urbanek-Gawron Anna 2607 Premium Opłacone
Celuch Monika 2612
Celuch Monia 2615 Opłacone
Kapuścik Beata 2618 Premium Opłacone
Sigmundzik Magdalena 2621 Premium
Wietrzykowska Monika 2624 Premium Opłacone
Mielewska Brygida 2629 Opłacone
Fatek-Skobel Małgorzata 2632 Premium Opłacone
Będzitko IRENA SzalonaIrka 2635 Opłacone
Grzybowska Olga 2638 Opłacone
Prasoł Katarzyna 2643 Premium Opłacone
Przygoda Emilia 2648 Premium Opłacone
Maśkiewicz Justyna Orka IławaMasters 2657 Premium
Oczkowska Anna 2662
Dziuba Lidia 2665
Gutowska Sylwia Solo 2668 Premium
Szafran Olga 2671
Balcerzak Magda 2674 Premium
Kusz-Marcol Joanna 2681 Opłacone
Uciechowska Bożena Klub Kobieta i Pieniadze 2684 Premium
Pilch Małgorzata SI Wrocław 2689 Premium
Walczak Beata 2692 Premium Opłacone
Salej Emilia 2695 Opłacone
Janiszewska Katarzyna 2698 Opłacone
Grochalska Emilia 2701 Premium
Prause-Pietrek Barbara indywidualnie 2707 Premium Opłacone
Dzięcioł Kasia 2710
Stankiewicz Ewa 2713 Opłacone
Alibożek Aleksandra 2716
Wójtowicz Kinga Pmpl 2719 Premium Opłacone
Morel Przysucha Magdalena 2725 Premium Opłacone
Krasińska Małgorzata 2728 Opłacone
Blada Wioletta Kobieta i Pieniądze 2731 Opłacone
Janiszewska Małgorzata 2739 Opłacone
Tygielska Beata 2742 Premium Opłacone
Nanowska Amelia Przemyski Klub Biegacza 2745 Opłacone
Kluz Tatiana 2754 Opłacone
Łaniewska Anna LKSW Tajfun 2757
Szkarłat - Meszczyńska Magdalena 2760 Opłacone
Kaczmarczyk Beata 2763
Goj Magdalena 2764
Cherek Małgorzata Antymaruderzy "zButa" 2767 Premium Opłacone
Suhak Marta 2770
Pawłowska Gabriela 2773 Premium Opłacone
Węsierska Łucja Stacja Tlen Kołobrzeg 2776
Diakonow Mirela 2785
Gajowska Katarzyna 2788 Premium Opłacone
Lewandowska Magdalena Rs Team 2791
Go Kasia 2794 Premium
Grabarczyk Marta Rookies Fabryka Dzika 2797
Cichowska Maja 2800
Dębowska Izabela KS START PUŁASKI 2805
Urbańska Sylwia 2810 Premium Opłacone
Szajer Jadwiga RKNW 2823
Szafran-Janowska Marlena 2828 Premium
Zawadzka Beata AG TORFY 2831 Premium Opłacone
Tomeczek Magdalena 2834
Ostrowska Monika Szalone Brodniczanki 2837 Opłacone
Cielepak Agnieszka 2840
Światłowska Agnieszka 2845 Premium
Piotrowicz Julia 2848 Premium Opłacone
Miłowska Anna Wariaci 2851
Chęcińska Beara 2854
Loch Justyna 2864 Premium Opłacone
Olszańska Magda Running Free 2867 Premium
Olszańska Magda Running Free 2870 Premium Opłacone
Łyźniak-Składowska Milena 2873
Szydłowska Magdalena 2876 Premium Opłacone
Kaczanowska Luiza 2879
Wojtkiewicz Sylwia 2880
Grabarczyk Marta Rookies Fabryka Dzika 2885 Opłacone
Skoczylas Anita 2888 Premium Opłacone
Czarnecka-Malicka Aneta 2891
Góral Izabela Kolorowe Zakręcone 2894 Premium Opłacone
Wojtala Alfreda Kolorowe Zakręcone 2895 Premium Opłacone
Głąb Małgorzata Kolorowe Zakręcone 2896 Premium Opłacone
Gocyla Wioletta Kolorowe Zakręcone 2897 Premium Opłacone
Niedźwiedź Barbara Drużyna SMS 2900 Opłacone
Kutka Czesława 2903
STRZELCZYK Anita 2906
Jasztal Emilia Hardkorowe Dziki 2909
Sokołowska Anna Hardkorowe Dziki 2910
Żukowska Ewa Hardkorowe Dziki 2911
Pawluk Monika Hardkorowe Dziki 2912
Piasecka Klaudia 2915 Premium Opłacone
Sulecka Chłopicka Agnieszka Warka 2918 Premium
Bukowska Małgorzata 2921 Premium
Szadkowska Aneta 2924
Klęczar Ewa Brak 2927 Premium
Kowalczyk Anna 2932 Premium Opłacone
Pusz Marzena 2935
Nadolna Monika Parkrun Szczecin 2942 Premium Opłacone
Karlik Daria 2945
Gliszczyńska Małgorzata 2948
Światłowska Agnieszka 2951 Premium
Wężowczyk Ludmiła 2954
Busłowicz Katarzyna 2957
Krawczyk Ewa 2962
Gerlach Monika 2965
Górka Katarzyna 2970
Drabik Arletta 2973
Śliwa Magdalena 2978 Premium Opłacone
Czarnecka Monika POZIOMKI 2987
GĘSICKA Magdalena POZIOMKI 2988
Nowak Karolina 2993 Premium Opłacone
Falkowska Iwona Białostocka Sekta Biegaczy 2996 Premium Opłacone
Molek Kamila BliskoDalekoRazem 2999
Goj Joanna 3004
Piksa Agata 3007 Premium Opłacone
Patyk Adelajda 3010
Bednorz Katarzyna 3013 Premium Opłacone
Wojciechowska Aneta 3016
Pakuła Monika 3019
Cieśnik Małgorzata Zakątek Zdrowia 3024 Premium
Lubosik Laurencja 3027
Wasielewska Jolanta 3030 Premium
Krawczuk-Twarowska Joanna Fundacja Jeppesena 3033
Guzik Agata 3036 Premium Opłacone
Drożdż Kinga Giszowiec Biega Razem 3039 Opłacone
Adamowicz Agnieszka Fanki pianki 3042 Premium
Józefus Ewa 3047
Raczyńska-Barczak Marta 3050 Premium
Józefus Ewa 3053
Kocot Magdalena Meta Nadarzyn 3056
Lisowska Emilia Fundacja Jeppesena 3059
Chyczewska Aleksandra 3062 Opłacone
Goch Jolanta 3067 Premium Opłacone
Filipiak Edyta 3072 Premium Opłacone
Nowacka Elżbieta 3075 Premium Opłacone
Wójcik Karolina Fundacja Jeppesena 3080
Stępniak Bogusia 3085 Opłacone
Wołk-Skałka Iwona 3088 Premium
Janczura Agnieszka 3095 Opłacone
Sawicka Katarzyna Team Sawicka 3098
