Nazwisko Imię Klub Numer Startowy Pakiet Opłacone
Pokorny Joanna 1 TAK
Łakomy Małgorzata Klub NW"Włóczykije znad Orli Pakosław " 2 PREMIUM TAK
Mikołajczyk Lidia 3 PREMIUM TAK
Nowak Anna Włóczykije znad Orli Pakosław 4 PREMIUM TAK
Szymańska Małgorzata 5 TAK
Cieloszyk Sylwia 6 PREMIUM TAK
Salomońska Helena Włóczykijów znad Orli Pakosław 7 PREMIUM TAK
Świeboda Karolina 8 TAK
Wojtkiewicz Gabriela Aktywny Wałbrzych 9 PREMIUM TAK
Krata Agnieszka 10 PREMIUM TAK
Hyżyk Anna 11 PREMIUM TAK
Górska Ewa 12 TAK
Gołek Maria 13 PREMIUM TAK
Michalewska Katarzyna 14 PREMIUM TAK
Reczulska Monika Aktywny Wałbrzych 15 TAK
Gałecka Natalia 16 TAK
Fonał Lucyna 17 PREMIUM TAK
Malik Małgorzata 18 PREMIUM TAK
Bieńkowska Małgorzata 19 PREMIUM TAK
Ceglarska Agnieszka 20 PREMIUM TAK
Sułek Sylwia Grupa Biegowa Dzikowiec 21 PREMIUM TAK
Zioła-Bensz Malgorzata 22 PREMIUM TAK
Płoszajczyk Beata Bolków Team 23 PREMIUM TAK
Zielińska Renata Grupa Biegowa Mieroszów 24 PREMIUM TAK
Jakacka Barbara 25 PREMIUM TAK
Ćmikiewicz Alicja PREDATORS WAŁBRZYCH 26 PREMIUM TAK
Dziobek Joanna Kat Cross 27 TAK
Krysińska-Daniliszyn Monika 28 PREMIUM TAK
ERBETOWSKA AGNIESZKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL 29 TAK
Kowalska Edyta Strzegomska Dwunastka 30 TAK
Stranspich Anna 31 PREMIUM TAK
Rzepecka Monika 32 TAK
Sapiechowska Renata 33 PREMIUM TAK
Górecka Renata 34 PREMIUM TAK
Górecka Małgorzata 35 PREMIUM TAK
Sołtysiak Iwona 36 TAK
Bobrowska Dorota 37 PREMIUM TAK
Konieczna-Fret Marta 38 TAK
SZYWAŁA Katarzyna 39 TAK
Pelc Magdalena 40 TAK
TYCZYŃSKA KRYSTYNA Klub Nordic Walking "Włóczykije znad Orli" 41 PREMIUM TAK
Kutera Jessica 42 PREMIUM TAK
Strzałkowska Katarzyna 43 TAK
Fijałkowska Agnieszka 44 TAK
Bowszys Kamila 45 TAK
Pencakowska Anna 46 PREMIUM TAK
Kujawinska Magdalena 47 TAK
Parada Magdalena 48 TAK
Boos Sabina sosw Polanica Zdrój 49 PREMIUM TAK
Romańczuk-Dziuba Monika ICE Swim Team 50 PREMIUM TAK
Kosobucka-Grajeta Gracja BBŻ Wałbrzych 51 PREMIUM TAK
Potocka-Chmielewska Aleksandra 52 PREMIUM TAK
Ścisło Małgorzata 53 PREMIUM TAK
Krupińska Edyta 54 PREMIUM TAK
Sadowska Agata 55 PREMIUM TAK
Dolińska Agnieszka 56 PREMIUM TAK
Gruszczyńska Edyta Żaden 57 PREMIUM TAK
Dziobek Iwona 58 TAK
Zachara Małgorzata 59 TAK
Jabłońska Ekiert Agnieszka 60 PREMIUM TAK
jaroni Urszula 61 PREMIUM TAK
Woźnica Małgorzata 62 PREMIUM TAK
Karpińska Monika 63 PREMIUM TAK
KARGOL Monika 64 TAK
Mikuła Małgorzata ARTE-FIT 65 PREMIUM TAK
Owczarek Małgorzata Arte-Fit 66 PREMIUM TAK
Kądziołka Ewa ICE Swim Team 67 PREMIUM TAK
Lisowski Roman 68 PREMIUM TAK
