Nazwisko Imię Klub Numer Startowy Pakiet Opłacone Podziel się z innymi
Pokorny Joanna 1 TAK
Łakomy Małgorzata Klub NW"Włóczykije znad Orli Pakosław " 2 PREMIUM TAK
Mikołajczyk Lidia 3 PREMIUM TAK
Nowak Anna Włóczykije znad Orli Pakosław 4 PREMIUM TAK
Szymańska Małgorzata 5 TAK
Cieloszyk Sylwia 6 PREMIUM TAK
Salomońska Helena Włóczykijów znad Orli Pakosław 7 PREMIUM TAK
Świeboda Karolina 8 TAK
Wojtkiewicz Gabriela Aktywny Wałbrzych 9 PREMIUM TAK
Krata Agnieszka 10 PREMIUM TAK
Hyżyk Anna 11 PREMIUM TAK
Górska Ewa 12 TAK
Gołek Maria 13 PREMIUM TAK
Michalewska Katarzyna 14 PREMIUM TAK
Reczulska Monika Aktywny Wałbrzych 15 TAK
Gałecka Natalia 16 TAK
Fonał Lucyna 17 PREMIUM TAK
Malik Małgorzata 18 PREMIUM TAK
Bieńkowska Małgorzata 19 PREMIUM TAK
Ceglarska Agnieszka 20 PREMIUM TAK
Sułek Sylwia Grupa Biegowa Dzikowiec 21 PREMIUM TAK
Zioła-Bensz Malgorzata 22 PREMIUM TAK
Płoszajczyk Beata Bolków Team 23 PREMIUM TAK
Zielińska Renata Grupa Biegowa Mieroszów 24 PREMIUM TAK
Jakacka Barbara 25 PREMIUM TAK
Ćmikiewicz Alicja 26 PREMIUM TAK
Dziobek Joanna Kat Cross 27 TAK
Krysińska-Daniliszyn Monika 28 PREMIUM TAK
ERBETOWSKA AGNIESZKA BIEGAMDLAZDROWIA.PL 29 TAK
Kowalska Edyta Strzegomska Dwunastka 30 TAK
Stranspich Anna 31 PREMIUM TAK
Rzepecka Monika 32 TAK
Sapiechowska Renata 33 PREMIUM TAK
Górecka Renata 34 PREMIUM TAK
Górecka Małgorzata 35 PREMIUM TAK
Sołtysiak Iwona 36 TAK
Bobrowska Dorota 37 PREMIUM TAK
Konieczna-Fret Marta 38 TAK
SZYWAŁA Katarzyna 39 TAK
Pelc Magdalena 40 TAK
TYCZYŃSKA KRYSTYNA Klub Nordic Walking "Włóczykije znad Orli" 41 PREMIUM TAK
Kutera Jessica 42 PREMIUM TAK
Strzałkowska Katarzyna 43 TAK
Fijałkowska Agnieszka 44 TAK
Bowszys Kamila 45 TAK
Pencakowska Anna 46 PREMIUM TAK
Kujawinska Magdalena 47 TAK
Parada Magdalena 48 TAK
Boos Sabina sosw Polanica Zdrój 49 PREMIUM TAK
Romańczuk-Dziuba Monika ICE Swim Team 50 PREMIUM TAK
Kosobucka-Grajeta Gracja BBŻ Wałbrzych 51 PREMIUM TAK
Potocka-Chmielewska Aleksandra 52 PREMIUM TAK
Ścisło Małgorzata 53 PREMIUM TAK
Krupińska Edyta 54 PREMIUM TAK
Sadowska Agata 55 PREMIUM TAK
Dolińska Agnieszka 56 PREMIUM TAK
Gruszczyńska Edyta Żaden 57 PREMIUM TAK
Dziobek Iwona 58 TAK
Zachara Małgorzata 59 TAK
Jabłońska Ekiert Agnieszka 60 PREMIUM TAK
jaroni Urszula 61 PREMIUM TAK
Woźnica Małgorzata 62 PREMIUM TAK
Karpińska Monika 63 PREMIUM TAK
KARGOL Monika 64 TAK
Mikuła Małgorzata ARTE-FIT 65 PREMIUM TAK
Owczarek Małgorzata Arte-Fit 66 PREMIUM TAK
Kądziołka Ewa ICE Swim Team 67 PREMIUM TAK
Lisowski Roman 68 PREMIUM TAK
Macowska Monika 69 TAK
Duplicka Katarzyna 70 PREMIUM TAK
Wróbel Sylwia Specjalistki 71 PREMIUM TAK
Kuduk Magdalena Specjalistki 72 PREMIUM TAK