Kołodziej Anna 3101 Premium Opłacone
Wróbel Jola Fundacja Jeppesena 3104
Łukasiewicz Agata 3109 Premium Opłacone
Grochala Monika 3115 Opłacone
Szczodrowska Sylwia 3120 Premium Opłacone
Polit-Szychalewska Marta 3123 Opłacone
Szczepaniak - Smędowska Marta 3126
Piechaczek Monika Dobra energia 3129 Premium
Piechaczek Monika DOBRA ENERGIA 3134 Premium Opłacone
Parasiewicz Justyna 3137 Premium
Grabowska Joanna 3140 Premium Opłacone
Warakomska Anna 3143 Opłacone
Bednarska Jolanta 3149 Premium Opłacone
Kuczkowska-Wróbel Małgorzata 3152
Sowińska Katarzyna Nordea Runners 3155 Premium
Wymiatał Małgorzata 3160
Żyta-Gnacinska Grażyna 3165 Premium Opłacone
Rogala Łucja 3170
Wojtkun Karolina FIT BODY Studio Ostróda 3175
Jaworska Joanna 3178
Jaworska Joanna 3181 Opłacone
Słowik Karolina 3184 Premium Opłacone
Szczypior Gabriela 3189
Lubocka Elżbieta 3190
Werońska Justyna 3193
Werońska Justyna 3196
Werońska Justyna 3199
Niedźwiedź Katarzyna Team81 3202 Premium
Narowska Agnieszka Wicher Sadowne 3205 Premium
Pietruszewska Joanna 3208
Smolińska Kamila fanki pianki 3211
Rezner Magdalena 3214
Buber-Bubrowiecka Dagmara Antymaruderzy "zButa" 3217 Premium Opłacone
Łapińska-Małkiewicz Kasia 3223
Kraj-Gawlik Aneta 3226 Premium Opłacone
Dobrzyńsja Ada Antymaruderzy z Buta 3229 Opłacone
Ogonowska Renata Ostrów Biega 3234 Premium
Nowak Monika Giszowiec Biega Razem 3240 Opłacone
Fornal Joanna 3245
Klamecka Anna 3248
Soboń Ewelina 3251
Filas Marta BliskoDalekoRazem 3254
Jankowska Martyna 3260 Opłacone
Miłan Ewa 3265 Premium Opłacone
Minkiewicz Wiesława Kalisz Pomorski 3270 Premium
Rybicka Ilona 3277
Bieniek Beata Creative Bochnia Biega Team 3280
Suwak Katarzyna 3283
Jagiełło Monika 3286 Premium Opłacone
Bobowik Aleksandra Syrena Gocław 3289
Jarzyna Monika 3292 Premium
Zwierzchowska Barbara 3295
Dolata Weronika 3298 Opłacone
Wiśniewska Agata 3301 Premium Opłacone
Jędrzejczyk Kamila 3304
Oborska Marta 3305
Jachimowska -Filar Małgorzata BliskoDalekoRazem 3308
Długosz Justyna 3311
Goździńska Magdalena 3316 Premium
Bizacka Marzena 3319 Premium Opłacone
Liszewska Aldona 3322
Florczyk Katarzyna LKSW Tajfun 3325 Opłacone
Wójcicka Dorota 3328
Hadzicka-Błaszczyk Małgorzata Wiedźmy 3331
Hadzicka Joanna Wiedźmy 3332
Korab Joanna 3335 Premium Opłacone
Jastrzemska Magdalena 3338 Premium
Kulszewicz Agnieszka 3343 Premium Opłacone
Tyll Anna Trawers Team Nakło 3346
Deska Karolina www.leszekbiega.pl 3349 Premium
Arciszewska-Moskwa Ewa 3354 Premium Opłacone
Kalinin Anna solo 3357 Premium
Borkowska Maria 3360 Premium
Pawlina Ilze 3365
Konopińska Renata 3368 Premium
Cieślik Magdalena 3371 Premium Opłacone
Agaszewska Anna 3376 Premium Opłacone
zacher zdzisława 3379 Opłacone
Konieczko Grażyna 3382 Premium Opłacone
Krzysztofik-Włodarczyk Gabriela 3385
Targosz Paulina RunSistersKK 3388 Premium Opłacone
Targosz Jolanta RunSistersKK 3389 Premium Opłacone
Lisowiec Barbara 3395
Zięcina Karina 5wspaniałych 3398 Opłacone
Preussner Aneta Wrocław 3401
Rola Sara Wrocław 3402
Krakowczyk Tatiana 5 Wspanialych 3405
Michalak Beata 3408 Premium Opłacone
Żarnowska Kamila 3411
Antoszewska Katarzyna 3414 Premium
Michalska Monika 3415 Premium
Grzywacz Paulina Kotomiśki 3418
Rorenberg Monika 3421 Opłacone
Parchiniak Justyna Anpharm Run Team 3424
Syguła Katarzyna wkurw_team 3427 Premium Opłacone
Wróblewska Maria 3430 Premium
Madajczyk Daria 3433
Łukasiewicz Beata 3436 Premium Opłacone
Lutobarska Izabela 3439
Skrzypek-Czerko Marcelina 3442
Dyduch Julia 3445
Kordaszewska Barbara Stowarzyszenie REALNE MARZENIA 3448 Premium
Kępińska Kamila Kamyk Biega 3455
Wolicka Joanna 3460 Premium Opłacone
Sobieska Helena 3463 Opłacone
Kimmer Marta 3466 Premium
Kimmer Marta 3469 Premium Opłacone
Wieczyńska Aleksandra 3472
Kwiatek Magdalena 3475
Grałek Aleksandra 3480 Opłacone
Nowak Kinga 3483 Opłacone
Jankowiak Anna 3486 Premium Opłacone
Biernatowicz Agnieszka Płońszczanki 3489 Premium Opłacone
Krauze-Niemiec Jolanta 3494 Premium Opłacone
Szultka Magdalena 3497
Fatalska Olga 3500 Premium
Gwara Anna 3503 Premium
Tokarek Iwona NW Bolące Piszczele Bełchatów 3506 Premium
Citko Katarzyna Fundacja Jeppesena 3509
Szankowska Katarzyna 3512
Kołcz Dorota Grupa Biegowa ZOŚKA 3517 Opłacone
DROŻDŻ ANNA 3520
Pietrzok Katarzyna Tyniec Mały 3523 Premium
Dańków Agnieszka Tyniec Mały 3524 Premium
Krupa Agnieszka Dochodzeniówka 3532
Jasińska Bożena Mosir Rybnik 3544
Gorol Agnieszka 3549
Gorol-Wilk Izabela 3550
Pietras Justyna 3553 Premium Opłacone
Parchiniak Justyna Anpharm Run Team 3559
Miśkowicz Monika 3562
Rozenblut Renata 3565
Zygmunt Natalia 3568
Treszczotko Anna Zosia Samosia 3571
Gala-Szot Kasia 3577 Opłacone
Zachowicz Monika 3580 Premium Opłacone
Fijałkowska Aleksandra 3583