Macowska Monika 69 TAK
Duplicka Katarzyna 70 PREMIUM TAK
Wróbel Sylwia Specjalistki 71 PREMIUM TAK
Kuduk Magdalena Specjalistki 72 PREMIUM TAK
Kowalczyk Agnieszka 73 PREMIUM TAK
Popławska-Konsewicz Wisenna BBŻ Wałbrzych 74 PREMIUM TAK
Jabłonowska Anna 75 PREMIUM TAK
Stawska Sabina 76 PREMIUM TAK
Wandas Beata 77 PREMIUM TAK
Kmiecik Małgorzata LekkieZadyszki 78 PREMIUM TAK
Robak Manuela 79 PREMIUM TAK
WILK Natalia NiA 80 PREMIUM TAK
Jadasz Anna @ania_biega 81 PREMIUM TAK
Wąchała Alicja Aktywny Wałbrzych 82 PREMIUM TAK
Frydrych Agata 83 PREMIUM TAK
Pieróg Marzena 84 PREMIUM TAK
Hiszpańska Agnieszka 85 PREMIUM TAK
Pyszczek Anna NiA 86 PREMIUM TAK
Zubel Ewa 87 PREMIUM TAK
Baranowska Małgorzata 88 PREMIUM TAK
Teodorczyk Marta 89 PREMIUM TAK
Paszkowska Sandra 90 TAK
Szewczyk Violetta 91 PREMIUM TAK
Wojciechowicz Anna 92 TAK
Klimczak Jagoda 93 PREMIUM TAK
Sakson Joanna 94 PREMIUM TAK
Żak Marika 95 PREMIUM TAK
Niepsuj Katarzyna Brak 96 PREMIUM TAK
Gorczyca Anna 97 PREMIUM TAK
Kyc Justyna 98 PREMIUM TAK
Chajewska Magdalena 99 PREMIUM TAK
Wacławczyk Katarzyna 100 PREMIUM TAK
Skrobacka Małgorzata 101 PREMIUM TAK
Kownacki Arkadiusz Drużyna Szpiku 102 PREMIUM TAK
Chajewska Anna 103 PREMIUM TAK
Nowak Angelika 104 PREMIUM TAK
Morawska Agnieszka 105 PREMIUM TAK
Niechaj Anna Pomidorowa Alternatywa 106 PREMIUM TAK
Kasperczyk Marta 107 PREMIUM TAK
Sosinska Agnieszka 108 PREMIUM TAK
Patrzykąt-Hliwa Anna Grupa biegowa Tristone Flowtech 109 PREMIUM TAK
Żarska-Cynk Patrycja Cała Oleśnica Biega 110 PREMIUM TAK
Kłak Joanna SatRevolution 111 PREMIUM TAK
Strecker Paulina 112 PREMIUM TAK
Michalska Magdalena 113 PREMIUM TAK
Baranowska Agnieszka 114 PREMIUM TAK
Duziak Małgorzata 115 PREMIUM TAK
Hruszczak Małgorzata 116 PREMIUM TAK
Chyzińska Katarzyna 117 TAK
Biały Agnieszka 118 PREMIUM TAK
Nowicka Anna 119 PREMIUM TAK
Fedorowicz Violetta 120 PREMIUM TAK
Mazur Anna 121 PREMIUM TAK
SZELIGA AGNIESZKA 122 PREMIUM TAK
Skwierawska Katarzyna 123 PREMIUM TAK
Biedrzyńska Aneta 124 PREMIUM TAK
Szul Anna 125 PREMIUM TAK
Falkowska Adrianna 126 PREMIUM TAK
Grabowska Martyna Kat Cross 127 PREMIUM TAK
Grabowska Anna Kat Cross 128 PREMIUM TAK
Wiśniewska Joanna 129 PREMIUM TAK
Kazanowska Ewelina 130 PREMIUM TAK
Matuszak Katarzyna 131 PREMIUM TAK
Matuszak Aneta 132 PREMIUM TAK
Skorut Dorota 133 PREMIUM TAK
Owca Marta 134 TAK
Wrotkowska-Gadowicz Joanna 135 PREMIUM TAK
Garncarz Beata Baby i ich wyprawy 136 TAK
Rowińska Sabina Baby i ich Wyprawy 137 TAK
Rowińska Wioletta Baby i ich Wyprawy 138 TAK