Kowalczyk Agnieszka 73 PREMIUM TAK
Popławska-Konsewicz Wisenna BBŻ Wałbrzych 74 PREMIUM TAK
Jabłonowska Anna 75 PREMIUM TAK
Stawska Sabina 76 PREMIUM TAK
Wandas Beata 77 PREMIUM TAK
Kmiecik Małgorzata LekkieZadyszki 78 PREMIUM TAK
Robak Manuela 79 PREMIUM TAK
WILK Natalia NiA 80 PREMIUM TAK
Jadasz Anna @ania_biega 81 PREMIUM TAK
Wąchała Alicja Aktywny Wałbrzych 82 PREMIUM TAK
Frydrych Agata 83 PREMIUM TAK
Pieróg Marzena 84 PREMIUM TAK
Hiszpańska Agnieszka 85 PREMIUM TAK
Pyszczek Anna NiA 86 PREMIUM TAK
Zubel Ewa 87 PREMIUM TAK
Baranowska Małgorzata 88 PREMIUM TAK
Teodorczyk Marta 89 PREMIUM TAK
Paszkowska Sandra 90 TAK
Szewczyk Violetta 91 PREMIUM TAK
Wojciechowicz Anna 92 TAK
Klimczak Jagoda 93 PREMIUM TAK
Sakson Joanna 94 PREMIUM TAK
Żak Marika 95 PREMIUM TAK
Niepsuj Katarzyna Brak 96 PREMIUM TAK
Gorczyca Anna 97 PREMIUM TAK
Kyc Justyna 98 PREMIUM TAK
Chajewska Magdalena 99 PREMIUM TAK
Wacławczyk Katarzyna 100 PREMIUM TAK
Skrobacka Małgorzata 101 PREMIUM TAK
Kownacki Arkadiusz Drużyna Szpiku 102 PREMIUM TAK
Chajewska Anna 103 PREMIUM TAK
Nowak Angelika 104 PREMIUM TAK
Morawska Agnieszka 105 PREMIUM TAK
Niechaj Anna Pomidorowa Alternatywa 106 PREMIUM TAK
Kasperczyk Marta 107 PREMIUM TAK
Sosinska Agnieszka 108 PREMIUM TAK
Patrzykąt-Hliwa Anna Grupa biegowa Tristone Flowtech 109 PREMIUM TAK
Żarska-Cynk Patrycja Cała Oleśnica Biega 110 PREMIUM TAK
Kłak Joanna SatRevolution 111 PREMIUM TAK
Strecker Paulina 112 PREMIUM TAK
Michalska Magdalena 113 PREMIUM TAK
Baranowska Agnieszka 114 PREMIUM TAK
Duziak Małgorzata 115 PREMIUM TAK
Hruszczak Małgorzata 116 PREMIUM TAK
Chyzińska Katarzyna 117 TAK
Biały Agnieszka 118 PREMIUM TAK
Nowicka Anna 119 PREMIUM TAK
Fedorowicz Violetta 120 PREMIUM TAK
Mazur Anna 121 PREMIUM TAK
SZELIGA AGNIESZKA 122 PREMIUM TAK
Skwierawska Katarzyna 123 PREMIUM TAK
Biedrzyńska Aneta 124 PREMIUM TAK
Szul Anna 125 PREMIUM TAK
Falkowska Adrianna 126 PREMIUM TAK
Grabowska Martyna Kat Cross 127 PREMIUM TAK
Grabowska Anna Kat Cross 128 PREMIUM TAK
Wiśniewska Joanna 129 PREMIUM TAK
Kazanowska Ewelina 130 PREMIUM TAK
Matuszak Katarzyna 131 PREMIUM TAK
Matuszak Aneta 132 PREMIUM TAK
Skorut Dorota 133 PREMIUM TAK
Owca Marta 134 TAK
Wrotkowska-Gadowicz Joanna 135 PREMIUM TAK
Garncarz Beata Baby i ich wyprawy 136 TAK
Rowińska Sabina Baby i ich Wyprawy 137 TAK
Rowińska Wioletta Baby i ich Wyprawy 138 TAK
Kuśnierz Berenika 139 PREMIUM TAK
Prokop Elżbieta 140 TAK
Karwik Magdalena 141 PREMIUM TAK
Osika Agata DENTALTEAM 142 PREMIUM TAK
Woińska Joanna Safe2Summits 143 PREMIUM TAK
Łubkowska Iwona 144 PREMIUM TAK
Rajca-Drozd Albina Run is fun 145 PREMIUM TAK