Fijałkowska Hanna 3584
Zając Marta 3589
Katarzyńska Paulina 3592
Bukowska Ela 3595 Premium Opłacone
Kostecka Beata 3598
Jakieła Anna 3607 Premium Opłacone
Rogowska Magdalena Żołyńska Grupa Biegowa ZOŚKA 3610 Opłacone
Pytlak Kasia Dream Team 3613
Knyba Monika Dream Team 3614
Mańturzyk-Pasterska Karolina Dream Team 3615
Harendarczyk Kasia Dream Team 3616
Bagłaj Gosia Dream Team 3617
Jagiełło Barbara idzieburza 3620
Trzaskowska Bogusia 3621
Dubniańska Alicja idzieburza 3622
Chęcińska Ewa idzieburza 3623
Synoracka Marta 3626
Kurasińska Dorota Sklepik Zoologiczny Dorota Kurasińska 3629
Plisecka-Wajdziak Monika 3632
Gaszak Marzena Power girls team 3635
Niestatek Daria Power girls team 3636
Poliwodzińska Agnieszka Power girls team 3637
Szymańczak Aleksandra Power girls team 3638
Dominik Monika 3641
Synder-Tamborska Katarzyna HTF Ludwik Sikorski 3650 Premium Opłacone
Jóźwiak-Bosy Aleksandra 3653 Premium Opłacone
jędrzejczyk-kowalska sylwia BigTiresRunTeam 3659
Rogalska Karolina 3662
Szulc Katarzyna 3665 Premium
Szulc Katarzyna 3668 Premium Opłacone
Socha Aleksandra 3679 Premium Opłacone
Kominek Dorota 3682
Okraska Paulina 3685
Kaczmarek-Kacprzak Agnieszka 3695 Premium Opłacone
Rudzianiec Karolina 3700 Premium Opłacone
Mańka-Woś Anna 3703 Premium
Adamiec Daria 3709
Pach Joanna 3712 Premium
Pach Milena 3713 Premium
Kowalska Barbara 3716
Dubienko Karolina 3719 Opłacone
Wojaczek Klaudia 3722 Premium
Strojecka Weronika 3728 Premium Opłacone
Banasiak Dorota 3733 Premium
Grzyb Joanna WiedźMy 3736
Kasperek Sarah 3739 Opłacone
Czechowska Maria 3744 Premium
Szewczyk Dominika 3753
Pela Ania 3759
Ślefarska Kasia 3804
Śliwińska Aneta Flavor Of The Week 3810 Premium
Falcman-Sobczak Marta Flavor of the Week 3813 Premium
Beck Justyna 3820 Premium
Nowak Klaudia 3829 Premium
Grunau Beata 3838 Premium Opłacone
Krawczyk Angelika 3841 Premium Opłacone
Zychowicz Kinga 3846 Premium Opłacone
Puzyrewska Anna 3852 Opłacone
KAMIŃSKA KLAUDIA 3855 Premium
WASIAK LUDWINA 3856 Premium
Burda Judyta 3862 Premium
Socha Grażyna 3868 Premium Opłacone
Stegienta Małgorzata 3873
Celejewska Aneta 3879 Opłacone
Zygmunt Monika 3890 Premium Opłacone
Zielińska Barbara 3896 Premium Opłacone
Mierzwa-Wolska Małgorzata UMCS biega 3899 Premium Opłacone
Frydryk Aneta Dydniaki 3902 Premium
Wachowicz Katarzyna Wachowicz Team 3905 Premium Opłacone
Kaźmierczak Agnieszka AGRO MIL MTB green team 3908 Premium Opłacone
Bober Aleksandra MK team 3926
Kucinska Marta KPS 3944
Wilk Grażyna Lecymy Durś 3958
Skutela Natalia 3961 Premium Opłacone
Średzińska Agnieszka 3989 Premium Opłacone
Chmiel Joanna X 4001
Śledź Justyna 4007
Wolny Gabriela 4027
Boryń-Hansen Kinga Mamawbiegu 4030 Premium Opłacone
Michalczuk Magda 4042 Premium Opłacone
Gałecka Arleta 4051 Opłacone
Sarad-Cichuta Ewelina 4054
Mól Emilia 4067
Wozniak Agnieszka 4070
DRAPA-KOŹLICKA AGNIESZKA 4073 Premium
JAGIEŁKA ADRIANA 4074 Premium
Głodowska Natalia 4077 Premium Opłacone
Osękowska Bożena BiesCzadoweForever 4082
Filipowska Sylwia 4085 Premium
Zawadzka Anna Biegnij z ProService 4091 Premium Opłacone
Stachowicz Marta 4094
Koligat Anna Bieguski Koszalin 4107
Kaliszewska Katarzyna 4112
Religa Aneta 4122
Kalisz Paulina Fundacja Jeppesena 4128 Premium Opłacone
Nowaczewska Natalia 4138 Opłacone
KNOPA-KREFT JOANNA Parafialny Uczniowski Klub Sportowy VIRTUS 4148 Premium Opłacone
Kuchnia Sabina Przeszczepki 4153 Premium
Kuchnia Wiktoria Przeszczepki 4154
Suchoparska Monika Zakątek zdrowia 4159 Premium
Suchoparska Paulina Zakątek zdrowia 4160 Premium
Sielska Anna 4163
Kostanowicz Renata 4166 Premium Opłacone
Ostrowska - Hendzel Izabela Biegaczki 4169 Premium
Hader Wiktoria Żołyńska grupa biegowa Zośka 4175
Kisielowska Aleksandra 4181
Panek Monika 4184
Gdowska Ewa 4187
Muzia Paulina 4196
Klann Patrycja Fitness Buk 4201
Rabenda Martyna 4213
Weisner Barbara 4225 Premium
Batycka-Bartkowiak Anna Bartkowiak Team 4228
Bęś Ala 4231 Premium
Zawadzka Katarzyna Team Ełk 4241 Premium
Czarkowska-Kołacz Agats 4244 Premium Opłacone
KOWALSKA Elżbieta 4249 Premium
Markowska Oktawia Biegnij z ProService 4257 Premium Opłacone
Baranowska Maria 4260 Premium
Szpak-Korycka Aneta 4263 Premium
Witczak Marta Forma na 5 NW 4266 Opłacone
Bachleda-Księdzularz Aleksandra 4269
Gdulska Kinga 4270
Krausiewicz-Jelen Agnieszka 4273
Rybczyńska Aleksandra Forma na 5 4284
Gąska Milena 4289
Grzesik Katarzyna 4292 Premium
Grzesik Katarzyna 4295 Premium Opłacone
Ślusarczyk Małgorzata 4298
Stępień Katarzyna 4299
Biskup Zofia 4300
Grajek Agata 4308
Jankiewicz-Roszyk Katarzyna 4314 Premium Opłacone
Pieprzyk Agata 4317 Premium
Bąkiewicz Agnieszka A 4322
Łęgowska Iwona 4325
Malinowska Małgorzata Karolina W. 4328