Kuśnierz Berenika 139 PREMIUM TAK
Prokop Elżbieta 140 TAK
Karwik Magdalena 141 PREMIUM TAK
Osika Agata DENTALTEAM 142 PREMIUM TAK
Woińska Joanna Safe2Summits 143 PREMIUM TAK
Łubkowska Iwona 144 PREMIUM TAK
Rajca-Drozd Albina Run is fun 145 PREMIUM TAK
Szymska Magdalena 146 PREMIUM TAK
Merklinghaus-Kober Monika Speed Feet '16 147 TAK
Kęcik Justyna 148 PREMIUM TAK
Kałamaga Agnieszka 149 PREMIUM TAK
Bilska Magdalena 150 TAK
Łoś Anna Sowie Team 151 TAK
Woźniak-Zabuska Beata 152 PREMIUM TAK
Wartak-Sosnowska Weronika 153 TAK
Sławińska Magdalena sisters team 154 TAK
Pachołek Anna sisters team 155 TAK
Rucka Urszula sisters team 156 TAK
Tarkowska Marlena Baby i Ich Wypady 157 TAK
KAMIńSKA-sulich IWONA 158 PREMIUM TAK
Kotala Kamila 159 PREMIUM TAK
Kęcik Bartosz 160 TAK
Piekarz Monika 161 PREMIUM TAK
Figiel Ewa 162 TAK
Wiśniowska Ewelina Jump Planet Gym WiśniaTeamFitness 163 PREMIUM TAK
Dudek Barbara 164 PREMIUM TAK
Smolarek Aniela 165 PREMIUM TAK
Smolarek Monika 166 PREMIUM TAK
Przygoda Daria AMATOR 167 PREMIUM TAK
Kowalska Ewelina 168 PREMIUM TAK
Dudzińska Aldona 169 PREMIUM TAK
Ottenbreit Anna 170 TAK
ŁAPAWA AURELIA KLUB NORDIC WALKING "WŁÓCZYKIJE ZNAD ORLI" 171 PREMIUM TAK
Młynek Joanna Pomidorowa Alternatywa 172 TAK
Kaczmarczyk Karolina 173 PREMIUM TAK
Wilk Ewelina 174 TAK
Korsun Liudmila 175 TAK
Jasińska Beata 176 PREMIUM TAK
Huaman Małgorzata 177 PREMIUM TAK
Tomiałowicz Małgorzata 178 PREMIUM TAK
Mielcarek Sylwia 179 PREMIUM TAK
Czerwińska Joanna 180 PREMIUM TAK
Tersa Anna 181 PREMIUM TAK
Kochman Monika 182 PREMIUM TAK
Staszak Justyna 183 TAK
Gałęzowska Justyna 184 PREMIUM TAK
Wróblewska Renata 185 PREMIUM TAK
Timoszyk Margerita 186 PREMIUM TAK
Rusiecka Karolina ROBAL TEAM 187 PREMIUM TAK
TATAREK MAŁGORZATA GRUPA WŁÓCZYKIJE Z Pakosławia 188 PREMIUM TAK
Budzis Katarzyna 189 PREMIUM TAK
Podgórska Dorota 190 TAK
Nowak Izabela 191 TAK
Mazur Barbara 192 TAK
RUDZIK ANNA 193 PREMIUM TAK
Czajkowska Aleksandra 194 PREMIUM TAK
Dzwończyk-Czemarnik Iwona 195 PREMIUM TAK
Szmer Ania ROBAL TEAM 196 PREMIUM TAK
Małecka Wiktoria Toyota 197 PREMIUM TAK
Włodarczyk Elena ROBAL TEAM 198 PREMIUM TAK
Wiśniewska Sonia 199 PREMIUM TAK
Wołyniec Anna 200 PREMIUM TAK
Bareła Marcelina 201 TAK
Jankowska Anna 202 PREMIUM TAK
Kubacka Barbara Klub Nordic Walking 203 PREMIUM TAK
Koper Ewelina 204 PREMIUM TAK
Konieczna Monika 205 PREMIUM TAK
Majdańczyk Patrycja 206 PREMIUM TAK
Kordylak Renata 207 PREMIUM TAK
Buryło Agata Brak 208 PREMIUM TAK
Antczak Agnieszka - 209 TAK
Lewandowska Sylwia Spalona 210 PREMIUM TAK