Szymska Magdalena 146 PREMIUM TAK
Merklinghaus-Kober Monika Speed Feet '16 147 TAK
Kęcik Justyna 148 PREMIUM TAK
Kałamaga Agnieszka 149 PREMIUM TAK
Bilska Magdalena 150 TAK
Łoś Anna Sowie Team 151 TAK
Woźniak-Zabuska Beata 152 PREMIUM TAK
Wartak-Sosnowska Weronika 153 TAK
Sławińska Magdalena sisters team 154 TAK
Pachołek Anna sisters team 155 TAK
Rucka Urszula sisters team 156 TAK
Tarkowska Marlena Baby i Ich Wypady 157 TAK
KAMIńSKA-sulich IWONA 158 PREMIUM TAK
Kotala Kamila 159 PREMIUM TAK
Kęcik Bartosz 160 TAK
Piekarz Monika 161 PREMIUM TAK
Figiel Ewa 162 TAK
Wiśniowska Ewelina Jump Planet Gym WiśniaTeamFitness 163 PREMIUM TAK
Dudek Barbara 164 PREMIUM TAK
Smolarek Aniela 165 PREMIUM TAK
Smolarek Monika 166 PREMIUM TAK
Przygoda Daria AMATOR 167 PREMIUM TAK
Kowalska Ewelina 168 PREMIUM TAK
Dudzińska Aldona 169 PREMIUM TAK
Ottenbreit Anna 170 TAK
ŁAPAWA AURELIA KLUB NORDIC WALKING "WŁÓCZYKIJE ZNAD ORLI" 171 PREMIUM TAK
Młynek Joanna Pomidorowa Alternatywa 172 TAK
Kaczmarczyk Karolina 173 PREMIUM TAK
Wilk Ewelina 174 TAK
Korsun Liudmila 175 TAK
Jasińska Beata 176 PREMIUM TAK
Huaman Małgorzata 177 PREMIUM TAK
Tomiałowicz Małgorzata 178 PREMIUM TAK
Mielcarek Sylwia 179 PREMIUM TAK
Czerwińska Joanna 180 PREMIUM TAK
Tersa Anna 181 PREMIUM TAK
Kochman Monika 182 PREMIUM TAK
Staszak Justyna 183 TAK
Gałęzowska Justyna 184 PREMIUM TAK
Wróblewska Renata 185 PREMIUM TAK
Timoszyk Margerita 186 PREMIUM TAK
Rusiecka Karolina ROBAL TEAM 187 PREMIUM TAK
TATAREK MAŁGORZATA GRUPA WŁÓCZYKIJE Z Pakosławia 188 PREMIUM TAK
Budzis Katarzyna 189 PREMIUM TAK
Podgórska Dorota 190 TAK
Nowak Izabela 191 TAK
Mazur Barbara 192 TAK
RUDZIK ANNA 193 PREMIUM TAK
Czajkowska Aleksandra 194 PREMIUM TAK
Dzwończyk-Czemarnik Iwona 195 PREMIUM TAK
Szmer Ania ROBAL TEAM 196 PREMIUM TAK
Małecka Wiktoria Toyota 197 PREMIUM TAK
Włodarczyk Elena ROBAL TEAM 198 PREMIUM TAK
Wiśniewska Sonia 199 PREMIUM TAK
Wołyniec Anna 200 PREMIUM TAK
Bareła Marcelina 201 TAK
Jankowska Anna 202 PREMIUM TAK
Kubacka Barbara Klub Nordic Walking 203 PREMIUM TAK
Koper Ewelina 204 PREMIUM TAK
Konieczna Monika 205 PREMIUM TAK
Majdańczyk Patrycja 206 PREMIUM TAK
Kordylak Renata 207 PREMIUM TAK
Buryło Agata Brak 208 PREMIUM TAK
Antczak Agnieszka - 209 TAK
Lewandowska Sylwia Spalona 210 PREMIUM TAK
Szukiłojć Barbara 211 PREMIUM TAK
Płoska Agnieszka 212 PREMIUM TAK
Gancarz Aleksandra Wataha 213 PREMIUM TAK
Błacha Anna Wataha 214 PREMIUM TAK
Glapiak Agnieszka Wataha 215 PREMIUM TAK
Worsa-Kozak Magdalena 216 PREMIUM TAK
Kozak Matylda 217 PREMIUM TAK
WROŻYNA AGNIESZKA ŁAB ŁAGIEWNIKI 218 PREMIUM TAK
Gadowicz Agata Dental Team 219 PREMIUM TAK
Palonek Marcelina 220 PREMIUM TAK