Mikołajska Wioletta Klub Odżywiania i fitness Zakątek Zdrowia 4333 Premium
Kwaśniewska Aleksandra 4338
Lewandowska Paulina Zakątek Zdrowia 4341
Sotoła Aneta 4350 Premium
Sotoła Agnieszka 4351 Premium
Sotoła Marta 4352 Premium
Wawrzyńczyk Bożena 4353 Premium
Papiernik Justyna Makimo 4362 Opłacone
Bekas Agnieszka 4368 Premium Opłacone
Jagła Malwina brak 4374
Jagła Magdalena brak 4375
Hobler Katarzyna 4378 Premium
Mańka Lidia 4384 Premium Opłacone
Hobler Katarzyna 4397 Premium Opłacone
sitnik monika Rum 4400
Miłan-Cholewa Aleksandra RUN MI ONE 4403
Piejko Elżbieta 4420 Premium Opłacone
Eksner-Szendzielorz Katarzyna 4437 Premium
Woźniak Teresa 4440
Woźniak Teresa 4443
Bogdanowicz Marzena 4446 Premium
Górska-Kamela Magdalena 4451
Synowska Ewa Dom na końcu świata 4456 Premium Opłacone
Zacharenko Ewa Carsekt 4459 Premium
Zacharenko Hanna Carsekt 4460 Premium
Pola Aneta 4463
Rybaczek Barbara 4466 Opłacone
Pryjma Katarzyna FunexSports 4486 Premium
Gogol Lucyns NW z uśmiechem i na luzie 4489 Premium Opłacone
Gracz Maria 4492 Premium Opłacone
Bąk Katarzyna 4501
Kowalczyk Joanna 4512
Gigowska Paulina Biegnij z ProService 4515
Przybył-Jarzyńska Monika 4518 Premium
Zaporowska Marzena 4519 Premium
Mitura Monika 4520
Frąckowiak Adrianna 4521
Rybarczyk-Marciniak Marta 4522
Dziembowska Monika 4523
WITTHUHN DOROTA MODA Team 4528 Premium
PRILL MARTA MODA Team 4529 Premium
Banowska Iwona Brak 4537 Premium Opłacone
Staszewska Agnieszka 4543 Premium Opłacone
Hara Joanna MaszerujemyZnogamiWchmurach 4546
Kot Patrycja MaszerujemyZnogamiWchmurach 4547
Szymańska Aleksandra MaszerujemyZnogamiWchmurach 4548
Raczyńska Anita MaszerujemyZnogamiWchmurach 4549
Mańkawstańka Dorota MaszerujemyZnogamiWchmurach 4550
Rogala Maja MaszerujemyZnogamiWchmurach 4551
Kupisińska Elżbieta MaszerujemyZnogamiWchmurach 4552 Premium
Olczak Ola MaszerujemyZnogamiWchmurach 4553
Kaszuba-Fic Anna 4560 Premium
Stasiak Katarzyna 4563 Premium
Lankau-Pogorzelska Anna 4570
Smolnik-Sagun Gabriela 4573
Gromniak-Kołek Aleksandra 4576
Stępniewska-Głód Barbara 4589 Premium
Górska Anna Biegacze Świnoujście 4592
Johnson Dorota 4599 Premium
Hojda Paulina - 4602
Bleja-Wachulec Anna Filofarm 4613
Szkredka Urszula Filofarm 4614
Giernatowska Emilia Filofarm 4615
Rębacz Anna Filofarm 4616
Siedlecka Edyta 4619 Premium Opłacone
Nitsche Iwona Moczylskie Diablice 4622 Premium Opłacone
Szot-Karpińska Katarzyna 4629 Premium Opłacone
Gołdon Marlena 4632 Opłacone
Ziółkowska Olga 4639 Premium Opłacone
Lasota Anna Filofarm 4645
BERG NATALIA 4656
Borowicz Jolanta 4668
Leszczyńska Kamila MaximusowoElitarni 4671
Czajka Agnieszka Fanki pianki 4680
Jasiak Elżbieta Spleoklub 4683 Premium Opłacone
Samborska Sandra 4686 Premium Opłacone
Klepek-Drozd Agnieszka Runteam Pawłowice 4689 Premium Opłacone
Rusztecka Ania 4692 Premium Opłacone
Wojnarowska Dagmara Team Fumfele 4695 Premium Opłacone
Wojtecka Asia Drużyna Asi Wojteckiej 4706
Grużewska Justyna 4714 Opłacone
Kowalska Barbara Drużyna Asi Wojteckiej 4717
Brzeska Weronika 4723 Opłacone
Chojnacka Anna 4726
Bartosiewicz Małgorzata Nordic Łomna 4729
Wojcieska Aneta Nordic Łomna 4730
jeziorkowska Agnieszka Nordic Łomna 4731
Michalska Ewa Nordic Łomna 4732
Michalska Ewa Nordic Łomna 4735
Bartosiewicz Małgorzata Nordic Łomna 4736
Jeziorkowska Agnieszka Nordic Łomna 4737
Wojcieska Aneta Nordic Łomna 4738
Kozłowska Agata 4741 Premium
Kalinowska Joanna 4744 Premium Opłacone
Sęk Katarzyna 4747 Premium Opłacone
Tenczyńska-Lubowiecka Mirosława 4755
Tyczewska Beata 4758
DRZEWIECKA MAŁGORZATA 4761 Premium
Bobrowska - Dudek Katarzyna 4764
Bobrowska - Dudek Katarzyna 4767
Stypczyńska Ula 4780 Opłacone
Kukwa Edyta 4786
Martyńczuk Joanna 4789 Premium
Gurda Monika 4797
Olszewska Maria 4803 Premium Opłacone
Giecewicz Wioletta 4806
Sędzikowska Iwona Zakątek Zdrowia 4812
Idziak Alicja Położna Alicja Idziak 4815 Opłacone
Myślak Karolina 4826
Chełchowska Katarzyna 4829
Kujawska Anna 4839
Nadzieja Anna 4842
Bębenek Katarzyna 4845 Opłacone
Krzemień Agnieszka Krzemień Running Team 4848 Premium Opłacone
Kowalcze Katarzyna 4867 Opłacone
Twaróg Patrycja 4870
Świgońska Agnieszka 4871
Okońska Agnieszka 4872
Porębska Ewa 4875
Czura Małgorzata 4878
Śnieżek Lidia 4879
Haponiuk Joanna 4882 Premium Opłacone
Żądło-Sarlej Beata LUX TORPEDA Małopolska 4885 Premium
Kordowska Bogusława LUX TORPEDA Małopolska 4886 Premium
Jarosz Lidia 4896
Młyńska Paulina 4899
Rubacha Alicja 4902 Opłacone
Kowalska Wioletta Nidzica Biega 4905
Ambroziak Tamara Nidzica Biega 4906
Owczarek Anna Forma na piątkę NW 4911 Opłacone
Kluba Sara 4914
Kozarzewska Anna SNG Wild Ducks 4917 Opłacone
Sokół Sylwia 4920
Bulińska Katarzyna 4926 Opłacone
Bortlik Mirela Ja sama 4929 Premium
Garncarek Monika DMUCHAWIEC GOLENIÓW 4932