Szukiłojć Barbara 211 PREMIUM TAK
Płoska Agnieszka 212 PREMIUM TAK
Gancarz Aleksandra Wataha 213 PREMIUM TAK
Błacha Anna Wataha 214 PREMIUM TAK
Glapiak Agnieszka Wataha 215 PREMIUM TAK
Worsa-Kozak Magdalena 216 PREMIUM TAK
Kozak Matylda 217 PREMIUM TAK
WROŻYNA AGNIESZKA ŁAB ŁAGIEWNIKI 218 PREMIUM TAK
Gadowicz Agata Dental Team 219 PREMIUM TAK
Palonek Marcelina 220 PREMIUM TAK
Truszkiewicz Anna 221 PREMIUM TAK
Gruszecka Agnieszka 222 PREMIUM TAK
Smolarek Aurelia 223 PREMIUM TAK
Derkacz Anna 224 PREMIUM TAK
Karolczyk Joanna Sistersy 225 PREMIUM TAK
Morawiec Beata 226 PREMIUM TAK
Kwiatkowska Elżbieta 227 PREMIUM TAK
Dmytryszyn Małgorzata 228 PREMIUM TAK
Irga Małgorzata 229 PREMIUM TAK
Bławat Dorota 230 PREMIUM TAK
Nowacka-Wołczek Jagoda Grupa Biegowa " Bez Granic" 231 PREMIUM TAK
Duszyńska Ewa 232 TAK
Łakomy Andrzej Klub NW "Włóczykije znad Orli Pakosław' 233 PREMIUM TAK
Prokop Anna 234 TAK
Rybska Natalia 235 PREMIUM TAK
Rybska Iwona 236 PREMIUM TAK
Serafin Edyta 237 PREMIUM TAK
Tarłowska Agata 238 PREMIUM TAK
Pencakowska Beata 239 PREMIUM TAK
Kasprzyk Anna 240 PREMIUM TAK
Krystyniak Magdalena 241 TAK
Zuchmantowicz Monika 242 PREMIUM TAK
Toboła Beata OrzechowaTeam 243 TAK
Świerk Ania 244 PREMIUM TAK
Grembowska Katarzyna #rEWElacjakrzyża 245 PREMIUM TAK
Łomińska Aleksandra Slow Jogging Oleśnica 246 PREMIUM TAK
WŁODARCZYK ANETA Fun Mors 247 PREMIUM TAK
Honc Paulina 248 PREMIUM TAK
Ferenc Monika 249 PREMIUM TAK
Kuziel Marta 250 PREMIUM TAK
Grabowska Agnieszka Runners Team Nysa 251 PREMIUM TAK
Tomczak Beata 252 PREMIUM TAK
Olszewska Paulina 253 TAK
Bera - Borowiak Aldona Wałbrzyskie Dziki 254 TAK
Dryś Katarzyna Wałbrzyskie Dziki 255 TAK
Michalak-Mach Justyna Wałbrzyskie dziki 256 TAK
Drzyzga Dorota 257 TAK
Lawryk Paulina 258 TAK
Kubiak Anna Strzegomska Dwunastka 259 PREMIUM TAK
Modrzejewska Mirella 260 PREMIUM TAK
Modrzejewska Magdalena 261 PREMIUM TAK
Pławecka Joanna Pławeciaki Team 262 PREMIUM TAK
SOŁTYS EWELINA ROWER WRONA 263 TAK
Budziewska Katarzyna 264 TAK
Król Doris 266 PREMIUM TAK
Kazanowicz Joanna 267 PREMIUM TAK
Mielcarek-Trela Joanna 268 TAK
Kiec Agnieszka Wiśnia Team Fitness Jump Planet Gym 269 PREMIUM TAK
Tabaka Marta 270 PREMIUM TAK
Różańska Anna 271 TAK
Kaczmarczyk Ewelina 272 TAK
Czukiewska Paulina 273 TAK
Kolwicz Anna Fitness World Wałbrzych 274 PREMIUM TAK
Buss Anna 275 PREMIUM TAK
Powiertowska Wioletta 276 TAK
FURS-ZALEWSKA ANNA - 277 PREMIUM TAK
Bucior Agnieszka 278 PREMIUM TAK
Marek-Żukowska Izabela 279 TAK
Kurzawa Sandra 280 TAK
RESIAK MAGDALENA 281 PREMIUM TAK