Truszkiewicz Anna 221 PREMIUM TAK
Gruszecka Agnieszka 222 PREMIUM TAK
Smolarek Aurelia 223 PREMIUM TAK
Derkacz Anna 224 PREMIUM TAK
Karolczyk Joanna Sistersy 225 PREMIUM TAK
Morawiec Beata 226 PREMIUM TAK
Kwiatkowska Elżbieta 227 PREMIUM TAK
Dmytryszyn Małgorzata 228 PREMIUM TAK
Irga Małgorzata 229 PREMIUM TAK
Bławat Dorota 230 PREMIUM TAK
Nowacka-Wołczek Jagoda Grupa Biegowa " Bez Granic" 231 PREMIUM TAK
Duszyńska Ewa 232 TAK
Łakomy Andrzej Klub NW "Włóczykije znad Orli Pakosław' 233 PREMIUM TAK
Prokop Anna 234 TAK
Rybska Natalia 235 PREMIUM TAK
Rybska Iwona 236 PREMIUM TAK
Serafin Edyta 237 PREMIUM TAK
Tarłowska Agata 238 PREMIUM TAK
Pencakowska Beata 239 PREMIUM TAK
Kasprzyk Anna 240 PREMIUM TAK
Krystyniak Magdalena 241 TAK
Zuchmantowicz Monika 242 PREMIUM TAK
Toboła Beata OrzechowaTeam 243 TAK
Świerk Ania 244 PREMIUM TAK
Grembowska Katarzyna #rEWElacjakrzyża 245 PREMIUM TAK
Łomińska Aleksandra Slow Jogging Oleśnica 246 PREMIUM TAK
WŁODARCZYK ANETA Fun Mors 247 PREMIUM TAK
Honc Paulina 248 PREMIUM TAK
Ferenc Monika 249 PREMIUM TAK
Kuziel Marta 250 PREMIUM TAK
Grabowska Agnieszka Runners Team Nysa 251 PREMIUM TAK
Samborska Izabela 252 PREMIUM TAK
Olszewska Paulina 253 TAK
Bera - Borowiak Aldona Wałbrzyskie Dziki 254 TAK
Dryś Katarzyna Wałbrzyskie Dziki 255 TAK
Michalak-Mach Justyna Wałbrzyskie dziki 256 TAK
Drzyzga Dorota 257 TAK
Lawryk Paulina 258 TAK
Kubiak Anna Strzegomska Dwunastka 259 PREMIUM TAK
Modrzejewska Mirella 260 PREMIUM TAK
Modrzejewska Magdalena 261 PREMIUM TAK
Pławecka Joanna Pławeciaki Team 262 PREMIUM TAK
SOŁTYS EWELINA ROWER WRONA 263 TAK
Budziewska Katarzyna 264 TAK
Król Doris 266 PREMIUM TAK
Kazanowicz Joanna 267 PREMIUM TAK
Mielcarek-Trela Joanna 268 TAK
Kiec Agnieszka Wiśnia Team Fitness Jump Planet Gym 269 PREMIUM TAK
Tabaka Marta 270 PREMIUM TAK
Różańska Anna 271 TAK
Kaczmarczyk Ewelina 272 TAK
Czukiewska Paulina 273 TAK
Kolwicz Anna Fitness World Wałbrzych 274 PREMIUM TAK
Buss Anna 275 PREMIUM TAK
Powiertowska Wioletta 276 TAK
FURS-ZALEWSKA ANNA - 277 PREMIUM TAK
Bucior Agnieszka 278 PREMIUM TAK
Marek-Żukowska Izabela 279 TAK
Kurzawa Sandra 280 TAK
RESIAK MAGDALENA 281 PREMIUM TAK
Karaśkiewicz Magda 282 TAK
Krol Wiktoria Brak 283 TAK
Burek Magda 284 PREMIUM TAK
Brydowska Grażka 285 PREMIUM TAK
Sobczyk Marlena 286 PREMIUM TAK
Wojnacka Agnieszka - 287 PREMIUM TAK
Zięba Małgorzata 288 PREMIUM TAK
Wajszczak Karolina 289 PREMIUM TAK
Tumidalska-Pach Marta Rada miasta 290 TAK
Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka). Obiecujemy, że wszystkie są FIT :)
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć ciasteczka
AKCEPTUJĘ