Piotrowska Izabela DMUCHAWIEC GOLENIÓW 4933
Wodziczko Beata 4938
Rajczewska Agnieszka Biegająca Kasta Miedziowego Miasta 4939
Lech Grażyna Slow Jogging w Olsztynie 4942
Darska Katarzyna Leśni Olimpijczycy 4947 Opłacone
Rokita Malgorzata 4952 Premium
Ostafin Alicja 4958
Sienkiewicz Jolanta DMUCHAWIEC GOLENIÓW 4965
Golańska Ewelina 4968
Rajkiewicz Ola 4971
Brzozowska Barbara 4980 Premium Opłacone
Ginszt Renata ATP Augustów 4983 Premium Opłacone
Zieja Kasia Pszczółkowski Team 4986 Premium Opłacone
Łuczak Katarzyna 4993
Rudzik Anna 5002 Premium Opłacone
SAWICKA-SZAŁEK Dorota 5008
Kaczka Aleksandra 5019 Premium
Damrat Agnieszka 5022 Premium Opłacone
Wójcik Grażyna 5025 Premium Opłacone
Perzanowdka Magdalena 5028
Chronowska Alicja 5036
Kalinowska Anna 5037
Mrowińska Blanka Mrówka 5040
Swacha Agnieszka Zdrofit Aga Swacha 5043 Premium Opłacone
Bielińska Monika 5049 Premium
Marusiak Iza Niezrzeszona 5054 Opłacone
Kaczorowska Renata 5057 Premium
Górnicka Joanna Team 5066 Premium
Biały Aneta 5069
Indyk Elżbieta 5072
Szczucińska Anna 5087 Opłacone
Kopeć Bożena 5090
Sabała Iwona 5093 Premium Opłacone
Sawko Katarzyna 5100 Premium Opłacone
ZIELIŃSKA SYLWIA 5103
Wyleżałek Alina 5108 Opłacone
Ławniczak Magdalena Drużyna Szpiku 5114 Premium
Gudzińska-Niemiec Anna 5123
Perdek Anna 5126 Premium Opłacone
Witkowska Monika Biegnij z ProService 5137 Premium
Szorc Monika 5140
Buława Anna 5143 Opłacone
fatyga lidia 5149 Premium Opłacone
Gajda Kinga 5152
Gajda Kinga 5155
Lisowska Ewa indywidualnie 5158 Premium Opłacone
Zagórska Agnieszka 5163
Papka Danuta 5164
Pietrzak Anna 5165
Kazun Joanna 5173
Pasternak Anna Opel Active Team 5176 Premium Opłacone
Górnicka Joanna 5179 Premium
Kazun Joanna 5184
Szumiec Magdalena Mothers in Prayer 5187
Janas Aldona 5190
Tokarz Agnieszka 5191
Brożek-Woźniczka Natalia Harda Horda 5194
Piątek Karolina 5195
Greczner Jowita 5 Wspanialych 5201
Bogdanowicz Barbara Brak 5204 Premium Opłacone
Dąbrowska Małgorzata Aktywna Złotoryja 5210 Opłacone
Sondej Ola 5213 Premium
Rosłoniec Ola Olinek 5216 Premium
Staniszewska Magdalena 5219
Janas-Kaszuba Monika 5222 Opłacone
Wolny Agnieszka Giszowiec Biega Razem 5229
Lipka Patrycja PZU Sport Team 5234
Łukasik Jagoda 5237
Kubicka Katarzyna 5246 Premium
Grajek Sylwia EL TORO DE ORO 5254
Kurowska Emilia Alpiclub 5257 Premium
Wnuk Aneta 5260 Premium Opłacone
Byrger Agnieszka 5263 Premium
Kołoch Bożena Ja sama 5266 Premium
Tomkowicz Agnieszka 5271
Garbowicz Tomasz Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking 5274
Murlikiewicz Maria Bolące Piszczele Bełchatów grupa Walking Wal 5283 Opłacone
WOSK Joanna Bo jak nie My, to Kto? 5289 Premium Opłacone
Bilska Aleksandra ONE 5292 Premium
Piątczak Monika 5295 Premium Opłacone
Kurman Marzena Starzyńskiego Biega 5301 Premium Opłacone
Oracz Edyta Nessi Time Rybnica 5304 Premium Opłacone
Kunysz Renata Bolące Piszczele Bełchatów grupa N W 5314
Kunysz Renata Bolące Piszczele Belchatow grupa NW 5317 Opłacone
Dziembała Agnieszka 5320
Słoma Joanna 5323 Premium Opłacone
OBSOWSKA AGNIESZKA 5326
Tomaszewska OLGA 5327
Adydan Anna 5328
Kuczko Marta Kobiety Siłą 5331
Bagińska Sylwia 5334 Premium Opłacone
Ptak Anita 5337
Gieczewska Katarzyna WiedźMy 5342 Opłacone
Gdowska Ewa 5354 Premium Opłacone
Gubała Elżbieta 5359
Sadurska Beata Bolące Piszczele 5362 Premium Opłacone
Woźnicka Anna 5372 Premium Opłacone
Golec Beata UPS 5375 Opłacone
Sokolowska Izabela UPS 5376 Opłacone
Rajnert Klaudia UPS 5377 Opłacone
Siemaszko-Wilczewska Karolina UPS 5378 Opłacone
Czaja Aldona UPS 5379 Opłacone
Liczner Oliwia UPS 5380 Opłacone
Ejzemberg Monika UPS 5381 Opłacone
Kruszewska Paulina UPS 5382 Opłacone
Tomaszek Monika UPS 5383 Opłacone
Rucinska Aleksandra UPS 5384 Opłacone
Weisner Monika 5398 Premium Opłacone
Staszak Paulina 5406 Premium Opłacone
Paprocka Anna 5411 Opłacone
Niewiarowska Bogumiła #zalatanyteam 5414 Opłacone
Wyszkowska Marlena 5417 Premium Opłacone
Polańczyk Paulina 5420
Stęplowska Anna 5426 Premium
Stęplowska Anna 5429 Premium
Wędzik Beata Bolące Piszczele Bełchatów 5434 Premium
Jóźwiakowska Bernadetta Domyślny 5440
Banaszkiewicz Sylwia Bolące Piszczele Bełchatów 5443
Krawczyk Ania Wawelskie Słodkości 5456 Premium Opłacone
Talarczyk Beata 5459 Premium
Fatalska Monika 5462
Smolińska Magdalena Sigma team 5465 Premium Opłacone
Kidoń Joanna 5468 Premium
Ogorzałek Kamila Mamy maja moc💪 5473 Premium Opłacone
Bahranowska Bogumiła 5476
Śliwkiewicz Paulina 5479 Premium
Urbaniak-Barcik Anna PARKRUN CHRZANÓW 5485 Premium Opłacone
Wojda Agnieszka ZSE - Bieg Kobiet 2021 5491 Premium Opłacone
Jaruga Jola Alpiclub 5494
Cieślar Monika 5497
Jajczak Anna 5503 Opłacone
Trzcińska Agatka Alpiclub 5506 Premium