Karaśkiewicz Magda 282 TAK
Krol Wiktoria Brak 283 TAK
Burek Magda 284 PREMIUM TAK
Brydowska Grażka 285 PREMIUM TAK
Sobczyk Marlena 286 PREMIUM TAK
Wojnacka Agnieszka - 287 PREMIUM TAK
Zięba Małgorzata 288 PREMIUM TAK
Wajszczak Karolina 289 PREMIUM TAK
Tumidalska-Pach Marta Rada miasta 290 TAK
Górska Kamilla Nadzieja 291 PREMIUM TAK
Staszkowian Magda ŁAB 292 PREMIUM TAK
Szydłowska Beata 293 TAK
Plewka Joanna 294 TAK
Zawalska Katarzyna Brak 295 PREMIUM TAK
Śliska Aleksandra 296 TAK
Indula Paulina 297 TAK
Chroniowska Monika 298 TAK
Kozłowska Alicja 299 TAK
Gaj Karolina 300 PREMIUM TAK
Kosińska Paula Małe Wilczyce Biegowo 301 PREMIUM TAK
Maślankiewicz Dorota 302 PREMIUM TAK
Jeżak Anna 303 TAK
Jeżak Martyna 304 PREMIUM TAK
Hermanowicz Dominika 305 PREMIUM TAK
KRYKIEWICZ - ŁOBODA MARIANNA 306 PREMIUM TAK
Fołta Aleksandra 307 TAK
Bęc Barbara prywatnie 308 PREMIUM TAK
Smacha Joanna 309 TAK
Jarosz Anna 310 TAK
Brudz Małgorzata Klub Nordic Walking 312 PREMIUM TAK
Szerer Iwona NSK Runs 313 PREMIUM TAK
Kosater Joanna 314 PREMIUM TAK
Dziuba Dominika 315 PREMIUM TAK
Zawada Katarzyna Nsk runs 316 PREMIUM TAK
Grochala Ewa 317 PREMIUM TAK
Nowakowska Małgorzata 318 TAK
Nowicka Dagmara Wataha 319 PREMIUM TAK
Michać Joanna 320 TAK
Danieluk Alicja - 321 TAK
Dudzińska Wiktoria 322 TAK
Osiewacz-Drab Magdalena Świebodzice 323 PREMIUM TAK
Szymecka Aleksandra 324 PREMIUM TAK
Janicka Nikola Zadyszka Team 325 PREMIUM TAK
Baszniak Iwona Wiktor Team 326 TAK
Kuk Anna 327 PREMIUM TAK
Grzesiak-Ziniewicz Sylwia Kaczor Boks Team Wałbrzych 328 PREMIUM TAK
Zawadzka Oktawia Zadyszka Team 329 PREMIUM TAK
Krzyzanska Malwina Panda Team 330 TAK
Lewandowska Magdalena 331 PREMIUM TAK
Fiodorenko-Dumas Żanna 332 TAK
Bielakiewicz Marta Fit Klub 24 Głuszyca 333 TAK
Jurczenko Aneta 334 TAK
Kościelna Grace 335 PREMIUM TAK
Krawczyk Magdalena B. Fit Larwy 336 TAK
Trzcińska Justyna 337 PREMIUM TAK
Dowlaszewicz-Nejwer Eliza Zadyszka Team 338 PREMIUM TAK
Załubska Ewa Zadyszka Team 339 PREMIUM TAK
Tobiasz Magdalena Zadyszka Team 340 PREMIUM TAK
Buczek Anna Zadyszka Team 341 PREMIUM TAK
Minta Ewa 342 TAK
Sołtys Małgorzata Brak 343 TAK
Sokołowska-Konwent Renata Rehabilitacja Zięba 344 TAK
Wójcik Majewska MARTA 345 TAK
Słota Ewa 346 PREMIUM TAK
Pietrasz Joanna 347 PREMIUM TAK
Pietrasz Malwina 348 PREMIUM TAK
Staniszewska Dorota 349 PREMIUM TAK
Lisowska Marzena 350 PREMIUM TAK
Kulak Daria 351 PREMIUM TAK
Czeleń Justyna 352 TAK
Wieczerzak-Mytych Ewa 353 PREMIUM TAK
Nowicka Agnieszka 354 PREMIUM TAK
Goszczyńska-Kubas Anika 355 PREMIUM TAK
Jaworek Kamila 356 TAK
Chajec- Maciejewska Monika 357 PREMIUM TAK
Pięt Marta 358 PREMIUM TAK
Jakacka Julia 359 PREMIUM TAK
Parol Magdalena 360 PREMIUM TAK
Włodarczyk Agata 361 PREMIUM TAK
Derej Sylwia Toyota 362 PREMIUM TAK
Ścisłowska Marta 363 PREMIUM TAK
Gierka Aleksandra 364 TAK
Woźniak Nikola 365 TAK
Ptak Ewa 366 PREMIUM TAK
Pelska Agnieszka 367 PREMIUM TAK
Wojnarowska-Bogacz Monika 368 PREMIUM TAK
Sawicka Malgorzata 369 PREMIUM TAK
Kościelniak Paulina 370 PREMIUM TAK
Bilska Anna 371 PREMIUM TAK
Karlinska Roksana 372 PREMIUM TAK
Janczara Joanna 373 PREMIUM TAK
Ławniczak Justyna Jutrosiński klub biegaczy 374 PREMIUM TAK
Kowalczyk Olga Locas Chicas 375 PREMIUM TAK
Karasińska Kamila 376 PREMIUM TAK
Dec Katarzyna 377 PREMIUM TAK
Maziakowska Natalia 378 PREMIUM TAK
Maziakowska Izabela 379 PREMIUM TAK
Nakrewicz Małgorzata 380 PREMIUM TAK
Kowalczyk Justyna Locas Chicas 381 PREMIUM TAK
Dobiega Marta 382 TAK
Lewandowska Roksana Zadyszka Team 383 PREMIUM TAK
Wójcicka Magdalena 384 PREMIUM TAK
Maciejewska Hanna 385 PREMIUM TAK
Łyko Marta Mad Runners 386 TAK
Borowik Agata Cała Oleśnica Biega 387 PREMIUM TAK
Perkowska Asia 388 PREMIUM TAK
Suława Danuta 389 TAK
Suława Patrycja 390 TAK
Kubowicz Anna 391 PREMIUM TAK
Jarosińska-Hassa Magdalena 392 PREMIUM TAK
Kryszak Iwona Szybcy i wściekli 😅 393 TAK
Mielnikowska Aneta 394 PREMIUM TAK
Bodziony Justyna 395 TAK
Grzybowska Krystyna Biegam bo lubię 396 PREMIUM TAK
Czaja Małgorzata 397 TAK
Sajdak Małgorzata Biegam bo lubię Lubawka 398 PREMIUM TAK
Sajdak Izabela Biegam bo lubię Lubawka 399 PREMIUM TAK
Jeziorska Magdalena 400 PREMIUM TAK
jeziorska Gabriela 401 PREMIUM TAK
Mroszczyk Katarzyna 402 TAK
Kosik Joanna 403 TAK
Kosik Aleksandra 404 TAK
Skuratko Anna 405 TAK
Sznajder-Poddenek Magdalena 406 TAK
Chrostowska Emilia 407 TAK
Chrostowska Katarzyna 408 PREMIUM TAK
PAWLAK WIOLETTA 409 PREMIUM TAK
Stasieńczuk Justyna Fifonż Travel 410 TAK
Kryjak Monika 411 PREMIUM TAK
Nowakowska Anna Fifonż Travel 412 TAK
Korbela Joanna 413 PREMIUM TAK
Zapart Monika Grupa Buegowa Tristone Wałbrzych 414 PREMIUM TAK
Hałka Jan JACHU 415 TAK
Hałka Małgorzata JACHU 416 PREMIUM TAK
PODSIEDLIK VIOLA 417 PREMIUM TAK
PODSIEDLIK ALICJA 418 PREMIUM TAK
PODSIEDLIK ALEKSANDRA 419 PREMIUM TAK
Małecka Violetta 420 PREMIUM TAK
Sowa Dagmara Wataha 421 PREMIUM TAK
Zajączkowska Barbara Wataha 422 PREMIUM TAK
Szwaja Marcelina Kamiennogórska Grupa Biegowa 423 TAK
Przychocka Magdalena 424 PREMIUM TAK
Kopczyńska Ewa Fifonż travel 425 TAK
Kopczyńska Emilia 426 TAK
Pazikowska Wioletta 427 TAK