Trzćińska Hania Alpiclub 5507
Trzcińska Agatka Alpiclub 5510 Premium
Trzcińska Hania Alpiclub 5511 Premium
Trzcińska Agatka Alpiclub 5514
Trzcińska Hania Alpiclub 5515
Kępka Beata Bliżej Przedszkola 5518
Bojanowska Barbara 5521
Płomińska Izabela 5531 Premium Opłacone
Waszkiewicz Joanna Soroptimism International 5534 Premium
Waszkiewicz Hanna Soroptimism International 5535 Premium
Karpa Dominika 5540 Premium Opłacone
Malinowska Anna 5543 Premium Opłacone
Pyż Agnieszka 5546 Premium Opłacone
Rapucha Katarzyna 5554
Sala Wioletta Nie dotyczy 5560 Opłacone
Kołacz-Leszczyńska Agnieszka Senat RP 5563 Premium Opłacone
Augustyńska Alicja 5568 Opłacone
Lisiak Małgorzata 5574 Opłacone
Kruszelnicka-Kalita Marta Średzkie Złotka 5581 Opłacone
Kocięcka Aleksandra 3xA 5588 Premium
Karasiewicz Agnieszka 3xA 5589 Premium
Kominiak Agnieszka 3xA 5590 Premium
Borkowska Marta 5593 Premium Opłacone
Truś Monika 5596
Rutecka Aleksandra #MamLenia 5602
Bratkowska-Wolska Marlena #MamLenia 5603
Śmielecka Katarzyna Zabiegane 5606
Kostrzewska Agata Zabiegane 5607
Szymanski Isabella Flavia Zabiegane 5608
Nieradka Małgorzata 5613 Opłacone
Kusztan Agata Leśne Babki 5621 Opłacone
Krupczyńska Ewa 5624 Opłacone
Halik Robert BLIŻEJ PRZEDSZKOLA 5627 Premium
Łuczkowska Katarzyna 5643 Opłacone
Płoska Małgorzata 5646 Premium
Ciułek Izabela BLIŻEJ PRZEDSZKOLA 5649 Opłacone
Smułka Monika Bliżej Przedszkola 5652 Opłacone
Buff Edyta 5655 Opłacone
Olszewska Aleksandra 5658 Premium
Varga Magdalena 5661 Premium Opłacone
Witek Urszula 5667 Opłacone
Mucha Agnieszka BLIŻEJ PRZEDSZKOLA 5670 Opłacone
Bugajska Agnieszka BLIŻEJ PRZEDSZKOLA 5682 Premium
Bugajska Agnieszka BLIŻEJ PRZEDSZKOLA 5685 Premium
Marcol Kasia 5697 Premium Opłacone
Tomala Agnieszka Tomalówny 5703 Opłacone
Szopa Janina 5706 Opłacone
Czaplińska Marta Awokado 5712 Opłacone
ILIŃCZYK MAGDALENA Awokado 5715 Opłacone
Gawlik Iwona 5718 Opłacone
DOBROCIŃSKA Ewelina 5721 Opłacone
Fabisz Gosia Pzu sport team 5724
Surówka Jadwiga Położnictwo WNZ UJ CM 5727
Małkowski Edyta 5730 Opłacone
Leszczyńska Joanna Team ZanieganeDni 5733
Mądzik Ola Team ZanieganeDni 5734
Pietrzak Paulina 5735
Humaj-Grysztar Magdalena Położnictwo WNZ UJ CM 5738
Siewierska Urszula Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking 5741 Opłacone
Markuszewska Anna 5746 Premium Opłacone
Marczak Renata Pruszcz biega 5749 Opłacone
Wójcik Klaudyna 5752 Opłacone
Raba Katarzyna 5755
Lenartowicz Katarzyna Jarzębinowa Aleja 5758 Premium
Lenartowicz Katarzyna Jarzębinowa Aleja 5761 Premium
Rolnik Małgosia 5764
Malenta Ewelina Jarzebinowa Aleja 5767
Janikowska Paulina 5770 Opłacone
Wyrobek Anna Bliżej Przedszkola 5773 Opłacone
Wojdyło Dagmara 5776 Premium Opłacone
Michalik Weronika 5779
Kasprzyk Dorota 5780
Michalik Agnieszka 5781
Małysko Małgorzata 5784
Krysztofik Joanna 5785
Towarek Jolanta Cho_Mi_Ki 5788 Premium Opłacone
Krawczyk Izabela 5791 Premium
Wysoczańska Katarzyna Mamy mają moc 5794
Wysoczańska Emilia 5795
Kądziela Monika Wicher Sadowne 5798 Opłacone
Szalast Katarzyna 5804
Piliszek Aneta Slow Jogging w Olsztynie 5807 Opłacone
Kurzawa Wioletta 5813 Premium Opłacone
Kaszuba ZOFIA WYCHODZĘ Z KIJAMI 5817
Cieloch Katarzyna Pruszków 5821 Premium Opłacone
Koch-Brzozowska Kasia 5827 Opłacone
Wróbel Sabina 5830 Premium Opłacone
Zabłocka Katarzyna refereegirls 5833
Konarzewska Agnieszka 5836 Opłacone
Tomala Zofia 5839 Premium
Polaczek Marta Kolorowa Drużyna Nessi 5842 Opłacone
Pawlus Daniela 5845
Pawlus Daniela 5848
Polak Małgorzata Jarzębinowa Aleja 5851 Premium Opłacone
Boczkowska Beata 5855 Premium Opłacone
Ostręga Basia 5861 Premium Opłacone
Czernicka Agnieszka 5864 Opłacone
Wasilewska Ilona 5867 Opłacone
WARGOCKA ANNA Klub Kibiców Niepełnosprawnych 5873 Premium Opłacone
Syc Alicja 5879 Premium
Mańkowska-Salik Izabela 5885 Premium Opłacone
Dworecka Agnieszka 5891 Premium
Dworecka Agnieszka 5894 Premium
Dworecka Agnieszka 5897 Premium
Dworecka Agnieszka 5900 Premium
Dworecka Agnieszka 5903 Premium
Pieczonka Anna 5906
Solecka Marta Vege runners 5909
Niżałowska Dorota 5912
Badura Anna 5915 Opłacone
Matyska Iwona Dream Team 5921 Opłacone
Wiśnicka Aleksandra 5927 Opłacone
Wróblewska Renata 5930 Premium Opłacone
Michalska Aneta 5939 Opłacone
Kulak-Roślicka Paulina Oborygeni 5942
Szulc Anna Biegający Tczew 5948 Opłacone
Wujczyk Anita BLIŻEJPRZEDSZKOLA 5951 Opłacone
Mazur Joanna Przemyśl 5960 Opłacone
Nagler Jolanta Bliżej Przedszkola 5963 Opłacone
Antoniszyn Renata Szczytkowice w biegu 5966 Premium Opłacone
Lipińska Agnieszka malichateam 5970
Krawiec Agnieszka 5974
Urbańska Katarzyna 5975
Durawa Wiktoria 5978 Premium Opłacone
Kozyra Beata Biegowe Świrki 5981 Opłacone
Tracz-Biela Małgorzata 5984 Opłacone