Grodecka Amelia Fifonż Travel 428 TAK
Sosnowa Barbara Kilometry Pomocy 429 PREMIUM TAK
Guła Aneta 430 PREMIUM TAK
Śmigielska Dorota ZADYSZKA TEAM 431 PREMIUM TAK
Wolska Dorota Stan umysłu Świerzawa 432 PREMIUM TAK
Ajchel Karolina 433 PREMIUM TAK
Udut Katarzyna 434 PREMIUM TAK
Jaszczyszyn Justyna 435 TAK
Farbisz Lucyna 436 PREMIUM TAK
Kociołek Agnieszka 437 TAK
Tomaszewska Jowi 438 PREMIUM TAK
Tobis Aleksandra 439 PREMIUM TAK
Oek Kamila Kamila 440 TAK
Gutszmit Ania Kobieta w biegu 441 PREMIUM TAK
Wanagiel-Kasperska Martyna 442 PREMIUM TAK
Petela Magdalena - 443 PREMIUM TAK
Ek Lidia 444 PREMIUM TAK
Ek Joanna 445 PREMIUM TAK
Dziurka Renata 446 TAK
Mochola-Sosnowska Katarzyna 447 TAK
Waśniewska Magda 448 TAK
Pieślak Agata 449 PREMIUM TAK
Topolska Anna Wolny biegacz 450 PREMIUM TAK
Więckowska Agara 451 PREMIUM TAK
Szozda-Zając Marta 452 PREMIUM TAK
Majcherkiewicz Małgorzata 453 PREMIUM TAK
Skowron Joanna 454 PREMIUM TAK
Nycnerska Tereska 455 PREMIUM TAK
Woźniak Katarzyna 456 PREMIUM TAK
Sadowska Agnieszka 457 PREMIUM TAK
Borowy Daria 458 PREMIUM TAK
Szurek Aleksandra 459 PREMIUM TAK
Sowa Agnieszka 460 PREMIUM TAK
KASPRZAK ANITA 461 TAK
Pazera Katarzyna #standardASAPteam 462 PREMIUM TAK
Wołczyk Barbara Siostry Witkowskie 463 PREMIUM TAK
Andrusyszyn Dorota Siostry Witkowskie 464 PREMIUM TAK
Stachura Małgorzata Siostry Witkowskie 465 PREMIUM TAK
Łuczak Idalia Locas Chicas 466 PREMIUM TAK
Josek Ania Locas Chicas Team 467 PREMIUM TAK
Magdziarczyk Anna Biegaj-zapobiegaj Wałbrzych 468 TAK
Plejzer Kornelia 469 PREMIUM TAK
Plejzer Paula 470 PREMIUM TAK
Chilarska Elżbieta Kudowianka Run 471 PREMIUM TAK
Wodziczko Beata 472 PREMIUM TAK
Rajczewska Agnieszka Biegająca Kasta Miedziowego Miasta 473 PREMIUM TAK
Michalska Justyna 474 PREMIUM TAK
Waścińska Marlena 475 PREMIUM TAK
Czopek Monika 476 TAK
Biskup Anna 477 PREMIUM TAK
Dynarowska Karolina 478 PREMIUM TAK
Byrecka Anna 479 TAK
Wojtowicz Magda Locas Chicas 480 PREMIUM TAK
Lemieszek Natalia 481 TAK
Chrobak Monika 482 PREMIUM TAK
Sobolewska-Cokajło Agnieszka 483 TAK
Kucharska Agnieszka 484 PREMIUM TAK
Sawińska Urszula 485 TAK
Kaczmarek-Jagiełło Lidia 486 PREMIUM TAK
Paciorek Urszula 487 PREMIUM TAK
Tomczyk-Sulima Katarzyna Grupa Biegowa "Bez Granic" 488 PREMIUM TAK
Jabłonowska Gabriela 489 PREMIUM TAK
Gudzowska Magdalena 490 PREMIUM TAK
Bałdyga Agnieszka ICE swim TEAM 491 PREMIUM TAK
Warowny Aleksandra 492 PREMIUM TAK
Trudzińska Adriana Izba Adwokacka w Wałbrzychu 493 TAK
Kobiela Grażyna 494 PREMIUM TAK
Sitek-Skórka Magdalena 495 PREMIUM TAK