Knopisz Anna -------- 5987 Opłacone
Biela Aleksandra 5990 Opłacone
Targosińska Iwona Wałbrzych 5993
Targosińska Iwona Wałbrzych 5996 Opłacone
Chromik Aneta 5999 Premium
Błaszczyk-Dróżdż Katarzyna Aktywna Kamionka 6004
borowska kozak magdalena vege runners 6010
borowska kozak magdalena vege runners 6013 Opłacone
Rac Beata 6016 Premium Opłacone
Białas Anna 6019 Premium Opłacone
Kozera Joanna 6022
Majewska Monika KonietyBiegają 6025 Opłacone
Kwiecińska Anna Mikołów 6028 Opłacone
Dominik Asia 6034 Opłacone
Targaszewska - Ordoń Katarzyna 6037 Premium
Parma Renata aktywna kamionka 6040 Premium Opłacone
Boczkowska Kinga Dream Team 6046 Premium Opłacone
Jasienkiewicz Joanna Atomówki Kej-Kej 6049
Cieśla Grażyna Atomówki Kej-Kej 6050
Kaczmarczyk Agnieszka 6053 Opłacone
Piechocka Anna 6057
Olesińska Anna 6063 Premium Opłacone
Miterka Elżbieta 6072 Opłacone
Pietruszyńska Paulina 6075 Premium Opłacone
Mizera Monika 6078
Kruszyńska Anna 6084 Opłacone
Mateuszak Monika 6089 Premium Opłacone
Cygan Katarzyna 6092
Kettler Sabina 6093
Lenkevicienie Inga 6094
Danisewicz Katarzyna 6097 Opłacone
Rozmysł Izabela 6100 Opłacone
Pietrow Marta 4Nina 6106
Zalewska Marlena Przyjaciółki 6112 Opłacone
Stefaniuk Eliza 🦋 SOCJALPATKI 🦋 6118
Bocian Agnieszka 🦋 SOCJALPATKI 🦋 6119
de la Cropte de Chanterac Agata 🦋 SOCJALPATKI 🦋 6120
Grygier Marta 🦋 SOCJALPATKI 🦋 6121
Birula Marlena 🦋 SOCJALPATKI 🦋 6122
Działak Olga 🦋 SOCJALPATKI 🦋 6123
Witkowska Danuta 🦋 SOCJALPATKI 🦋 6124
Mazan Izabela 🦋 SOCJALPATKI 🦋 6125
Zenker Inga 🦋 SOCJALPATKI 🦋 6126
Wieczorek Alicja 🦋 SOCJALPATKI 🦋 6127
Kiełbasa Katarzyna 🦋 SOCJALPATKI 🦋 6128
Wronska Marzena 🦋 SOCJALPATKI 🦋 6134 Opłacone
Krasnodębska Elżbieta 6140 Opłacone
Łobaczewska Beata 6149 Premium Opłacone
Kowalska Edyta Sowia Team 6152 Opłacone
SZYMAŃSKA KAMILA 6155 Opłacone
Kowalska Marlena 6164
Staszkiewicz Magdalena 6170 Opłacone
Gubała Elżbieta 6173
Gubała Elżbieta 6174
Gubała Elżbieta 6175
Gubała Elżbieta 6176
Pietrzyk Anna Klub olimpijczyka im.Ireny Szewińskiej Kalis, Pomorski 6187 Opłacone
Madalińska Katarzyna 6195 Opłacone
Binerowska Magdalena 6198
Dymarek Emilia 6201 Opłacone
Wdowiak-Okrojek Katarzyna 6213 Premium Opłacone
Tarkowska Karolina Dzikie Morsy 6225 Premium Opłacone
PRZANOWSKA IZABELA DOCHODZENIÓWKA 6231 Opłacone
Pawlak Katarzyna Mamy-Biegamy 6234 Premium
Zimowicz Anna 6239
Gancarz Gabriela 6242 Opłacone
Hiszpańska AGNIESZKA 6245 Opłacone
Fałek-Ranos Anna 6248
Wielgosz Agnieszka 6251 Premium
Chmiel Mery 6257 Premium Opłacone
Bogój Agnieszka 6260 Opłacone
Grzybowska Maria 6263
Capińska Anna Night Runners 6266
Bilska Aleksandra TEAM 6269 Premium Opłacone
Kaczmarek Bogumiła Zadyszka 6272
Lichoń Bożena Zadyszka 6273
Głogowska Izabela 6279 Premium Opłacone
Potęga Agnieszka 6288 Opłacone
Michalak Aneta 6291 Opłacone
Bajończak Patrycja 6294
Kotwica Justyna 6295
Cebula Małgorzata Bieg kobiet 2021 6305 Premium
Danił Anna Dream Team 6308
Marona Magdalena Dream Team 6309
Golonka Kinga Dream Team 6310
Tur Marta Dream Team 6311
Stępień-Młot Aneta 6314 Opłacone
Nowak Anna 6323 Opłacone
May Hanna Tomalówny 6341 Opłacone
Suchynia Dorota Przyjaciółki 6344 Opłacone
Riegel Dominika 6353 Opłacone
Rękas Agnieszka 6359 Premium Opłacone
Łabacz Elżbieta 6365 Premium Opłacone
Pich Sylwia Klub Kibiców Niepełnosprawnych KKN Wroclaw 6368
Tutak Ewa Klub Górski Szarotka 6371 Premium Opłacone
Rittau Jolanta 6374
Kala Małgorzata 6375
Musik Joanna 6376
Choroba Sylwia 6377
Sikorska-Rybarczyk Małgorzata Team Aśki 6380
Jodłowska Monika Team Aśki 6383 Premium
Tomala Katarzyna Tomalówny 6386 Opłacone
Kopydłowska Katarzyna 6392 Opłacone
Kubik-Oleńska Joanna 6398
Horbatiuk Lidia Run_21 6401
Garstka Magdalena 6407 Premium Opłacone
Szajda Magdalena Team Aśki 6416
Czyczerska Monika 6419 Premium Opłacone
SZELAK JOANNA 6422
Kajdas Beata 6425
Brożyna Magda 6438 Premium
Brożyna Anna 6439 Premium
Romańska Agnieszka Przyjaciółki 6442 Premium
Mrozik Magdalena 6445 Premium Opłacone
OLSZEWSKA ALEKSANDRA 6451 Opłacone
Grobel-Wiśniewska Lidia 6454 Opłacone
Biały Aneta 6457
Małys Ewa 6460
Lisiak Izabela Malinowe Gwiazdy 6463 Premium Opłacone
Surdej Elżbieta Kaloryfer 6472
Karabasz Ewa DSU 6478 Premium Opłacone
Rewers Aleksandra 6481 Opłacone
Witowska Agata 6484 Opłacone
Świącik Roksana 6496 Premium Opłacone
Sternak Anna 6499
Sternak Anna 6502
Mewald Małgorzata Bliżej Przedszkola 6511 Premium Opłacone
Besser-Krysiak Agnieszka Bliżej Przedszkola 6512 Premium Opłacone
Sitek Ewa Bliżej Przedszkola 6513 Premium Opłacone
Kusiak Przemysław Bliżej Przedszkola 6514 Opłacone
Geblewicz Agnieszka Bliżej Przedszkola 6515 Opłacone
Tompa Weronika Bliżej Przedszkola 6516 Opłacone
Subczyńska Joanna Bliżej Przedszkola 6517 Opłacone