Dziekan Joanna 496 PREMIUM TAK
Mała-Nackowska Magda 497 PREMIUM TAK
osojca-sontowska bernadeta 498 PREMIUM TAK
Nowak Mirella Izba Adwokacka w Wałbrzychu 499 TAK
Szlendak Dorota Góry - Szlaki 500 PREMIUM TAK
Nizielska Aleksandra Izba Adwokacka w Wałbrzychu 501 TAK
Foltyn Karolina Safe2Summits 502 TAK
Wabik Joanna 503 PREMIUM TAK
Suława Jolanta Towarzystwo kijkowiczów Książ 2021 504 PREMIUM TAK
Suława Władysław Yowarzystwo kijkowicz9w Książ 2021 505 PREMIUM TAK
Holubiec Paulina 506 PREMIUM TAK
Kaczmarek Bogumiła 507 PREMIUM TAK
Bukowska Ramona Wałbrzyska Rada Kobiet 508 PREMIUM TAK
Józefowicz Magdalena 509 TAK
Smigielska Małgorzata PWSZ Wałbrzych 510 TAK
Pawlak Aleksandra PWSZ Wałbrzych 511 TAK
Biała Dorota PWSZ Wałbrzych 512 TAK
Jaskólska Justyna PWSZ Wałbrzych 513 TAK
Madalińska Katarzyna 514 TAK
Konieczna Aneta Nsk runs 515 TAK
Grzeszuk Bernadyna 516 TAK
Talash Zoia 517 TAK
Nowicka Renata 518 PREMIUM TAK
Majewska Monika Biblioteka pod Atlantami 519 PREMIUM TAK
Matkowska Marta JKS Salamandra 520 TAK
Koperek Natalią Sudety 521 TAK
Łobodzińska Teresa Grupa Biegowa Tristone Wałbrzych 522 TAK
Rozbicka Klaudia 523 TAK
Kupnicka Dagmara 524 TAK
Kocięda Halina PWSZ Wałbrzych 525 TAK
Pec-Święcicka Monika 526 TAK
Mazurek Ewelina 527 TAK
Jędrusyna Katarzyna 528 TAK
Warzych-Szpilarewicz Marzena 529 TAK
Wołodkiewicz Dorota 530 TAK
Wołodkiewicz Hanna 531 TAK
Wiśniewska Marta 532 TAK
Langner-Torbus Małgorzata Rada Miasta Team 533 TAK
Świerzewska Agnieszka 534 TAK
Michalska Ewa 535 TAK
Bander Iga Jawor 536 TAK
Wierzbicka Agata Drink Team 537 TAK
Sabała Julia WiedźmaRunJR 538 TAK
Włodarczyk Nina WiedźmaRun 539 TAK
Boczek Renata 540 TAK
Mierczynska Kamila 541 TAK
Michalik Ludmiła Łab 542 TAK
Bander Marta Jawor 543 TAK
Garboś Agnieszka Jawor 544 TAK
Kluczyńska Marta 545 TAK
Grońska Monika 546 TAK
Rutkowska Klaudia 547 TAK
Nawrot Joanna 548 TAK
Szewczyk Artur 549 TAK
Hopek Anna 550 TAK
Kurek Małgorzata 551 TAK
Kołodziej Ewa 552 TAK
Sowa Wioletta 553 TAK
Grabińska Marzena Jump Planet Gym WiśniaTeamFitness 554 TAK
Gruszczyńska Dorota 555 TAK
Rozumkiewicz Sonia Świdnicka Grupa Biegowa 556 TAK
Robak Natalia 557 TAK
CICHOSZ Anna Łab 558 TAK
Balon Anna Rozum Team 559 TAK
Bisek Martyna Bike Expert 560 TAK
MOŻEJKO SYLWIA 561 TAK
Misiek Martyna 562 TAK
Korkuć Monika 563 TAK
Hojda Dorota 564 TAK
SKRZYPECKA MARTA 565 TAK
Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka). Obiecujemy, że wszystkie są FIT :)
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć ciasteczka
AKCEPTUJĘ