Mossur Małgorzata Bliżej Przedszkola 6518 Opłacone
Kaczmarek Edyta Bliżej Przedszkola 6519 Opłacone
Malinowska Monika Bliżej Przedszkola 6520 Opłacone
Cibis Agnieszka Kobiety na 5+ Jastrzębska Drużyna Biegowa 6523
Kazimierowicz Elżbieta KKN 6532 Opłacone
Filipek Dorota 6536
Nestorowska Urszula 6540
Barańska Adriana 6549
Staniszewska Anna 6552 Opłacone
Gajewiak Aneta Przyjaciółki 6555
Tokarska-Łyp Kamila Team 6558 Premium
Tokarska Anna Team 6559 Premium
Filonik Renata Fikołki - Grupa Śmierci 6562
Foland Kasia Młody Inov8 6568 Premium Opłacone
Prus Anna 6571 Premium Opłacone
Nowakowska-Lachowicz Renata 6585
Lachowicz Michalina 6586
Polis Agnieszka Stokrotki 6592
Michalak Sylwia Stokrotki 6593
Rychlik Anna Stokrotki 6594
Sobolewska Magdalena Stokrotki 6595
Kastelik Elżbieta Stokrotki 6596
Sitek Katarzyna Stokrotki 6597
Bąk Sylwia Stokrotki 6598
Rozwadowska Dominika Fikołki - Grupa Śmierci 6602 Opłacone
Kowalczyk Monika 6605
Borycka Mariola 6608
Kaczmarek Magdalena 6614
Fertała Katarzyna 6615
Margas-Nowak Ewa 6618 Premium
Margas-Nowak Ewa 6621 Premium Opłacone
Jędrzejczyk Agnieszka 6627 Opłacone
Wolańska Agnieszka OTUS 6636
Sosin Ewa BLIŻEJ PRZEDSZKOLA 6639
Głośnicka Maria 6642 Opłacone
Maleszak Iwona Fikołki - Grupa Śmierci 6654
Szcześniak Karolina Kaja Fikołki - Grupa Śmierci 6661 Opłacone
Maciaszczyk Monika 6667
Kołacz Agnieszka ---- 6673 Premium Opłacone
Wojciechowska Anna 6676
Sadowska Anna 6682 Premium Opłacone
Wojciechowska Anna 6685 Opłacone
Smoleń Aleksandra 6688
Górska Aleksandra 6689
Smoleń-Lisowska Joanna 6690
Prus Ula Fikołki - Grupa Śmierci 6696 Opłacone
Znajdek Iwona Fikołki-Grupa Śmierci 6699
Grabska Dominika Otus 6702
Jantas Agnieszka Mamy mają moc💪 6708
Gruca Marta Mamy mają moc💪 6709
Mróz Małgorzata Mamy mają moc💪 6710
Sztafa Maria Mamy mają moc💪 6711 Premium
KŁACZYŃSKA EWA 6717 Premium Opłacone
Nowak Małgorzata 6723 Opłacone
Znajdek Dominika Fikołki- Grupa Śmierci 6726
Sybilska Anna Fikołki Grupa Śmierci 6729 Opłacone
Gancarczyk Katarzyna 6735 Premium
Kaniewska Aneta OTUS 6738 Opłacone
Szkolak Barbara Fluor GROW Gliwice 6746
Olesinska Ewa Fluor GROW Gliwice 6747
Surman Barbara Fluor GROW Gliwice 6748
Kolorz-Magiera Ewa Fluor GROW Gliwice 6749
Kostowska-Barcik Ewa Fluor GROW Gliwice 6750
Kucharska-Ciszek Joanna Fluor GROW Gliwice 6751
Jeleniewska Magdalena Fluor GROW Gliwice 6752
Krzyżanowska Żaneta Fluor GROW Gliwice 6753
Kloc Izabela Fluor GROW Gliwice 6754
Orlof Gabriela Fluor GROW Gliwice 6755
Labus-Borecka Aleksandra Fluor GROW Gliwice 6756
Kowalik Aleksandra Fluor GROW Gliwice 6757
Juszczyk Anna Fluor GROW Gliwice 6758
Jakóbik-Wocka Katarzyna Fluor GROW Gliwice 6759
Ignaciuk Iwona Aktywni Węgrów 6762
Hryniewicz Urszula Bieguski Koszalin 6765
Skrzypa Mirela 6768 Premium
Skrzypa Mirela 6771 Premium
Skrzypa Mirela 6774 Premium
Tyl Patrycja Bliżej Przedszkola 6777 Opłacone
Bolewicz Joanna Zryw Radziejów 6780
Kłosińska Milena Sportowy Kaźmierz 6792
Bazner Barbara Klub Kibiców Niepełnosprawnych Wrocław 6795
Kłosińska Milena Sportowy Kaźmierz 6798
Koluch Paulina Fikołki - Grupa Śmierci 6807 Opłacone
Najduch Danuta Mamy mają moc 6810
Stańczyk-Cwalińska Katarzyna 6813
Nowicz Agnieszka 6814
Baluch Daniel 6817 Opłacone
Kuszyk Marzena 6820 Opłacone
Grzegorek Anna 6829 Opłacone
Dziwańska Joanna 6841
Jarnut Jolanta 6846
Jankowska Katarzyna 6847
Piletska Romana 6848
Edwins Agnieszka 6879
Kowalska Renata 6888 Premium Opłacone
Kasperska Natalia 6891
Kasperska Natalia 6900
Konieczny Katarzyna Pulpeciki 6906 Premium
Konieczny Alicja Pulpeciki 6907 Premium
Konieczny Emilia Pulpeciki 6908
Kaczmarek Beata 6911 Opłacone
Wojciechowicz Władysława 6917
Antoszków Jolanta 6918
Halota Krystyna 6919
Malczewska Katarzyna - 6922 Premium
Woźniak-Malczewska Maria - 6923 Premium
Hotloś Sandra BLIŻEJ PRZEDSZKOLA 6926 Opłacone
Stulpa Magdalena MagDo 6929 Opłacone
Barcińska Dominika MagDo 6935 Opłacone
Zielińska Klara 6938
Zielińska Katarzyna 6939 Premium
Borejko Małgorzata 6942 Opłacone
Kania Izabela 6963 Premium Opłacone
Michalska Małgorzata Team VanGoga 6966 Premium Opłacone
Witkowska Justyna Slow Jogging w Olsztynie 6969
Głowacka Agnieszka 6975 Premium
Głowacka Agnieszka 6978 Premium Opłacone
Matkowska Urszula RUN MI ONE 6981
Bujalska Małgorzata 6993
Wojciechowska Karolina Szkoła Podstawowa nr 50 we Wrocławiu 6998
Pawełek Izabela 7001 Premium Opłacone
Zięba Katarzyna 7004
Walewska Renata Centrum urody Renata walewska 7007
Małecka Edyta Leśne Babki 7010
Małecka Edyta Leśne Babki 7013
Rząsa Agnieszka Raz z górki, raz pod górkę 7016 Opłacone
Małecka Anna Trojaczki 7030 Premium
Bełza Anna 7033 Premium Opłacone
Rychlik Monika #malichateam 7039
Rucińska Magda Malinowe Dziewczyny 7045